Кредит на ремонт автівки
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Кредит на ремонт автівки

Автомобіль давно став для українців скоріше необхідним транспортним засобом, ніж розкішшю. Він допомагає власникам в умовах подолання шляху до роботи і назад додому, у поїздках за місто, на дачу або на море, побутових перевезеннях і навіть у використанні його в комерційних цілях.

Щоб залізний друг працював, як годинник, йому періодично потрібен якісний апгрейд. Своєчасність обслуговування безпосередньо впливає на довгу і продуктивну експлуатацію машини. Згідно із законом Мерфі поломки з’являються у найбільш невлучний час – коли для їх усунення немає вільних коштів. Тоді єдиний розумний вихід – взяти кредит на ремонт автомобіля.

Хто може дати кредит на ремонт автомобіля в Україні?

Коли рішення про позику вже прийнято, потрібно розібратися, як найбільш вигідно зайняти велику суму грошей. На українському ринку Ви можете звернутися до наступних категорій кредиторів:

 • Банки – офіційні державні або недержавні банківські установи з жорсткими правилами для оформлення позик;
 • Приватні інвестори – фізичні особи, пропонують гроші у борг на своїх умовах;
 • МФО – мікрофінансові організації, миттєво надають кошти одразу на особисту банківську картку позичальника.

Розраховувати на приватний кредит від родичів або друзів – допустимий, але не кращий спосіб зміцнення близьких стосунків.

Чи варто звернутися за кредитом в банк?

Банківська система пропонує складні схеми видачі позик. І вони по-справжньому вигідні, коли мова йде про дійсно великі суми грошей і тривалі терміни погашення. Цільові позики сьогодні оформлюють під 25-40% в рік, плюс щомісячна комісія. За сумою можна розраховувати на цифру близько 200 000 грн.

 • Переваги: ​​можливість отримати велике фінансування, з розрахунку на кілька років, це будуть порівняно невеликі відсотки за послугу;
 • Недоліки: тривала процедура оформлення, необхідність надавати багато документів, жорсткі вимоги за віком й офіційним оформленням.

Якщо Ваш кредит на ремонт машини не передбачає захмарних чисел, навряд чи Вас влаштує цей варіант.

На яких умовах кредитують приватні інвестори?

Приватні кредитори – це звичайні люди, які через Інтернет, газети або вуличні стовпи розміщують оголошення про свої послуги кредитування. Умови такого співробітництва, зазвичай, диктує інвестор, він же визначає хід подій у разі настання форс-мажорних ситуацій. До них найкраще звертатися тільки в тому випадку, коли Вам відмовили навіть у МФО.

 • Переваги: ​​висока швидкість отримання фінансування.
 • Недоліки: нерегульовані положення співпраці, ймовірність зміни відсоткової ставки на споживчий кредит у будь-який момент, відсутність будь-якої інформації про кредитора.

Якщо для Вас існує хоч якась можливість уникнути подібних знайомств, краще використовуйте її на всі 100%.

Кредит на ремонт машини від МФО: плюси і мінуси

Почнемо з переваг. Звичайно, для відновлення функцій автомобіля не потрібні захмарні суми, якщо ми не говоримо про тотальне його руйнування після ДТП. Тому мікрофінансові організації, в даному випадку, ідеальний варіант для отримання фінансування у потрібному обсязі. А ще це:

 • 15-30 хвилин на оформлення позики;
 • Кредит на ремонт авто – одразу на банківську картку;
 • Позичальники – студенти, безробітні, пенсіонери, жінки в декретній відпустці тощо.
 • Пролонгація договору на вимогу позичальника;
 • Дуже часто – перший кредит без відсотків;
 • Допомога у відновленні кредитної історії.

Із недоліків можна відзначити відносно великий відсоток, якщо його перераховувати на річне співробітництво. Але в даному випадку, цей аспект не має сенсу враховувати, так як кредитування у МФО передбачає всього 1-2 місяці на повернення запозичених коштів.

Ось список найнадійніших українських компаній:

МФО Сума, грн Відсоткова ставка, % Умови
CreditPlus до 10000 1,8  

 

 

Паспорт + ІНН

MoneyVeo до 15000 1,7
Dinero до 15000 1,3
MegaGroshi до 14950 1,8
Miloan до 12000 1,5
AlexCredit до 10000 1,7
БыстроЗайм до 10000 2,0

Відтепер Ви знаєте, що ремонтні роботи у Вашому улюбленому автомобілі будуть здійснені у призначений час, а в наявності грошей проблем більше не буде!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: