Кредитний калькулятор онлайн – дозволить розрахувати дешевий кредит
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Кредитний калькулятор онлайн – дозволить розрахувати дешевий кредит

Скільки часу вам знадобиться, щоб відшукати в інтернеті ВСІ фінансові організації України, порівняти їх умови й обрати найкращу? Чи можете ви з 100% упевненістю сказати, що знайшли кредит під низький відсоток? Чи замислювалися ви коли-небудь, що ваші “найвигідніші пропозиції” можуть виявитися далеко не такими?

Щоб полегшити пошук найбільш привабливих варіантів надання позики, був створений кредитний калькулятор онлайн в Україні на базі сервісу порівняння онлайн-кредитів SravniZajm. Ми знаємо, де отримати позику, навіть якщо до цього вам відмовили десять МФО, а де можна користуватися послугами “на шару” цілий місяць!

 

« До 2020 року кожен другий споживчий кредит буде оформлятися в Інтернеті »

Саме так оцінюють споживчий кредит майбутнього експерти, відзначаючи, що частка боргових заявок у віртуальній мережі зростає з кожним роком. Усе більше людей роблять усвідомлений вибір за допомогою спеціалізованих онлайн-платформ. А все тому, що це дійсно зручно – програма для розрахунку кредиту! Замість того, щоб самостійно шукати і порівнювати пропозиції більше 30 фірм, можна використовувати більш зручний інструмент.

Кредитний онлайн калькулятор від SravniZajm

  • Допомагає розрахувати вартість користування борговими коштами;
  • Показує результат при зміні цифри і кількості діб для використання послуги;
  • Можна задавати параметри за допомогою фільтра справа;
  • Становить актуальний рейтинг МФО на поточний місяць;
  • Виводить у ТОП-5 із найвигіднішими умовами;
  • Інформує про розмір 1-й позики і можливі терміни повернення;
  • Має інтерфейс, зрозумілий навіть для нових користувачів;
  • При натисканні “Оформити заявку” перенаправляє на сайт відповідної контори.

Сумма займа

1500грн

На срок

10дней

Сравнить

Онлайн кредитний калькулятор дозволить розрахувати, скільки відсотків Вам треба буде сплатити по закінченню дії фінансової угоди.

Кредитний калькулятор online – чи варто взагалі користуватися?

Безумовно! За 2-3 секунди, змінюючи розмір і кількість діб для надання фіндопомоги, кредитний калькулятор online видасть Вам перелік компаній, які відповідають вашим вимогам. Кращі пропозиції завжди розташовані у верхній частині списку. При цьому, ви відразу розумієте, як взяти кредит онлайн і скільки потрібно буде повернути в кінці строку дії кредитного договору.

Наш перелік динамічний з постійно оновлюютчими цифрами. Фільтр справа сторінки додатково дає можливість обирати МФО за специфічними показниками. Наприклад, знайти контори, де видають фінанси без довідок, безробітним, з поганою історією і т. д.

Якщо вас зацікавила певна фірма, але ви хочете дізнатися про неї більше, всі описи з актуальними цифрами до вашої уваги в розділі “Компанії” зверху сторінки.

Кредитний калькулятор онлайн із відсотками – фактори порівняння

За сумою

Наведіть повзунок або скористайтеся знаками “+” і “-“, щоб вибрати потрібний обсяг позики. Мінімальний обсяг – 50 грн. Максимальний – 10000 гривень. Один крок = 50 грн. При будь-якій зміні цифри, у переліку нижче автоматично формуються нові дані.

* Зверніть увагу: деякі мікрофінансові організації видають більше 10 000 гривень за одне звернення.

За тривалістю мікрокредитування

Наведіть другий повзунок, щоб обрати оптимальний період для виконання боргових зобов’язань. Мінімальний термін – 1 день, максимальний – 35 днів. 1 крок = 1 день. При будь-якій зміні періоду, в таблиці нижче автоматично формуються нові дані.

кредитный калькулятор

* Зверніть увагу: деякі фірми видають позики на проміжок часу більш 35 днів.

За фільтрами справа

14 фільтрів (без довідок, без відмови, з 18 років та інші умови). Як тільки ставите одну або кілька галочок навпроти обраного параметра, кредитний калькулятор онлайн із відсотками перераховує умови і перелік МФО автоматично коригується.

* Зверніть увагу: внизу списку дуже важливий пункт – вибір міста. Пошук здійснюється по 3 містах: Києву, Чернігову і Харкову.

фильтры

За спеціальним вказівниками

Деякі організації відзначені яскравими кольоровими плашками: “Рекомендуємо”, “98% схвалень!”, “Вибір року 2017”, “Надійний партнер”. Ці показники допоможуть вам зробити більш точний вибір і розрахувати відсотки по кредиту з користю.

* Зверніть увагу на темно-сині куточки з важливою інформацією про особливості співпраці!

результат поиска

Кредитний калькулятор онлайн в Україні – як користуватися?

Оберіть розмір фінансування, рухаючи повзунок у верхній частині сторінки. Наприклад, вам потрібна 1000 в українській валюті. Виставляємо відповідне значення.

Виберіть термін кредитування, рухаючи другий повзунок на сторінці праворуч. Наприклад, на 10 днів. Готово!

Виберіть місто справа внизу сторінки. Список оновиться автоматично, як і при будь-якій іншій внесеній зміні.

У графі “Умови” поставте галочку навпроти необхідних параметрів. Наприклад, вибираємо “Безвідсотковий кредит“.

Ознайомтеся з результатами! Першим у таблиці представлений найвигідніший варіант. Ми бачимо, що якщо взяти 1000 на 10 днів без відсотків у київському МФО, яка очолює список на нашому сайті, переплата складе одну гривню.

Тепер ви можете перейти на сайт обраної фінансової організації, натиснувши кнопку “Оформити заявку”. Але ми все ж таки радимо спершу ознайомитися з компанією більш детально.

* Суму розраховує калькулятор кредитний онлайн, тому може бути невелика похибка, що пов’язана з особливостями підрахунку й умовами конкретної фінансової установи.

* Сервіс “СравніЗайм” не видає вигідну позику й не представляє інтереси будь-якої із зазначених на сайті компаній. Ми є об’єктивними і неупередженими!

Відсоткова ставка – розмір винагороди для фірми за надане клієнту фінансування. Кредитний онлайн калькулятор розраховує її у відсотковому співвідношенні до отриманого користувачем обсягу коштів із урахуванням строку дії кредитного договору.

Плата за користування фінансами – одноразова або щомісячна комісія за надання клієнту позики.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: