Надійний кредитор – хто він, і де його середа існування?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Надійний кредитор – хто він, і де його середа існування?

Розмірковуючи про друзів, більшість дотримується думки, що це людина, яка не обманює, підтримує у важку хвилину і, найчастіше, діє у Ваших інтересах на дуже чесних умовах.

За своєю суттю й загальною «функціональністю» надійний кредитор нічим не відрізняється від хорошого друга. Іноді він може бути навіть краще друга, тому що у Ваших взаєминах ніколи не з’являться різні небажані шаблонні ситуації, типу «ну ми ж друзі – не міг би ти повернути боржок раніше» або «у мене змінилася життєва ситуація – я не можу віддати тобі готівку на цьому тижні, віддам через місяць». Зовнішній кредитор – це завжди тільки по справах і тільки на чітких умовах, так краще і спокійніше для обох сторін.

« Надійний кредитор може виявитися надійнішим за друга »

Мікрофінансова організація (МФО), яка заслужить Вашу довіру, запропонує найнадійнішу позику онлайн і, швидше за все, відповідатиме таким вимогам:

 • Вона надасть максимум інформації про себе та свою діяльність;
 • Як для постійного клієнта, у неї завжди будуть для Вас оптимальні умови кредитування;
 • Вона буде чесною і відкритою у процесі всіх фінансових комунікацій із Вами.

Але тут одразу варто зауважити, що на пошук такої МФО Вам доведеться витратити певну кількість власних сил і пару десятків кілобайт Інтернету. Не полінуйтеся це зробити – потім Ви скажете собі за це «Велике дякую!»

Вибір кредитора – покрокова інструкція

Надійна позика у МФО – це Вам не хухри-мухри, так що відразу налаштуйтеся на серйозну роботу. «З чого почати?», – запитаєте Ви. А почніть із того, що виділіть годинку-другу часу і пошукайте рейтинг МФО. Інформацію про різні кредитні компанії на сайтах-відгуках і в соціальних мережах залишають уже бувалі користувачі. Ретельно вивчіть чужий досвід і зробіть відповідні висновки. У кінці цього етапу у Вас складеться орієнтовний список – найкращих МФО України для майбутньої співпраці.

____________________________________________________________________

Питання: А чи можуть бути підставними відгуки в соціальних мережах або на сайтах-відгуках?

Відповідь: Можуть. Але далеко не всі, більшість будуть все ж таки правдивими!

____________________________________________________________________

На другому етапі зверніться до сайту sravnizajm.com.ua, щоб перевірити, чи є у списку цього онлайн сервісу обрані Вами компанії. «Для чого перевіряти?», – запитаєте Ви. А для того, щоб упевнитися у правильності обраної МФО, адже на цьому сайті знаходяться тільки найнадійніші й перевірені кредитори. До того ж, тут Ви зможете відразу побачити рейтинг найбільш затребуваних компаній і хто з них пропонує найвигіднішу позику.

____________________________________________________________________

Питання: Скільки коштує використання послуг сайту sravnizajm.com.ua?

Відповідь: Це безкоштовно. Для всіх!

____________________________________________________________________

І останній етап – це остаточний вибір МФО за критеріями основних умов кредитування і ступеня надійності компанії. Саме з нею у Вас надалі відбуватиметься плідна співпраця, саме тут ви будете знати, що кредит надійний. У всякому випадку, ми щиро в це віримо!

 • 0,01% на перший кредит
  Тіло кредита
  1 000 грн
  Комісія
  95 грн
  0 грн
  До сплати
  1 000 грн
  1й кредит
  500 - 10 000 до  10 000 грн
  Повторний Повторний
  12 000 грн
  Термін
  3 - 30 до  30 днів
  Ставка
  1.9 %
  0,01% на перший кредит Читати докладніше

____________________________________________________________________

Питання: А чи може кредитна компанія володіти всім набором позитивних критеріїв, але не виправдати очікування?

Відповідь: Може. Але відсоток ймовірності тут буде мінімальним!

____________________________________________________________________

Надійний кредитор – 10 критеріїв вибору

Ми дуже довго й дуже ретельно вивчали досвід користувачів компаній із видачі мікросуд. За підсумком, нам вдалося зібрати цілий список факторів, на які варто звернути увагу ще ДО моменту укладення кредитного договору з МФО, щоб не заробити собі гору проблем ПІСЛЯ цього. Отже, поїхали!

ФАКТ №1 Доступність документів

Надійна МФО матиме всі дозвільні документи й ліцензії, розміщені прямо на сайті компанії. І це повинні бути не «китайські» скановані копії, а чітке зображення, на яких можна розглянути всі деталі й дати.

ФАКТ №2 Контактні дані

На сайті надійного МФО будуть вказані контакти компанії у вигляді фізичної адреси, телефону та електронної пошти. Буде взагалі чудово, якщо Ви там знайдете ще й юридичну адресу компанії.

ФАКТ №3 Прозорість умов

Надійна кредитна компанія чітко й відкрито заявляє про всі умови надання фінансової допомоги і в їхньому випадку неможливо зіткнутися з «несподіванкою» у вигляді «Ой, а тут за підсумком буде ще одна комісія …!»

ФАКТ №4 Захист Ваших даних

Для надійного кредитора важливо зберегти Ваші персональні дані в умовах повної конфіденційності, тому вони будуть використовувати з’єднання підвищеного захисту https і в їх розпорядженні буде спеціальний сертифікат безпеки використання банківських карток PCI DSS.

ФАКТ №5 Безкоштовний сервіс

По-справжньому надійна компанія навряд опуститься до того, щоб приймати від Вас оплату за розгляд і обробку заявки. Це вже взагалі фу-фу-фу …

ФАКТ №6 Компетентні співробітники

У надійної МФО Ви завжди можете звернутися до «живого» фахівця для отримання більш детальних роз’яснень, ніж ті, які надані на сайті.

ФАКТ №7 Без прихованих платежів

Надійна МФО не зажадає від Вас додаткових фінансових коштів у вигляді так званого членського внеску. Благодійні рахунки – це теж одразу до сміття! Тут Ви отримаєте надійну позику на картку не сплачуючи більше ні копійки.

ФАКТ №8 Вітають дострокове погашення

В умовах договору надійної кредитної компанії навряд чи буде присутній пункт про штрафні санкції у разі дострокової виплати кредитних коштів.

ФАКТ №9 Фіксовані суми

А ще один із пунктів договору повинен підтверджувати, що виплати за договором будуть відповідати зафіксованим домовленостям, а коливання курсу валют не матиме ніякого значення в цьому питанні.

ФАКТ №10 Хороша репутація

Ну, і нарешті, надійна МФО матиме хорошу репутацію серед клієнтів. А в разі непередбачених спірних ситуацій, вона зможе швидко вирішити проблему так, щоб клієнт залишився задоволеним.

До речі, є ще один момент, який, звичайно можна списати на уважність позичальника, але нам він здається дуже несправедливим. Ми говоримо про наявність дрібного шрифту в договорі. І з його допомогою зазвичай прописуються чи не головні умови кредитування – це можуть бути додаткові комісії або зміна умов договору в разі настання певних обставин. Загалом, якщо хочете взяти кредит онлайн, читайте договір уважно – навіть те, що написано дрібними літерами або на “зворотній стороні сторінки”.

 

« Уважно читайте договір, особливо приписки дрібним шрифтом і посилання »

Коротко підсумовуючи, можна з упевненістю стверджувати, що якість Вашої взаємодії з кредитною компанією прямо пропорційна кількості витрачених на пошуки часу й зусиль. Збираєтеся взяти мікропозику – шукайте, вивчайте, порівнюйте і вибирайте. Успішно обрана кредитна компанія може надалі стати Вашим найнадійнішим другом!

Все просто: не шкодуйте ресурсів на старті – і отримайте прекрасний результат на фініші!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: