Чи можна отримати кредит з судимістю?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Чи можна отримати кредит з судимістю?

Наявність судимості – це один із головних чинників, який виключає для позичальника можливість отримати фінансування. Причиною є неблагонадійна репутація людини, вже одного разу дозволившої собі порушити закон України. Але колишнім ув’язненим фінансова допомога необхідна, можливо, навіть більше за інших. Особливо, у перший час після виходу з місць позбавлення волі. Чи може людина з судимістю отримати кредит – будемо розбиратися сьогодні разом.

З якими проблемами можуть зіткнутися звільнені люди?

  • Необхідність оренди житла у вигляді кімнати в гуртожитку / невеликої квартири на початку;
  • Придбання речей першої побутової необхідності;
  • Купівля продуктів для приготування їжі;
  • Здійснення покупок побутової техніки або сезонного одягу;
  • Оплата комунальних послуг та інших супутніх рахунків.

В якому банку можна отримати кредит із судимістю? Розглянемо всі доступні варіанти.

Банки – завжди відмова

На жаль, у банківських установах не існує програми лояльності для колишніх ув’язнених, а одним з основних умов кредитування є відсутність судимості. У даному випадку, не допомагають ні поручителі, ні будь-які інші чинники, що підтверджують чесний намір позичальника вчасно повернути борг.

За кредитом – до родичів

Великою перевагою взаємодії з рідними є відсутність бюрократичних моментів і швидке вирішення складної ситуації. Але до людей із судимістю навіть родичі ставляться з великою недовірою і вкрай рідко вирішують позичити гроші. Ну, а навіть якщо і вдається домовитися, то сума може бути недостатньою для старту нового життя.

Звернення до ломбарду

У ломбарді Вам швидко і без вимагання довідок дозволять отримати кредит із судимістю і поганою кредитною історією. Але перед тим, як здійснити фінансування, вимагають заставу у вигляді дорогої речі, якої у колишнього ув’язненого просто немає: побутова техніка, комп’ютери, мобільні телефони, планшети, коштовності з золота, срібла і платини, годинники, прикраси та інше.

Приватні кредитори

Оголошення від приватних осіб можна знайти в газетах і на дошках оголошень в Інтернеті. Також ними заклеєні всі стовпи в містах та селищах нашої країни. Такі кредитори переводять необхідну суму грошей на картку під досить високий відсоток і часто теж вимагають заставу, яку не може надати людина з судимістю.

Таке отримання кредиту з судимістю не припускає підписання юридичних документів або будь-якого виду договорів, тому, що буде відбуватися далі – нікому не відомо.

МФО – швидкий кредит для людей з судимістю

Для того, щоб взяти позику в мікрофінансовій організації, Вам знадобиться тільки паспорт і ідентифікаційний код. Більше ніяких застав, документів або підтверджуючих паперів – саме тому людина з судимістю може спокійно розраховувати на оперативну допомогу.

Які дії потрібно зробити, щоб отримати фінанси в МФО?

  • Зайти на сайт sravnizajm.com.ua і вибрати для себе майбутнього партнера. Тут Ви знайдете вичерпну інформацію про кожну компанію, її рейтинги і відгуки від користувачів, а також найактуальніші фінансові пропозиції, знижки та акції.
  • Перейти на сайт обраного кредитора і пройти коротку реєстрацію. Надіслати підтвердження у вигляді коду, що прийшов на вказаний номер мобільного телефону.
  • Відправити запит на фінансування із зазначенням точної суми і термінів.
  • Підписати двосторонній договір про співпрацю і повернути його по електронній пошті.
  • Отримати гроші у повному обсязі на особисту банківську картку.

Це все! Використовуйте кошти в тому напрямку, який для Вас є найбільш актуальним на даний момент і успішно стартуйте своє нове життя!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: