Кредит із заборгованістю
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Кредит із заборгованістю

Кредит із прострочками– це завжди серйозна проблема для репутації людини. Він закриває будь-яку потенційну можливість претендувати на додаткове фінансування в несподівано складній життєвій ситуації. А це може статися у будь-який момент. Існує три варіанти рішення:

  • Дотримуватись умов двостороннього договору про позику та вчасно погашати борг;
  • Виправити ситуацію за допомогою нових, успішно погашених мікрокредитів;
  • Звернутися до фінансової організації, де можна взяти кредит із великою простроченою заборгованістю.

Перший підхід, звичайно, найбільш правильний, він гарантує відсутність будь-яких подальших складнощів. Але іноді виникають обставини, які неможливо спрогнозувати чи передбачити наперед – необхідність термінової госпіталізації, серйозні проблеми зі здоров’ям або потреба покрити інші невідкладні витрати. Згодом вони стають причиною небажаного зростання боргових зобов’язань.

Якщо найгірші побоювання виправдалися, не варто засмучуватися – вихід все одно є, якщо потрібен кредит!

Де можна взяти кредит із простроченою заборгованістю і чорним списком?

Відразу варто сказати, що в цьому випадку не варто розраховувати на допомогу банківських установ. Їх головною умовою є чиста кредитна історія, і ніякі аргументи не діятимуть. За умови дотримання інших умов, взяти кредит з наявною заборгованістю не вийде.

З інших варіантів – отримати кредит з простроченою заборгованістю і чорним списком у ломбардах, у приватних кредиторів або у МФО. У ломбард необхідно йти з якоюсь дорогою річчю, взятої з дому в якості застави – шкода буде залишити її там на зовсім. З приватними особами ситуація ще складніше – вони працюють в абсолютно нерегламентованому режимі, коли складно припустити, що станеться в тій чи іншій форс-мажорній ситуації.

А ось отримати кредит із простроченою заборгованістю фізичних осіб у банку у МФО цілком можливо – тут все прозоро і зрозуміло, про це поговоримо більш детально далі.

Як отримати кредит із заборгованістю у банку?

У мікрофінансових організаціях відсутня вимога мати абсолютно білу кредитну історію. Головне – дізнатися свою заборгованість по кредиту, не мати прострочень у компанії, куди подаєте заявку. Як виглядає процес взаємодії, щоб взяти кредит із заборгованістю в іншому банку?

  • Швидкий пошук відповідного кредитора за допомогою онлайн платформи sravnizajm.com.ua. Для цього введіть параметри позики, вивчіть перелік самих надійних МФО України, ознайомтеся з відгуками і прийміть рішення.
  • На сайті обраної компанії пройдіть коротку реєстрацію, зафіксуйте персональні дані в Особистому кабінеті і додайте інформацію про паспорт й ідентифікаційний код.
  • Надішліть заявку на кредит без перевірки кредитної історії в необхідному обсязі.
  • Зачекайте 5 хвилин, поки по електронній пошті не прийде позитивна відповідь разом із договором на підпис.
  • Підпишіть документ і надішліть за тією ж адресою.
  • Отримайте на власну банківську картку кошти у позначених розмірах.

Невеликий нюанс – картка повинна бути обов’язково оформлена на ім’я одержувача в одному з українських банків.

Як взяти кредит із заборгованістю в МФО?

Якщо у Вас є борги у фінансових компаніях, сміливо звертайтеся до іншої МФО й оперативно вирішуйте свої фінансові питання. А кожна вчасно повернута поpика значно покращує Вашу репутацію – ось як виправити кредитну історію!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: