Кредит на ремонт квартири в Україні
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Кредит на ремонт квартири в Україні

Кажуть, що закінчити один раз розпочаті ремонтні роботи у квартирі практично неможливо, і це – вже майже на все життя. Звучить не дуже життєстверджуюче, правда? Але є і більш раціональний підхід: вкласти значну суму грошей у хороші матеріали й найняти професійних робітників. У цьому випадку з’являються великі шанси завершити процес набагато швидше.

Але що робити, якщо цих грошей на прискорення процесу просто немає? Вихід очевидний – отримати гроші в кредит на ремонт квартири і поступово його погашати щомісяця.

Скільки грошей треба на ремонт квартири: одно-, двокімнатної

Для того, щоб визначити кількість необхідних коштів і зайняти велику суму грошей, потрібно скласти орієнтовний план робіт:

 • стіни – стяжка, покриття, вирівнювання;
 • підлогове покриття – вирівнювання, укладання;
 • стеля – покриття, вирівнювання;
 • сантехніка – установка;
 • комунікації – проведення;
 • вікна – установка;
 • двері – установка;
 • меблі – збірка і розстановка;
 • інше.

Залежно від набору тих чи інших компонентів у цій схемі, можна буде створити приблизний бюджет на споживчий кредит. Для остаточних розрахунків краще залучити досвідченого виконроба, який зробить детальний кошторис та обговорить його разом із Вами.

Де взяти грошей на ремонт квартири?

Грошові кошти для вдосконалення купленого, орендованого або власного житла можна знайти декількома доступними способами – піти до ломбарду, звернутися до родичів або друзів, подати запит на отримання позики у банку або МФО.

Перші два варіанти навіть розглядати не будемо, тому що вони не доцільні з точки зору емоційної та фінансової складової. А ось останні два обговоримо докладніше – мова піде про те, як взяти кредит на ремонт квартири у банках і мікрофінансових організаціях.

Банки

Співпраця з банківськими установами передбачає досить тривалий процес оформлення позики і обов’язкову перевірку особи на предмет платоспроможності. Плюс, цільовий кредит на ремонт квартири передбачає жорстку вимогу щодо віку позичальника – він повинен бути не молодше 21-го і не старше 60 років, що означає тотальну приреченість на отримання позики для студентів перших і середніх курсів, а також пенсіонерів. Ось як це можна відобразити в цифрах для українських установ:

Банк Сума, грн Відсоткова ставка, % Умови
Idea Bank до 100000 21,99 річних + 2,5 щомісяця Повний пакет документів, офіційне працевлаштування, 21-65 років
Alfa Bank до 200000 до 45 річних
Forward Bank до 50000 0,01 річних + 3,99 щомісяця від суми позики

Офіційне працевлаштування постає мало не головною вимогою, щоб взяти грошей на ремонт квартири. І, як результат, на кредит не можуть претендувати жінки в декреті, тимчасово безробітні, які працюють без трудової книжки та інші.

МФО – простий спосіб зайняти грошей на дрібний ремонт квартири

Як всі ми знаємо з власного досвіду, далеко не завжди потрібне проведення тотальних ремонтних робіт у приміщенні, а лише одна або кілька кімнат потребують легкої «косметики». І сума, відповідно, в цьому випадку, набагато менша. А щоб просто і швидко оформити кредит на ремонт квартири, необхідно відправити заявку в одну з МФО.

Ось так виглядають фінансові пропозиції від українських компаній:

МФО Сума, грн Відсоткова ставка, % Умови
MoneyVeo до 15 000 1,7  

Паспорт+ідентифікаційний код

Dinero до 15 000 1,3
TopCredit до 15 000 1,9
MegaGroshi до 14 950 1,8
Miloan до 12 000 1,5

Додаткові переваги співпраці з МФО:

 • онлайн формат взаємодії, тому не потрібно витрачати час на походи до локальних відділень;
 • 15-30 хвилин на розгляд заявки, тому вже через півгодини Ви отримаєте кошти одразу до себе на банківську картку;
 • можливість запросити пролонгацію, тому тепер у Вас буде можливість продовжити терміни дії кредитного договору.
 • допустимий вік позичальника – від 18 до 65-75 років, тому студенти і пенсіонери можуть без проблем стати клієнтом компанії.

Як бачите, з таким підходом, не такий уже й страшний ремонт, як здавався на початку. Сміливо заповнюйте заявку до МФО, моментально отримуйте свої кредити на ремонт квартири в Україні на картку і реалізовуйте свої найсміливіші дизайнерські мрії!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: