Чи можна взяти кредит через закордонний паспорт?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Чи можна взяти кредит через закордонний паспорт?

Ми звикли, що дуже часто документом, що підтверджує особу, може послужити не тільки звичайний, але і закордонний паспорт. Навіть водійські права приймаються в якості посвідчення.

Де закордонний паспорт може мати законну силу? У таких місцях:

 • Поштових відділеннях під час отримання або відправки посилок;
 • Ресторанах для використання особливих умов обслуговування на прізвище;
 • Магазинах і супермаркетах для пред’явлення знижкових карт;
 • Касах при купівлі квитків на поїзд, літак або конференції;
 • Під час переміщення за кордон повітряним або наземним шляхом;
 • І багатьох інших.

Але у сфері кредитування ситуація виглядає по-іншому – тут існує тільки кредит за паспортом. Єдиним відповідним документом вважається звичайний паспорт України, виданий повнолітньому громадянину, з вчасно вклеєними фотографіями за віком. Багато потенційних позичальників ігнорують цей момент і в подальшому не можуть отримати швидкий кредит через закордонний паспорт – простежте, щоб такої неприємної ситуації не відбулося з Вами.

Чому для позики не діє закордонний паспорт?

Чи можна взяти кредит через закордонний паспорт? Точно ні. Таке правило було прийнято не випадково, і ось основні його пояснення. У закордонному паспорті:

 • Ім’я та прізвище власника написані зовсім по-іншому, ніж вони можуть звучати українською мовою.
 • Фотографія зазвичай має чорно-білий формат – набагато складніше ідентифікувати особу;
 • Неможливо простежити кредитну історію позичальника, всі дані фіксуються за інформацією з українського паспорта;
 • За законодавством України, закордонних паспортів дозволяється мати декілька, і це значно ускладнює процес перевірки потенційного клієнта.

Таких причин існує безліч, і всі вони підтверджують доцільність подібного рішення – оформити кредит через закордонний паспорт не можна.

 Що робити, якщо паспорт тимчасово «не доступний»?

Іноді трапляються ситуації, коли паспорт на якийсь час не знаходиться у Вас на руках. Наприклад, втрата документа, його переоформлення у відповідних державних органах, крадіжка, пожежа або інші несподівані обставини. Що робити?

Є два варіанти вирішення питання:

 1. Паспорт переоформляється і тимчасово перебуває у фахівців державної служби, попросіть відповідну довідку, яка говорить про тимчасовий статус безпаспортного громадянина.
 2. Сталася якась інша форс-мажорна ситуація, то краще почекати, поки Ви зможете пред’явити документ і спокійно отримати свій кредит за паспортом.

При наявності паспортного оригіналу, сміливо звертайтеся до МФО. Тут за 30 хвилин Ви отримаєте всю необхідну суму, без жодних додаткових вимог за віком або статусом. На фінансування можуть претендувати всі бажаючі, які досягли повноліття: студенти, пенсіонери, жінки в декреті і навіть безробітні.

Тепер Ви знаєте, що отримати кредит через закордонний паспорт неможливо, нехай ця інформація стане для Вас корисною під час чергового звернення до кредитора для отримання коштів.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: