Кредит готівкою під найнижчі відсотки в Україні
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Кредит готівкою під найнижчі відсотки в Україні

Причини термінової необхідності в грошах можуть бути найрізноманітніші- від форс-мажорних ситуацій зі здоров’ям до неприємних несподіванок із затримкою заробітної плати. У всіх цих випадках навряд чи у людини є час на тривалі процедури оформлення і збір великої кількості супутніх документів у банк.

Але і для цієї ситуації є прекрасне альтернативне рішення: звернення до мікрофінансової організації, яка не вимагатиме багато підтверджуючих паперів і навіть не зверне увагу на поточний статус заявника. І найнижчий відсоток по кредиту готівкою – це не єдине, що потрібно знати.

Кредит готівкою – низький відсоток

Крім спрощених вимог, необхідно також сказати і про інші переваги МФО, у порівнянні з іншими фінансовими компаніями:

  • Швидкість прийняття рішення досягає 10 хвилин, за умови, що звернення відбувається в другий або наступні рази;
  • Не має значення, в якому статусі перебуває позичальник – пенсіонер, студент, жінка в декретній відпустці або людина з судимістю – він все одно отримає кредит готівкою низький відсоток;
  • Функція пролонгації – на той випадок, якщо виникають складнощі з поверненням взятих коштів вчасно;
  • Формат оформлення – повністю онлайн, що дозволяє істотно заощадити час і гроші на дорозі в локальне відділення компанії.

У порівнянні з банками, це набагато простіше, швидше і вигідніше, особливо коли мова йде про невеликі суми на дуже короткі терміни. Як визначитися з майбутнім кредитором? Давайте розбиратися разом.

Найнижчі відсотки на кредитування тут!

Сьогодні в Україні працює понад 100 компаній, які пропонують кредит готівкою під низькі відсотки для категорій громадян, які не мають можливості звернутися до банку. Але оцінювати МФО варто не тільки за розміром щомісячного відсотка, а й за відгуками реальних користувачів. Саме вони описують справжню ситуацію з обслуговуванням у того чи іншого кредитора.

Сьогодні, по праву, найбільш затребуваними серед позичальників можна вважати наступні мікрофінансові організації, які дозволяють взяти кредит готівкою під низький відсоток:

Назва Сума, грн Відсоток, % Термін кредитування, дні Список документів
Crediton 500 – 15000 1,9 5-21  

 

Паспорт и код платника податків

Топ Кредит 500 – 15 000 1,9 1-29
Сredit365 500 – 20000 1,06 – 1,4 7-30
Mycredit 100 – 10000 1,6 1-32
Dinero 300 – 15000 0,49 7–30
Ccloan 400 – 10000 1,33 5-29
Быстрозайм 300 – 10 000 2 7-65
Miloan 500 – 12000 1,5 1-30

Детальна інформація про нюанси співпраці описана в двосторонньому договорі, який до моменту підписання варто добре вичитати і взяти до уваги всі, без винятку, пункти.

Як це працює?

Підійдіть відповідально до вибору надійного кредитора. Щоб не витрачати багато часу на самостійний пошук інформації, зайдіть на сайт sravnizajm.com.ua – тут знаходиться всі необхідні дані по кожній з МФО. А далі – процедура оформлення, щоб взяти кредит під низький відсоток, і вона дуже проста:

  • Проходите швидку реєстрацію на сайті і фіксуєте в зазначених полях особисту інформацію – ПІБ, контактний номер телефону, адресу електронної скриньки, паспортні дані та ін.
  • Відправляєте запит на отримання коштів у необхідному обсязі, вказуючи терміни, протягом яких розраховуєте їх повернути. Перед цим можна прорахувати кінцеву вартість послуги за допомогою кредитного калькулятора на головній сторінці сайту.
  • Очікуєте позитивний результат і підписуєте договір за допомогою електронного підпису.
  • Отримуєте запитану суму грошей прямо картку, оформлену у будь-якому банку України.

Після цього витрачайте кошти в тому напрямку, в якому вважаєте за потрібне, про мету їх використання теж ніхто ставити питання не буде. Ось так просто працювати з компаніями, які дають найнижчий відсоток на кредит готівкою в Україні.

Пролонгація – програма лояльності для клієнтів

Для тих випадків, коли позичальник починає відчувати проблеми зі своєчасною виплатою взятого боргу, передбачена послуга пролонгації. Її активація дозволяє продовжити обумовлені в договорі терміни з умовою початкової оплати відсоткових нарахувань.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: