Чи можливо отримати кредит за годину
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Чи можливо отримати кредит за годину

Кредити давно і міцно увійшли в наше життя. З огляду на високу популярність, з’являється все більше варіантів і пропозицій по кредитуванню, а процес надання грошей став простим і доступним. Сьогодні для нас відкриті немислимі раніше можливості: оформити кредит за 1 годину, без поручителів, без довідки про доходи, і навіть не виходячи з дому.

Складно зустріти людину, яка жодного разу не користувався послугами кредитування.

Незалежно від соціального статусу і рівня доходу, люди часто і охоче оформляють кредитні картки, купують житло в іпотеку, купують побутову техніку в розстрочку, справляють весілля і роблять ремонти в кредит, або ж запозичують гроші до зарплати.

Проте, залишилися ще люди, які до сих пір бояться позик, як вогню. Страшилки про тисячократних відсотках, жорстких штрафи і монстрів-колекторах застерігають, що результат встрявання в боргові відносини – один і неминучий: доведеться зняти останню сорочку, продати нирку, квартиру і піти жити на теплотрасу. “Кредити – це зло!” – кричать ті, хто або абсолютно не знайомий з цією темою, або мав сумний досвід, взявши по дурості непідйомний капітал.

« Кредит - зручний інструмент, якщо вміти ним користуватися »

Щоб отримати максимум вигоди і користі, і не “потрапити” на великі переплати і штрафи, грамотно підійдіть до цього питання і тверезо оцініть свою платоспроможність.

Де оформити угоду, витративши мінімум зусиль і часу?

Високий попит і популярність привели до появи на ринку кредитування безлічі як державних, так і приватних компаній, які надають послуги з видачі позик.

Давайте розглянемо найвідоміші з них. Порівнявши умови і вимоги, переваги і недоліки, виберемо відповідний для себе варіант.

Банки

Перше, що спадає на думку при згадці кредиту – банки. Ще пару десятиліть тому за грошовою позикою зверталися частіше в банківські установи, адже гідних альтернатив не було.

Головна перевага – це можливість отримати значну суму грошей на тривалий термін. Часто через брак ресурсів ми відкладаємо в довгий ящик або зовсім відмовляємося від бажань і планів. Купівля нерухомості, автомобіля, отримання престижної освіти або відкриття власної справи так і можуть залишитися мрією. Іноді доцільніше піти на угоду і отримати бажане одразу.

Великі гроші мають на увазі серйозні ризики, тому потенційні клієнти піддаються ретельному відбору і перевірки.

« Банки спеціалізуються на довгострокових великих позиках »

Для схвалення позики до позичальника висувають ряд вимог:

 • довести свою платоспроможність, пред’явивши довідку з місця роботи і про нарахування з / п за останні 6 місяців;
 • заручитися підтримкою поручителя – людину, яка візьме на себе зобов’язання по погашенню боргу, в разі, якщо боржник не зможе його оплачувати;
 • пред’явити значний пакет документів: свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження дітей, диплом про освіту, копію трудової книжки;
 • важливо мати хорошу кредитну історію. КІ – це досьє позичальника, в якому вказана інформація про взяті кредити і про оформлені раніше позиках і про те, наскільки сумлінно вони погашалися.

Договір потребують ретельної підготовки і збору необхідних документів, можливо, пошуку людини, який виступить в ролі поручителя. Оформлення банківської позики трудозатратно і займе чимало часу. Тому, якщо Вам потрібні гроші терміново, то оформлення банківської позики – не найкращий рішення.

Кредитні картки

Поряд зі стандартними послугами кредитування, банки пропонують оформити кредитку від 10 тисяч гривень.

Отримати картку нескладно: підтвердження наявності постійної роботи і прибутку не обов’язково. Прийдіть у відділення і заповніть анкету. Менеджер запросить контакти родичів або колег, щоб підтвердити зазначену в анкеті інформацію. Стандартне розгляд заявки займе не більше години. У деяких випадках перевіряється КІ потенційного клієнта. Затримка виплат за телевізор, звичайно, ролі не зіграє. Але якщо є невиплачені позики в інших установах, то заявка буде відхилена.

При схваленні заявки, Вам видадуть пластикову картку з запитуваної сумою. Гроші відразу доступні до використання.

Багато карти мають безвідсотковий пільговий період до 90 днів. У цей проміжок часу можна користуватися позиковими засобами безкоштовно.

Пізніше, за умови регулярних і своєчасних платежів, ліміт кредитних коштів зазвичай підвищується в кілька разів.

Таким чином, оформлення кредитки – це гідна альтернатива стандартному займу, без поручителів і довідок в найкоротші терміни.

Ломбарди

Ломбарди видають гроші в борг під заставу майна. Застава виступає гарантією своєчасного повернення позики.

Раніше звичними предметами застави були коштовності, антикваріат, побутова техніка, електроніка та гаджети.

Але з недавнього часу цей перелік речей, потрібних в якості застави, істотно розширили. Люди закладають то, без чого легко обійдуться в даний момент. Влітку приносять обігрівачі, шуби і куртки, сноуборди. Взимку – човни, велосипеди, намети і вудки.

Сумма займа

1500грн

На срок

10дней

Отримати

Заклад гарантує збереження цінностей власника і повернення після погашення боргу. Якщо ж клієнт не вносить обумовлений платіж вчасно, то заставне майно може бути продано для відшкодування збитків.

Ломбарди затребувані і користуються попитом. Клієнти відзначають зручні умови угоди:

 • Комісія за видачу готівки за годину і менше – відразу після оцінки заставного майна та підписання угоди.
 • Немає завищених претензій до позичальника. Кредит за годину без довідок. КІ не важлива, поручительство не потрібно.
 • Необмежена кількість позикових коштів. Залежить безпосередньо від цінності закладається предмета.
 • Ні паперової тяганини.
 • Різноманітність варіантів речей в якості застави. Приймається практично всі, що має цінність і може бути швидко продано.

Якщо Вас влаштовують запропоновані процентна ставка і терміни, і Ви точно впевнені в тому, що зможете викупити заставу вчасно, сміливо несіть лижі і бабусин сервіз в ломбард. Ви отримаєте кредит готівкою за годину по паспорту на простих і прозорих умовах.

Мікрофінансові організації

Небанківські мікрофінансові компанії дозволяють отримати до 30 тис. Грн. на період до 90 днів без зайвих питань і бюрократії.

Спрощена схема надання позики – головний і жирний плюс МФО:

 • послуги доступні практично для кожного, в тому числі пенсіонерів, студентів і домогосподарок;
 • не знадобляться поручителі;
 • мінімум необхідних документів;
 • кредит без перевірок: погана КІ – не перешкода для співпраці.

Окремо серед переваг, які пропонують фірми мікропозик, варто відзначити оформлення позики онлайн. Не потрібно нікуди йти, все можна зробити через Інтернет.

Отримайте експрес-кредит за годину можна, виконавши 5 простих дій:

 1. Зареєструйтеся на сайті, вказавши номер телефону та e-mail.
 2. Заповніть анкету.
 3. Вкажіть номер картки, на яку бажаєте отримати кошти.
 4. Підтвердіть згоду з умовами угоди.
 5. Отримайте запитувану суму на картку.

Важливо знати, що багато компаній пропонують безпроцентну першу позику на період до 90 днів. На нашому сайті підібрані близько тридцяти МФО, які кредитують нових клієнтів на таку домовленість. Це означає, що у Вас є, як мінімум, десять шансів позичити грошей до зарплати під 0%.

При повторному зверненні вже доведеться платити відсоток. Тому будьте уважні при виборі мікрофінансових організацій і вибирайте ті, які надають позики під 0%.

У порівняльній таблиці представлена ​​коротка інформація про процедуру укладання угоди з вищепереліченими фінансовими установами.

 

Умови Банки України Ломбарди України МФО України
Необхідні документи Паспорт, ІПН, довідка з місця роботи чи свідоцтво реєстрації ФОП, довідка про доходи за останні 6 місяців, копія трудової книжки, свідоцтво про шлюб і народження дітей, диплом про освіту, тощо. Паспорт, ІПН Паспорт, ІПН
Час розгляду заявки та видача грошей до 5 днів до 1 години до 1 години
Дзвінки родичам, друзям, колегам 3 дзвінки для підтвердждення інформації ні ні
Термін кредитування до 20 років 1-30 днів 1-90 днів
Отримання грошей на картку або готівкою у відділенні у відділенні, лише готівкою на картку або готівкою у відділенні
Поручителі потрібні, для зниження ризиків ні ні

Яку з вищезазначених організацій Ви б не вибрали, поставтеся з великою відповідальністю до своїх обов’язків. Гроші в борг можуть як виручити, так і затягнути в бездонну боргову яму.

Уважно ознайомтеся з умовами договору і тверезо оцініть свої фінансові ресурси. Рано чи пізно борг доведеться повертати.

Прострочення або пропуск платежу спричинить за собою безліч проблем:

 • наростання заборгованості;
 • застосування штрафів і пені;
 • погіршення КІ;
 • втрату застави.

Якщо ж Ви впевнені в своєму фінансовому потенціалі, то немає причин не скористатися запропонованими послугами, якщо на те є необхідність.

Грошові позики допоможуть дотягнути до зарплати, оплатити лікування або ремонт, здійснити термінову покупку або побалувати себе обновкою.

Кредитні гроші стануть рятівним підмогою, спростять життя і виручать у важкий момент. Головне – вміти ними правильно скористатися.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: