Кредит під залог нерухомості в Україні: чи варто брати?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Кредит під залог нерухомості в Україні: чи варто брати?

Українські банки з великим задоволенням надають кредити, заставним майном яких є квадратні метри житлових або комерційних приміщень. Кредит готівкою під заставу наявної нерухомості в Україні є одним з найбільш безпечних і простих для банківських установ, адже, при форс-мажорних обставинах, кредитору залишається дорога застава у вигляді нерухомості.

А чи наспрвді це вигідно для позичальника – взяти кредит під заставу нерухомості в Україні? Давайте розбиратися разом.

Ризики кредитування під заставу нерухомості

Якщо у випадку з іпотечними позиками, предметом купівлі на отримані гроші може бути тільки житло, то кредит у банку під заставу нерухомості можна взяти досить значну суму грошей і витратити їх в іншому, більш актуальному напрямі. З плюсів, це, мабуть, все. А ось ризиків і негативних моментів для позичальника, у спробі отримати кредит під заставу нерухомості, досить багато:

 • Більш високий відсоток кредитування у порівнянні з іпотекою або споживчим кредитом;
 • Терміни і розмір передбачуваної суми менше, ніж у випадку з іпотекою;
 • Необхідність додаткових витрат у вигляді оплати держмита, нотаріальних послуг, засобів за оцінку заставної нерухомості;
 • Надання виписок та довідок із державних реєстрів, які потрібно замовляти у певні дні, а потім – довго чекати їх отримання;
 • Оформлення страховки на користь банку. Найчастіше це потрібно робити в страхових компаніях, на які вкаже банківський фахівець.

Банківський кредит під заставу комерційної нерухомості має мало не найбільшим негативним фактором витрату великого часового ресурсу, щоб зібрати всі необхідні документи і довідки, потім подати їх на розгляд і дочекатися позитивного або негативного рішення.

Які є альтернативи?

Як альтернативні варіанти, можна розглядати звернення в ломбарди, до родичів або приватний кредит по оголошенню. Але всі ці способи вирішення фінансового питання мають певні недоліки: труднощі з оформленням законних договірних відносин, недотримання умов угоди, відсутність важелів контролю виконання зобов’язань, необхідність приносити заставу та інші.

Найбільш затребуваним і найправильнішим виходом із ситуації можна сміливо вважати співпрацю з МФО. Протягом півгодини Ви зможете позичити велику суму грошей до 15 000 гривень. При цьому, Вам не знадобляться ніякі додаткові документи або довідки, а Ваш статус студента чи пенсіонера не матиме ніякого значення. Чому українці обирають кредитування в МФО?

 • Швидке обслуговування одразу з місця розташування Вашого комп’ютера;
 • Відсутність вимог до документів;
 • 99% схвальних рішень;
 • Можливість пролонгувати позику на термін до 60 днів;
 • Відсутні умови щодо вікового обмеження;
 • Багато мікрофінансових компаній пропонують перше фінансування на безвідсоткових умовах;
 • Участь в акціях, які допомагають економити бюджет потенційного позичальника.

Як знайти надійного кредитора? Це завдання можна вирішити досить просто: за допомогою онлайн платформи sravnizajm.com.ua. На головній сторінці вкажіть необхідну суму і терміни кредитування і, як результат, отримайте цілий список найцікавіших пропозицій від МФО України. На основі цієї інформації, а також вивчення відгуків і даних про компанії, Ви зможете зробити свій обдуманий вибір на користь найбільш надійного партнера у фінансових питаннях.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: