Кредит від приватної особи (інвестора) в Україні
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Кредит від приватної особи (інвестора) в Україні

Терміново потрібні гроші – що робити? Зазвичай, для вирішення цього питання у людини є не так багато часу, як хотілося б, і багато хто реагує на першу-ліпшу рекламу, де обіцяється позику від приватних інвесторів. У цей момент здається, що ось вони, гроші, зовсім поруч, і зараз вийде сусід з наступного під’їзду і майже безоплатно віддасть пачку різнокольорових гривень. Але ситуація виглядає зовсім не так, і дуже часто закінчується досить сумно. Давайте розберемося в деталях, як взяти термінову позику від приватної особи під розписку, без передплати і не потрапити в неприємну історію.

Переваги брати кредит у приватної особи

Уявіть ситуацію, що Вам терміново знадобилися гроші і зовсім не хочеться звертатися у будь-які офіційні інстанції. Напевно, Ви вважаєте дуже страшним пред’являти особисті документи, брати на себе зобов’язання і підписувати договори. Саме тому найкращим варіантом виявляються грошові приватні позики. Також до такого способу вирішення фінансової проблеми вдаються ті, кому відмовили у допомозі через погану кредитну історію або відсутність документів, що підтверджують платоспроможність.

Де знайти й отримати кредит від приватної особи в Україні? Все просто: шукайте їх у численних оголошеннях на вуличних стовпах, у газетах та Інтернеті. Залежно від побажань клієнтів, вони здійснюють свої послуги чотирма доступними способами:

 • Видача коштів готівкою;
 • Переказ грошей на персональний банківський рахунок;
 • Відправка гривень на картку банку;
 • Приватні кредити від приватних осіб (інвесторів) за допомогою електронних платежів.

Плюси взаємодії з приватними кредиторами можна описати так:

 1. Термінова приватна позика під відсотки, без застави та передплат;
 2. Відсутність необхідності збирати й надавати повний пакет документів;
 3. Гнучкість у переговорах – Ви можете обговорити умови кредитування і трохи їх відкоригувати у свою користь;
 4. Можливість отримати фінанси у будь-якому зручному варіанті (готівкою, онлайн, на рахунок).

Для оформлення договірних відносин Вам зовсім не обов’язково особисто зустрічатися з інвестором, вони часто практикують онлайн або телефонне спілкування.

Приватна позика – ризики з якими ви можете зіткнутися

Однак, така гарна зовні картина криє під собою величезну кількість підводних каменів, які не кожен зможе помітити відразу. Давайте їх зараз детально розберемо:

 1. Відсоток для позики розраховується не на залишок суми, а на весь розмір боргових грошей. Відповідно, розмір переплати буде набагато вище, ніж, наприклад, у банку.
 2. Щоб взяти кредит від приватного інвестора в Україні, часто потрібно надати заставу, як гарантію того, що борг буде виплачений;
 3. Умови кредитування, відсоткові ставки й можливі дії у разі форс-мажорів нічим не регламентуються, тому в разі чого, наслідки можуть найрізноманітнішими;
 4. Відсутність гарантії, що Ви отримаєте свою заставу за фактом виконання своїх боргових зобов’язань.

Непорядні громадяни нашої країни досить часто використовують шахрайські схеми для обману потенційних позичальників, які хочуть взяти позику онлайн під відсотки у приватної особи. І потім знайти таких кредиторів практично неможливо.

На яких умовах можна отримати приватний кредит?

Щоб взяти приватну позику терміново в Україні, потрібно забезпечити наявність документів, що засвідчують особу, ідентифікаційного коду та картки банку, якщо обраний спосіб отримання коштів на картку.

У момент укладення угоди про співпрацю підписується двосторонній договір, в якому зазначаються наступний дані:

 • ПІБ, адреса проживання та паспортні дані двох сторін;
 • Дата укладення договору;
 • Обсяг суми, наданої у вигляді позики;
 • Відсоткова ставка і принципи повернення коштів;
 • Заходи, які будуть застосовані в разі настання форс-мажорних обставин;
 • Шляхи вирішення спірних питань;
 • Підписи.

Коли мова йде про зовсім незначні суми і швидке їх повернення за 1-2 платежі, документом може стати звичайна розписка.

Де взяти приватну позику без застави, передоплат і низькі відсотки?

Незважаючи на те, що вищевикладена інформацію не заряджає оптимізмом, у нас є і хороші новини. Ви цілком можете знайти для себе гроші в кредит на картку онлайн, які не передбачають застав, поручителів і високих відсотків, і це – МФО.

Хочете отримати приватний кредит без застави в Україні? Заходьте на сайт sravnizajm.com.ua, на кредитному калькуляторі фіксуйте необхідну суму + терміни і вибирайте дуже вдалу пропозицію серед безлічі надійних мікрофінансових організацій. У даному випадку, немає обмежень за віком або статусом, і на фінансування можуть розраховувати всі: безробітні, пенсіонери, студенти, а також люди без довідок про доходи та сімейного стану.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: