Кредит цілодобово в Україні. МФО позики 24 години на добу
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Кредит цілодобово в Україні. МФО позики 24 години на добу

Кожному можуть знадобитися гроші У будь-який час доби, історій, коли потрібен терміновий кредит, безліч. Але офіційні фінансові установи не поспішають брати цей фактор до уваги, і працюють з 9 до 18, вихідні – субота і неділя. У державні та великі релігійні свята скористатися послугами банків також не вийде. Дивно, але тут відсутня послуга «швидкі позики 24 години на добу онлайн на карту». На жаль, форс-мажорні ситуації в житті не підлаштовуються під графік роботи або певний час доби, вони просто відбуваються.

Які причини можуть стати приводом для потреби взяти кредит онлайн цілодобово в Україні?

 • Стався непередбачений колапс зі здоров’ям. Потрібна термінова медична допомога або закупівля дорогих медикаментів;
 • Підійшов термін оплати семестру навчання у вищому або середньому навчальному закладі, і позика без дзвінків 24 години – вихід із ситуації;
 • Прийшло запрошення на святкування іменин або весілля близьких людей;
 • Зламалася побутова техніка, без якої важко уявити існування (холодильник, бойлер, плита або ін.);
 • Розбився телефон або ноутбук, які раніше працювали без відмови;
 • Знадобився терміновий ремонт транспортного засобу: автомобіля, мотоцикла або велосипеда;
 • Інші фактори, які передбачають необхідність взяти кредит на рахунок картки цілодобово.

Будь-яка причина взяти позику онлайн на картку цілодобово в Україні вимагає оперативного вирішення. Перераховані вище ситуації не залишають тиждень, щоб запросити кредит до зарплатні у банку. Варто сконцентруватися на пошуках альтернативного варіанту взяти кредит цілодобово: знайти підходящого партнера і підписати договір з мікрофінансовою організацією.

Переваги цілодобового кредитування 24/7

Сайти мікрофінансових організацій працюють сім днів на тиждень і двадцять чотири години на добу, завдяки чому можна відправити заявку у будь-який зручний для Вас час і отримати вигідний кредит онлайн на картку цілодобово в Україні. Ось ще кілька пунктів, які підтверджують переваги роботи з цими фінансовими компаніями:

 • Заповнення заявки і її відправка відбуваються у віртуальному режимі, за допомогою Вашого домашнього або робочого комп’ютера, також можна скористатися мобільним телефоном з підключеним до нього Інтернетом.
 • Онлайн кредит на картку цілодобово вирішує фінансову проблему буквально за півгодини. Якщо Ви звертаєтеся до компанії вперше, вся процедура займе близько 30 хвилин, а якщо – вже вдруге, то вистачить і 10-ти хвилин.
 • Для отримання позитивного рішення на кредит 24 години на добу, Вам не треба мати статус офіційно оформленого працівника і отримувати підтверджений стабільний дохід. З документів вам знадобляться тільки паспорт і особистий код платника податків.
 • Для видачі коштів, МФО не звертають уваги на Ваш сімейний стан, погану кредитну історію (за винятком тих випадків, коли вона зовсім запущена або є заборгованість у цій же конторі), вік (якщо Вам від 18 до 65-70 років).
 • Можливий варіант пролонгації дії кредитного договору, якщо у Вашому житті терміново з’явилися обставини, що не дозволяють Вам вчасно розрахуватися з боргом.
 • Багато МФО пропонують «відзначити» перше знайомство позикою під 0%, що сприяє налагодженню довірчих відносин і економії коштів на старті співпраці.
 • Існує можливість виконати взяті на себе боргові зобов’язання набагато раніше обумовленого терміну, за це не будуть нараховані штрафи або будь-які види пені.

Окрім документів, важливою умовою для отримання фінансової допомоги є наявність картки будь-якого з банків України – саме на цей рахунок Вам будуть відправлені терміново гроші цілодобово відразу ж після затвердження Вашої особистості для фінансування.

Які МФО дають позики 24 години на добу?

Сьогодні за простим запитом в Google можна знайти десятки компаній, які пропонують кредит у Києві, Харкові та інших містах нашої країни. Однак, далеко не всі виявляться по-справжньому надійними партнерами: як і в багатьох інших галузях, тут теж є шахраї.

Тому, в цьому питанні краще довіритися перевіреній Інтернет-платформі sravnizajm.com.ua. Тут зібрані найнадійніші мікрофінансові організації, детально описані умови їх кредитування, а також розміщені відгуки реальних користувачів. За допомогою кредитного калькулятора Ви з легкістю позначаєте необхідну суму і терміни, після чого отримуєте цілий список МФО, готових видати гроші на картку 24 години Україна. Ось деякі з них:

Назва Кредитний ліміт, грн Відсоткова ставка, % Умови кредитування 24/7
MegaGroshi до 14950 1,8  

 

Паспортні данні, ІПН, українська банківська картка

AlexCredit до 10000 1,7
CreditPlus до 10000 1,8
Dinero до 15000 1,3
MoneyVeo до 15000 1,7
ШвидкоГроші до 5000 2,0
MyCredit до 10000 1,6
Miloan до 12000 1,5

А ще, тільки подумайте, скільки часу Ви заощадите на відсутності необхідності постійно відвідувати місцеві відділення для того, щоб отримати позику цілодобово з простроченням! У режимі інтернет комунікації можна не тільки оформити запит на експрес кредит, але і повернути ці гроші за допомогою віртуальних систем оплати.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: