Кредит на авто Б/У у реаліях України
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Кредит на авто Б/У у реаліях України

Автомобіль в Україні потроху перебирається з рангу «предмет розкоші», у ранг «засіб пересування».

Зручність і комфорт використання власного транспорту очевидні:

 • не потрібно підлаштовуватися під розклад автобусів, маршруток;
 • штовхатися в задушливому громадському транспорті по дорозі на роботу;
 • економія часу та нервів.

Якщо немає необхідної кількості банкнот на таку покупку, можна купити Б/у авто в кредит. Ця маніпуляція особливо вигідна в разі використання його у якості джерела доходу (таксі, вантажоперевезення, потреби власного бізнесу).

Купити б / у авто в кредит або накопичити на нове?

Підходячи до рішення про покупку транспортного засобу враховуйте свої матеріальні можливості і для яких потреб воно необхідне. Придбати новий агрегат або б/у-шний? У кожному варіанті свої нюанси.

Плюси нових автомашин:

 • відчуття новизни, що ця річ належить тільки вам;
 • гарантоване техобслуговування в спеціалізованих сервісних центрах;
 • тривалий період експлуатації без ремонту;
 • моделі з 2010-х років оснащені новомодними гаджетами і пристроями;
 • економічніші двигуни.

Мінуси:

 • дорожче, ніж з пробігом;
 • переплата за новинку або бренд;
 • втрата вартості (автомобілісти стверджують, що новий транспорт втрачає 20% цього показника відразу після виїзду з автосалону).

Розглянемо переваги і недоліки, що були у вживанні моделей.

Плюси:

 • вартість нижче;
 • ремонт і ТО не обов’язкові в обумовлених гарантією автосалонах;
 • повільніше знецінюються;
 • відповідальна діагностика зменшить витрати на ремонт.

Мінуси:

 • потрібен фахівець для підбору;
 • немає гарантії від виробника;
 • відчуття «second-hand».

Незалежно від вибору – це дорога покупка, що вимагає відразу значний розмір матеріальних витрат. І тут постає питання про придбання авто з пробігом в кредит.

Хто допоможе купити авто б / у в розстрочку?

Розглянемо умови придбання транспорту в борг із залученням різних фінансових джерел:

 • Банк видає гроші на різні потреби. Плюси: розмір фінансів до 500 000 гривень і термін до 7 років, вигідні кредитні програми з автосалонами-партнерами. Мінуси: тривала тяганина зі збором документів, обмеження споживачів за віковою ознакою і статусом, обов’язкова додаткова страховка і мізерний шанс взяти б/y авто в кредит без першого внеску. Наявність довідки про працевлаштування і стабільний щомісячний дохід – визначає умови кредитування і максимальну суму позики.
 • Перевага ломбарду – відсутність вимоги повного пакету документації (досить паспорт і ІПН). Недоліки: графік і робочі години, необхідність відвідувати локальне відділення. Основний мінус – це заставне майно, яке, в разі форс-мажору, залишається у власності установи. До того ж, тут досить високий відсоток, що в сукупності з іншими факторами робить ломбарди маловигідними.
 • Купівля машини в розстрочку бy за допомогою приватних кредиторів небезпечна непередбаченими складнощами, так як, такі взаємини майже не регулюються на законодавчому рівні.
 • Позичити у родичів – хороший варіант, якщо вони мають необхідну суму, і ви не боїтеся ризикнути взаємовідносинами.
 • МФО пропонують лояльні умови співпраці швидко, онлайн, без довідок про працевлаштування та доходи. Не потрібно надавати рахунок-фактуру на автомобіль, ви повністю звільнені від контролю з боку кредитора. Особливо вигідно, якщо частина необхідних фінансів вже відкладена, і попалась вигідна пропозиція.

При виборі джерела фінансової допомоги пам’ятайте про необхідність повернути борг. І не забувайте про відсотки.

Кредит на авто б/y за допомогою МФО

Мікрофінансові організації спеціалізуються на короткострокових мікропозиках, і оформляють довгострокові позики на рік і суму від 20 тисяч гривень, для постійних клієнтів розмір позики визначається індивідуально.

Очевидні переваги співпраці з фінорганізаціями:

 • Оперативність і зручність оформлення: цілодобово і онлайн;
 • Мінімум запитуваної документації – паспорт, ІПН, для збільшення розміру позики знадобитися документ, що підтверджує вашу платоспроможність;
 • Вимоги до позичальника – бути повнолітнім громадянином України, з платіжним інструментом будь-якого українського банку, і гаджетом з доступом до всесвітньої мережі. При схваленні сум вище 10 тисяч гривень враховується кредитна історія позичальника, тому бажано мати чистим кредитне досьє;
 • Купити БУ авто в кредит можна без вказівки цільового призначення (споживча позика), особливо у разі браку грошей.

Позичити гроші на довгостроковій основі допоможуть МФО, представлені в каталозі ресурсу по підбору кредитування СравніЗайм. Скориставшись онлайн калькулятором, сервіс відсортує компанії відповідно до ваших вимог.

Ретельно вивчайте договір, щоб уникнути непередбачених витрат. Нехай кредит на авто бy стане для вас цікавим подорожжю з подарунком у вигляді власного автомобіля.

Врегулюйте графіки і способи виплат, умови пролонгації і дострокового погашення заборгованості. Якщо виникають питання, отримаєте на них повні відповіді в службі онлайн чату.

Як купити Aвто б / у в розстрочку?

Розстрочка – це розбивка великої суми на дрібні платежі протягом обумовленого контрактом періоду. Автосалони пропонують такі послуги, розуміючи нестабільність економічної ситуації в країні, і бажання їздити на гідному транспортному засобі.

Зручність цього способу оцінять і рядові водії, і приватні підприємці, для яких покупка стане основним фондом і принесе прибуток. До речі, Податковий кодекс України передбачає зменшення зобов’язань з ПДВ при купівлі автомобіля в лізинг. Застосовується, якщо ФОП – платник ПДВ і придбаває машину в розстрочку бу для потреб бізнесу.

Поради щодо вибору машини з пробігом

Люди, які щойно отримали «свіженькі права», обирають старі машини для перших виїздів на дороги через невисоку ціну. На них можна навчитись, і, набравшись впевненості, купувати транспорт більш високого класу.

На що звернути увагу при підборі автомобіля:

 1. Ретельно перевіряйте майбутню покупку на сервісному центрі. Після пробігу в 50 тисяч кілометрів деталі зношуються і вимагають ремонту або заміни. Чим вище пробіг, тим більше технічних проблем виникне при експлуатації.
 2. Проаналізуйте можливості обслуговування різних марок і моделей, вартості запасних частин і комплектуючих. Для СТО характерна спеціалізація по країнам (машини: японці, корейці, німці і тд.). Наприклад, для специфічних французьких брендів Peugeot і Citroen бажана діагностика на профільних станціях, а не універсальних.
  Ретельно вибирайте компанію-підбирач, попит на такі послуги зростає. Але є небезпека заплатити гроші і отримати зовні «здоровий» автомобіль, навіть з листами позитивної діагностики, але з розваленими «нутрощами» (двигун, розвал-сходження, гальмівні колодки, тощо). Автосалони часто пропонують купити авто Б/У в розстрочку, будьте пильні, вигідні знижки можуть обернутися витратами на ремонт.
 3. Беріть транспорт з репутацією. Перекупники і власники станцій техобслуговування виділяють на вторинному ринку такі оптимальні моделі: Skoda Octavia, Opel Аstra, Маzda 6, Нyundai Соната, Toyota (Camry, Corolla, Avensis), Renault Logan, VW Passat, KIA Rio, Mitsubishi Lancer і ін. Якщо вже і брати кредит на авто Б / У, то з огляду на амортизацію. Автотранспортні засоби втрачають в ціні, але у перерахованих вище брендів відсоток втрат менше.

Завищена цінова політика по автотранспорту в країні обумовлена ​​нестабільністю курсу валют і вартістю розмитнення. Ці фактори, доповнені низьким рівнем зарплат, призводять до неможливості безболісно для бюджету придбати машину.

Вихід з ситуації, що склалася – кредит на авто Б/У. Головне – правильно розрахувати грошові сили й уважно ознайомитися з договором кредитування або фінансового лізингу.

Ні цвяха ні жезла!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: