Кредит багатодітним на будівництво житла
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Кредит багатодітним на будівництво житла

Власний будинок – один із ключових параметрів благополучного життя сім’ї, в якій виховується велика кількість діток. Як мінімум, кожному з них потрібне окреме місце для сну і прийому їжі. Добре, якщо в житловому приміщенні кілька санітарних вузлів із раковинами, душовими кабінками або ваннами / раковинами для вмивання.

Розумний розподіл простору для життя дозволяє значно підвищити комфорт проживання і прискорити всі побутові процеси. Найкритичніший момент – це ранковий час, коли всі вмиваються, збираються, їдять і поспішають на роботу (в школу, сад).

Які існують варіанти вирішення питання?

Чи дозволяє пенсія для багатодітних сімей придбати окреме велике житло для сім’ї? Відповідь – ні, її розміри настільки мінімальні, що немає можливості навіть відкладати на придбання будинку. Тому кредит багатодітній родині на будівництво може стати ідеальним рішенням проблеми.

Численні сімейства по-різному підходять до вирішення даного питання. Хтось тулиться в невеликій орендованій квартирі, з відсутністю елементарних умов для комфорту. Інші вважають за краще жити з батьками, що теж не найкращий варіант. Найсміливіші йдуть жити в гуртожиток, займаючи відразу кілька кімнат.

Жодне з перерахованих вище рішень не забезпечує членам сім’ї по-справжньому хороших умов для проживання. Тому на думку спадає найбільш раціональна ідея про кредит багатодітним на будівництво. Додаткове фінансування дозволить швидше вирішити питання з будівництвом сімейного будинку, що досить позитивно вплине на кожного з членів сім’ї.

Куди звернутися за фінансуванням?

Якщо у Вас є багато сил і вільного часу, можна звернутися до банку. Для оформлення документів на кредити на будівництво житла багатодітним сім’ям знадобиться значний пакет супровідних паперів, які потрібно збирати з різних державних інстанцій і за місцем офіційного працевлаштування.

З вельми сумнівних методів взяти кредит на будівництво багатодітним сім’ям також можна назвати наступні:

  • Звернення до друзів або знайомих (висока ймовірність зіпсувати стосунки з близькими людьми + відсутність необхідної суми грошей)
  • Отримання коштів від приватних кредиторів по оголошеннях (відсутність договірної системи співпраці + великий шанс потрапити на шахраїв);
  • Зробити запит до ломбарду (необхідність передачі дорогої застави + ймовірність залишитися без цінної особистої речі).

Багато, хто через незнання або відсутність досвіду, стикалися з такими кредиторами, потрапляли в досить неприємні обставини, іноді втрачаючи великі суми грошей або дійсно дорогі серцю речі.

Але є й більш оптимальний варіант, який передбачає велику кількість тимчасових і фінансових бонусів – про нього поговоримо далі.

МФО – ідеальний варіант фінансування для нового будинку

У мікрофінансової організації Вас не запитають про довідку про рівень доходу за останні шість місяців – це один із головних бонусів. Та й взагалі, щоб оформити кредит на житло багатодітним сім’ям, які не попросять пред’явити нічого, крім паспорта та коду платника податків. Тобто, більше ніяких непотрібних бюрократичних процесів, один онлайн запит, 30 хвилин витраченого часу – і позика у Вашій кишені.

Отже, кредит на житло має наступні переваги в роботі з МФО:

  • Час на оформлення фінансування – всього 30 хвилин при першому зверненні, і 10 – при другому.
  • Перша позика на картку практично завжди має безвідсоткову основу, тобто сума до видачі позичальникові повністю відповідає підсумкової цифрі для повернення.
  • Доступність послуги представникам будь-яких соціальних категорій українців: непрацюючим, працевлаштованим без офіційного оформлення, матусям у декреті, студентам, які вийшли з місць позбавлення волі, пенсіонерам, багатодітним та ін.
  • Онлайн взаємодія з оформлення і підписання договору, рішення всіх супутніх питань.
  • Можливість взяти кредит онлайн і скористатися пролонгацією – послугою продовження обумовлених термінів повернення коштів, при настанні непередбачуваної життєвої ситуації.
  • Відсутність необхідності оформляти додаткові страховки або збирати великий пакет документів.

Для подачі заявки на кредит на будівництво будинку необхідно зайти на сайт обраного кредитора, визначити обсяг необхідної суми й натиснути «Відправити». Щоб не помилитися з вибором майбутнього фінансового партнера, порівняйте всі актуальні пропозиції на сайті sravnizajm.com.ua – так Ви зможете прийняти правильне рішення і заощадити на цьому гроші.

Залиште свій відгук 1 Відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: