Кредит за 5 хвилин? Як ми шукали найшвидший кредит у МФО
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Кредит за 5 хвилин? Як ми шукали найшвидший кредит у МФО

Мікрофінансові організації однією з ключових переваг свого сервісу називають швидкість – «миттєві кредити за 5, 10, 15 хвилин» провокують, підштовхують, закликають … але чи така висока швидкість схвалення позики насправді? Експерти СравніЗайм регулярно проводять експерименти з особистим досвідом, вивчаючи і перевіряючи МФО, і жодного разу не вдалося отримати кредит швидше 40 хвилин-години.

5-15 хвилин звучить занадто оптимістично, але, можливо, це показники іншої позики? Щоб обчислити найшвидший кредит онлайн, ми вибрали 3 МФО, в яких вже отримували позики, озброїлися секундоміром і отримали повторні кредити максимально швидко, нехтуючи повторним читанням договору та іншими обов’язковими процедурами. Тільки швидкість, тільки результат!

Замірявся час від моменту натискання кнопки «Увійти» до персонального аккаунту МФО (сторінки завантажувалися попередньо) до надходження грошей на картку. Що з цього вийшло, і хто реально чемпіон у швидкісних позиках – читайте далі.

Учасники порівняння:

Щоб мінімізувати ймовірність відмови, для експерименту брали невелику суму (500 грн.) і мінімальний термін (5-7 днів).

Ось що з цього вийшло.

Dinero

Вхід на сайт для клієнтів вимагає введення контактного номера телефону і пароля, вказаних при реєстрації. Якщо ви забули пароль, його можна без зусиль відновити через відповідне меню. Ми пароль пам’ятали, тим більше секундомір цокає, витрачати час – недозволена розкіш.

Відразу з’являється вікно особистого кабінету з повзунками вибору суми й терміну кредиту.

повторный кредит в Динеро

Подаємо заявку, і опиняємося на сторінці підтвердження умов кредиту. Тут же потрібно ввести код Із смс і можна прочитати умови договору.

Час очікування смс склало 5 хвилин 35 секунд.

Після введення коду підтвердження з’являється напис про те, що заявка обробляється та гроші надійдуть безпосередньо на картку. В очікуванні ми витратили ще 5 хвилин.

У підсумку, гроші на картку надійшли через 10 хвилин 35 секунд. До слова, МФО обіцяє, що 15 хвилин запит обробляється тільки при першому зверненні, при повторних – все займає 2 хвилини.

повторный кредит в Динеро

Підсумок – Дінеро прикрашає свої реальні показники. Обіцяні 2 хвилини – час, за яке, фактично, ви встигнете тільки увійти до свого кабінету, вказати розмір позики й відправити заявку. Знову ж таки, акцентуємо вашу увагу на обов’язковому прочитанні кредитного договору. У Дінеро його знайти непросто, а вивчення займе не менше 10-20 хвилин.

А ще, як і в особистому досвіді, у нас виникли труднощі з МФО. При першій подачі заявки ми не читали договір (щоб все зробити швидше), але здивувалися, що він фактично ніде і не попався на очі. Тому подали ще одну, і виявилося, що договір у вигляді непримітного посилання розміщений на екрані підтвердження (там, де потрібно ввести код із смс).

Але тепер у нас висить активна заявка й активний кредит (попередній, для експерименту) і немає меню, щоб скасувати поточну. Довелося тричі зв’язуватися зі службою підтримки і просити скасувати останній запит.

« У будь-якій незрозумілій ситуації зв'язуйтеся з кредитним менеджером »

Інша неприємна особливість роботи з Дінеро полягає в умовній можливості дострокового погашення кредиту. Як ви пам’ятаєте, для експерименту ми брали позику на 7 днів, але повернули її наступного дня (і тільки тому, що менеджер ніяк не міг скасувати останню заявку і полагодити меню особистого кабінету). Проте при поверненні грошей довелося заплатити відсотки за всі 7 днів використання. Як нам пояснили в Дінеро, це у них стандартна процедура, і щоб повернути відсотки за невикористані дні, потрібно написати письмову заяву рекомендованим листом до офісу компанії, там його протягом 30 днів розглянуть, і якщо все задовольнить юристів, то на картку повернуть різницю. Добре, що ми проводили експеримент з 500 грн. а не 10000 грн.

І останній неприємний сюрприз, при переказі грошей на картку банк узяв комісію 10 грн., хоча зазвичай такого не відбувається. Та й з іншими організаціями в рамках цього експерименту комісію не брав ніхто. Але, можливо, це конфлікт між банком і конкретною компанією. Враховуйте це, коли будете планувати отримання тут позики.

Moneyveo

Вибір Манівео очевидний – це «мастодонт» українського мікрокредитування, найбільший гравець на ринку й «оптиміст», як і інші – обіцяє видати повторну позику вже через 2 хвилини.

повторный кредит в Манивео

Перевіряємо.

Для входу до аккаунту достатньо адреси електронної пошти або номера телефону і пароля. Відразу потрапляєш на сторінку подачі заявки. Вказуємо суму і термін, тиснемо «Оформити кредит», але замість підтвердження умов потрапляємо на сторінку анкети, де потрібно вказати актуальні дані – зокрема про зарплатню й найближчі грошові надходження.

повторный кредит в Манивео

У вікні підтвердження потрібно додатково вказати мету позики і джерело інформації про кредитора. До слова, смс із кодом прийшла миттєво. На все до цього моменту пішло 2 хвилини 10 секунд.

Натискаємо «Продовжити». Невже це дійсно найшвидший сервіс? Очікування підтвердження оператора. Через 2 хвилини на пошту і телефон прийшло повідомлення про затвердження заявки і проханням перейти до особистого кабінету та підтвердити кредитний договір. Для цього треба було ввести ще один пароль із смс. На все пішло ще 2 хвилини. Після прийняття коду гроші на рахунок надійшли за 30 секунд.

Разом на отримання матеріальної допомоги у Манівео повторно знадобилося 6 хвилин 40 секунд – набагато довше обіцяних 2 хвилин, але це найкращий результат. Попереду ще дві МФО, подивимося, чи вдасться їм обійти фаворита.

Mycredit

Велика українська мікрофінансова організація запевняє, що друга й наступні заявки розглядаються близько 5 хвилин.

повторный кредит в Майкредит

Для входу потрібно не тільки логін і пароль, але код підтвердження з смс. Прийшов він миттєво, тому за часом вхід до особистого кабінету практично не відрізняється від інших МФО.

Вказуємо 500 грн. і термін 5 днів. Заявка йде в обробку. До цього моменту ми витратили 1 хвилину.

Очікування затяглося, час розгляду 4 хвилини 40 секунд. Приходить нове повідомлення з підтвердженням і проханням підтвердити кредитний договір. Погоджуємося, не читаючи, і ще через 2 хвилини на картку надходять гроші.

В цілому на всі пішло 7 хвилин 40 секунд. Трохи довше, ніж у попередній компанії, але процедура подачі найпростіша і зручніша з усіх.

Підведемо підсумки

Одна з найважливіших переваг швидких позик онлайн перед класичними кредиторами – швидкість отримання коштів. У швидкості обробки заявок мікрофінансові компанії досягли успіху. Замість людської праці тут використовуються скоринг-програми та аналітичні алгоритми, які цілодобово оброблюють тисячі запитів на гроші.

Якщо навіть найпростіша споживацька позика у банку вимагає години вашого часу, то у МФО реально отримати гроші за 15-20 хвилин, якщо мова йде про перше звернення, і 6-7 хвилин при повторних.

« Диявол криється в дрібницях, ЗАВЖДИ уважно читайте договори »

Якщо бути чесними, то у рядового користувача це буде трохи довше. Ми перевіряли максимально можливу швидкість роботи навмисне нехтуючи читанням договору, вивченням умов позики. До того ж все робив наш експерт Кирило, людина, яка оформила десятки фінансових угод і вільно орієнтується у меню і анкетах. Своїм читачам ми наполегливо рекомендуємо уважно вивчати договір. Деякі МФО «ховають» документ під словами «угода», «умови» і т.д. Перш ніж погодитися на щось, дізнайтеся на яких умовах вам нададуть цю допомогу.

На початку статті ми говорили про те, що перше звернення займає 40-60 хвилин. Якщо порівнювати з первинним заповненням анкети і прикріпленням документів, 6-10 хвилин для другої позики – це практично миттєво. Якщо ж орієнтуватися на обіцяні 2-5 хвилин, то зрозуміло, компанії злегка лукавлять. У будь-якому випадку звернення до МФО – це швидко і зручно, але не забувайте про свою фінансову безпеку.

Дякую що ви з нами.

З повагою, команда СравніЗайм.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: