Найкращі цілі кредиту
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Найкращі цілі кредиту

Всього 15-20 хвилин у Вас забере отримання фінансової допомоги онлайн. Але за таку швидкість отримання послуги теж доводиться чимось платити, і це високі відсотковіі тарифи – 1% в день і більше. Чи означає це, що така співпраця завжди збитково-невигідна? Напевно, складно так стверджувати. Багато що залежить від мети використання кредиту, яка змушує позичальника піти на подібний крок. Далі ми розберемо ситуації, в яких боргові зобов’язання дуже навіть доцільні.

Які основні цілі кредитів для пересічного українця?

Думки з приводу використання фінансової допомоги дуже різняться в нашій країні. Деякі її категорично не сприймають і вважають поганою звичкою, інші швидко погоджуються на боргові зобов’язання, посилаючись на складну економічну та політичну ситуацію в Україні. І останні багато в чому мають рацію: стабільності в роботі і виплаті заробітних плат вже давним-давно немає. І навіть навпаки: дуже часто компанії намагаються оптимізувати внутрішні процеси за рахунок власних працівників і фахівців.

« Портрет середньостатистичного позичальника - менеджер середньої та нижчої ланки з невеликим окладом і суттєвою економією бюджету. »

Кілька років тому фахівці Альфабанк провели внутрішнє дослідження серед користувачів кредитних послуг. Результати показали, що люди з гідним фінансовим доходом дуже рідко звертаються за фінансовою допомогою. Портрет середньостатистичного позичальника – менеджер середньої та нижчої ланки з невеликим окладом і суттєвою економією бюджету. Звідси можна зробити висновок: кредитні кошти виконують функцію стабілізації мінливого доходу.

Чому онлайн кредитування настільки затребуване? Ось кілька ключових причин:

 • По-перше, це швидко: буквально за 15-30 хвилин Ви отримуєте необхідну суму коштів;
 • По-друге, це зручно для тих, хто має негативну кредитну історію і постійно отримує відмови у банках.

Принцип взаємодії з мікрофінансовими організаціями має на увазі короткочасний контакт і невелику суму грошей: до 10 тисяч гривень терміном до 2-3 місяців.

Позика на конкретні цілі – основа будь-якого бізнесу

Цільовий кредит – це вигідна позика, раціональний спосіб розвитку і примноження капіталу у бізнесі будь-якого масштабу і роду діяльності. Про це у своїй відомій книзі говорить Роберт Кіосакі. Нерухомість, яку він колись давно взяв на боргові фінанси, надалі забезпечила йому істотне збагачення і зростання. У наші дні Кіосакі розмовляє з нами через свої книги, відкриваючи секрети успішної взаємодії з кредитними організаціями. Ось деякі приклади, створені відповідно до його рекомендацій.

Історія 1.

Підприємець пенсійного віку Андрій Вікторович вирішив навесні засіяти корисними культурами все своє неосяжне поле. Але коштів із заначки виявилося недостатньо. У підсумку, це і була його мета кредиту. Фінанси потрібні були терміново, тому було прийнято рішення взяти гроші до зарплатні. Андрій Вікторович проаналізував ринок й обрав найбільш зручний формат співпраці з однією з компаній, у якій була пропозиція на позику під 0%.

Як результат, поле було засіяно, урожай зійшов і був вчасно прибраний, пенсіонер отримав свою фінансову вигоду від продажу культур і виконав усі свої боргові зобов’язання. І зверху ще залишилося чимало.

Історія 2.

Микола, 43 роки, професія – таксист. В один прекрасний день його машина не завелася, і сталося це в найбільш невлучний час – увечері перед робочою зміною. Терміновий ремонт міг швидко вирішити проблему і Микола, довго не роздумуючи, звернувся за допомогою у мікрокредитування. Ремонт був здійснений, машина виїхала на роботу, таксист отримав свій запланований дохід і повернув фінанси відразу ж наступного дня.

Мета кредитування онлайн – один з найдієвіших способів виправити фінансове становище людини. Принаймні, так вважають власники віртуальної платформи для соціальної фінансової допомоги Джессіка і Метт Фленнері. Вони стверджують, що це дійсно значуща допомогу для розвитку і підтримки будь-яких бізнес починань. У них на сайті беруть невеликі позики – 300-400 доларів. Цілі споживчих кредитів – найрізноманітніші, але цієї суми завжди вистачає на придбання потрібного товару для сімейного супермаркету або набору цибулин для посіву тюльпанового поля.

 

« Якщо переплата за борговими зобов'язаннями менше, ніж вартість необхідного товару »

Звертатися за фінансовою допомогою особливо вигідно в тих випадках, коли швидкість росту цін на придбані товари вище, ніж вартість самої послуги. А ще тоді, коли динаміка інфляції настільки велика, що збирати довгий час на покупку просто недоцільно.

Ще один приклад. Наталя, 26 років, побачила цікаву пропозицію з нульовим відсотком і вирішила нею скористатися. Ціллю для онлайн кредиту було придбання красивого одягу і взуття за передноворічними знижками. Речі вона купила в два рази дешевше і вже до кінця місяця повністю розрахувалася з компанією. У підсумку, Наталя, заощадила близько 70% власного бюджету.

Важливо! Мікрокредитування онлайн представляє свою цінність і вигоду у випадках короткострокового використання коштів. Чудово, коли кредитна пропозиція має спеціальний період, коли відсоткові нарахування практично не здійснюються.

« Не проходьте повз спеціальних пропозицій кредитування під 0% »

 • 0,01% на перший кредит
  Тіло кредита
  1 000 грн
  Комісія
  85 грн
  0 грн
  До сплати
  1 000 грн
  1й кредит
  50 - 17 000 до  17 000 грн
  Повторний Повторний
  20 000 грн
  Термін
  1 - 30 до  30 днів
  Ставка
  1.7 %
  0,01% на перший кредит Читати докладніше

Наступний приклад. Єгор, 32 роки, прийняв рішення створити сім’ю зі своєю дівчиною і готується зробити їй пропозицію. Один Із магазинів ювелірних прикрас запропонував йому по акції дуже красиву каблучку. Але знижка діяла лише один тиждень. Єгор скористався допомогою кредитної організації і придбав прикрасу. Через кілька днів він почув «Так!», А ще через тиждень виконав усі свої боргові зобов’язання.

Поради та рекомендації для потенційних позичальників:

 • Перед укладанням кредитної угоди, добре подумайте, а чи дійсно вам так потрібна ця покупка або послуга. Або у Вас грає азартне відчуття отримати послугу кредитування під 0%, тобто безкоштовно?
 • Кредит на ремонт або навчання – чи потрібен він зараз або з цим можна почекати до зарплатні? Якщо все ж таки потрібен прямо зараз, то подумайте про те, щоб розрахуватися в найкоротші терміни.
 • Реально оцініть свої можливості, детально вивчіть умови угоди і задавайте питання фахівцям компанії, якщо Вам щось незрозуміло.

 

« Визначайте розміри і термін на повернення боргових коштів відповідно до особистих запитів »

Сумма займа

1000грн

На срок

10дней

Получить кредит

Фінансова безграмотність користувачів – найпоширеніша причина наступних неприємностей. Ви повинні вміти розрахувати, яку суму потрібно буде виплатити за кредит на оплату комунальних або гроші на лікування. Також у Вас повинна бути здатність правильно розподіляти фінанси в рамках особистого бюджету і детально вивчати кожен пункт двосторонньої угоди.

Кожен, хто вступає у фінансові взаємовідносини з кредитними компаніями, просто зобов’язаний знати специфіку їх функціонування, щоб не допустити жодної помилки. Ви ж не можете сісти за кермо автомобіля без досвіду водіння? І тут не потрібно мати три вищі освіти або нобелівську премію в галузі фінансів, просто проявляйте підвищену пильність і контролюйте всі внутрішні процеси – цього буде достатньо.

Підводимо підсумки: чи варто брати кредит на лікування або інші важливі цілі?

Однозначної відповіді немає. Тому що, як і будь-який інший банківський продукт, він має свої плюси і мінуси. Постійно жити у борговій ямі точно не варто, але іноді це може стати дійсно ефективною паличкою-виручалочкою.

У той же час, можна сміливо підкреслити незаперечну перевагу: фінансова проблема вирішується за 30 хвилин і це вже чудово! Саме цей фактор робить послугу настільки затребуваною серед користувачів, незалежно від мети кредитування.

Підписуйтесь на нові статті в нашому блозі і розповідайте про цікавий контент своїм друзям у соціальних мережах!

Sravnizajm – вдосконалюйте з нами Вашу фінансову грамотність і укладайте тільки успішні угоди!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: