Хто такий кредитний брокер?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Хто такий кредитний брокер?

Ринок кредитування сьогодні рясніє найрізноманітнішими пропозиціями, і щоб обрати найбільш влучну з них, потрібно чимала кількість часу і сил. Пошук надійного кредитора включає в себе перегляд сайтів компаній-кредиторів, вивчення умов надання позик, аналіз ключових пунктів договору, перегляд відгуків та рекомендацій. Якщо підходити до цього питання максимально відповідально, то і тижнів може не вистачити, щоб виконати завдання і зупинити свій вибір на якомусь єдиному варіанті. І в цьому випадку краще звернутися за допомогою до фахівців.

Послуги кредитного брокера

Приватний кредитний брокер – це приватна особа, яка виконує функцію посередника між потенційним позичальником і кредитором. Допомога кредитного брокера в отриманні кредиту включає в себе певний список обов’язків, які він виконує:

 • Займається пошуком найцікавіших пропозицій з кредитування під запит клієнта;
 • Допомагає з оформленням і наданням необхідних документів;
 • Веде переговори з фінансовими компаніями на предмет надання клієнту знижок або можливості брати участь в акціях;
 • Відстежує ситуацію на ринку і аналізує рейтинги найбільш популярних організацій;
 • Надає допомогу у рефінансуванні кредиту і займається пошуком оптимальних для цього рішень;
 • Брокер кредитний створює всі умови для успішної багаторазової співпраці клієнта з однієї і тією ж компанією.

Коли Ваш вибір – це кредитні брокери, потрібно пам’ятати про те, що, фахівці, які називають себе досвідченими, можуть виявитися простими шахраями, і таких випадків дуже багато.

Як працюють кредитні брокери, і на яких умовах?

Перед стартом роботи приватні кредитори укладають двосторонній договір зі своїми клієнтами. Там детально описані всі нюанси співпраці, а також тарифікація послуг фахівця. Існує дві схеми роботи:

 • За певний, заздалегідь обумовлений, відсоток – для великих сум. Зазвичай ця цифра варіюється від 1% до 3% і безпосередньо залежить від складності підібраного продукту + інших супутніх чинників;
 • За чітко обмежений у числах гонорар – для невеликих сум.

Тобто, ще до моменту отримання позики, кредитні брокери в Україні візьмуть з Вас немаленьку суму грошей, яка свідомо стане проблематичною для Вашої кишені.

Наскільки вигідно співпрацювати з кредитними брокерами?

Однозначної відповіді на це питання не існує, тому що кожен визначає ступінь доцільності сам. У випадку з приватним посередником, пам’ятайте про такі моменти:

 1. Допомога в отриманні кредиту не безкоштовна, і коштує вона чимало грошей;
 2. Спеціаліст може бути фінансово зацікавленою особистістю в роботі з певним закладом, що не дозволить йому дати Вам реальну картину вигідних позик.
 3. У цьому виді співпраці є гідні альтернативи на безкоштовній основі.

Саме про безкоштовні альтернативи і піде мова далі.

Які є ще варіанти?

Такі ж посередницькі послуги, але абсолютно безкоштовно, Ви можете отримати на сайті sravniajm.com.ua. Це популярна онлайн платформа для пошуку найвигідніших пропозицій серед МФО. Вона має такі можливості для того, щоб взяти кредит онлайн:

 • Розрахунок кінцевої суми виплати за позикою за допомогою кредитного калькулятора;
 • Автоматизований підбір найбільш цікавих офферов від провідних МФО України;
 • Детальний опис кожної мікрофінансової організації, з умовами співпраці, розмірами відсотків й іншими важливими нюансами;
 • Рейтингова сітка українських компаній з розгорнутими відгуками від реальних користувачів сервісу;
 • Наявність вичерпної інформації про всі акції, знижки та спеціальні пропозиції найнадійніших фінансових організацій України.

Використання функцій сервісу СравниЗайм абсолютно безкоштовне, а шукати необхідну інформацію і відправляти заявки можна у будь-який зручний час протягом доби. Ну і можна з упевненістю стверджувати, що тут Ви отримаєте максимально об’єктивну картину, без будь-яких інтересів або підстав.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: