Кредит під розписку – гроші з ризиком
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Кредит під розписку – гроші з ризиком

Трапляються ситуації, коли жителі нашої країни терміново потребують грошових коштів, але в наявності їх немає. Це відбувається внаслідок якихось непередбачуваних моментів зі здоров’ям, нещасними випадками або потребою терміново зробити акційну покупку.

Багато українців у таких випадках біжать до родичів, але там не завжди є необхідний обсяг коштів, решта звертаються до ломбардів, але їм доводиться жертвувати заставним майном. А недалекоглядні люди беруть позику грошей під розписку, і це не найкращий спосіб вирішення ситуації – давайте поговоримо, чому.

Що значить кредит під розписку?

Кредит під розписку – це коли Ви погоджуєтесь виконати боргові зобов’язання і підтверджуєте це підписанням відповідного документа. У ньому вказуються прізвища та імена учасників процесу, дата заходу й боргова сума. Зазвичай, такий документ одночасно заповнюється у двох примірниках і зберігається до кінця його дії у позичальника й кредитора.

Якщо говорити про юридичну законність цього паперу, то тут існує багато нюансів. Будь-яка зі сторін може спростувати свою причетність до в ручну заповненого документу, і потім це провокує довгі розгляди в судах.

 Хто дає позику під розписку?

Взяти позику під розписку можна з доступних джерел:

У вищеописаних випадках є ризик не тільки зірвати важливу грошову операцію, але і сильно зіпсувати стосунки з близькою людиною, якщо Ви візьмете його своїм кредитором.

Вимоги до написання розписки відповідно до Цивільного кодексу України

Щоб взяти гроші у борг під розписку і вона мала б юридичну силу, документ необхідно складати в рамках офіційно затверджених правил:

 1. Формат документа – тільки написаний від руки. Якщо друкований варіант, то він обов’язково повинен бути завірений у нотаріуса.
 2. Контактні дані обох сторін – ПІБ, адреса прописки, дата народження і дані паспорта.
 3. Розташування та точний час операції на позики під розписку.
 4. Обсяг грошей, прописаний у буквеному форматі і цифрами.
 5. Терміни повернення.
 6. Опис процедури передачі – «цей папір свідчить про те, що сума Х була передана від людини А до людини Б».

Якщо на угоді про приватну позику присутні свідки, їх контактна інформація теж повинна бути внесена внизу під текстом.

Чи варто брати гроші під розписку?

Як бачите, взяти гроші під розписку – не дуже комфортний варіант вирішення фінансового питання. Набагато простіше і швидше звернутися до МФО. Тут Ви абсолютно законно і за лічені хвилини отримаєте потрібну суму грошей, а також зможете розраховувати на лояльне ставлення з боку компанії.

Чому це дійсно вигідно?

 • Витрачений час на заповнення заявки і отримання грошей – 30 хвилин;
 • Немає потреби кудись їхати – все відбувається з домашнього комп’ютера або мобільного гаджета, підключеного до Інтернету;
 • Можливість запросити послугу пролонгації на термін до шістдесяти днів;
 • Кількість відмов – мінімальна;
 • Відсутність необхідності збирати великий пакет документів і чекати їх узгодження зі співробітниками фінансової компанії;
 • Шанс отримати фінансування для пенсіонерів, студентів, безробітних та декретних жінок.

Заходьте на сторінку sravnizajm.com.ua і вибирайте собі по-справжньому надійного партнера в кредитуванні! МФО дозволить взяти мікропозику й швидко вирішити поточну проблему з грошима.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: