Чому Альфа банк відмовляє в кредиті?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Чому Альфа банк відмовляє в кредиті?

Кожен новий клієнт перед тим, як взяти кредит у банку, проходить ретельну перевірку на предмет платоспроможності й пунктуальності. Для чого це робиться? Щоб мінімізувати ризики щодо своєчасного повернення коштів після укладення двостороннього договору.

Список параметрів для детального вивчення банківськими співробітниками виглядає так:

  • Наявність боргів в інших фінансових організаціях;
  • Кредитна історія та її якість (позитивна чи негативна – щоб оформити кредитну картку);
  • Вікова категорія заявника;
  • Наявність у людини офіційного місця працевлаштування;
  • Соціальний статус (жінка / чоловік у декреті, людина, яка вийшла з місць позбавлення волі, пенсіонер, студент, з обмеженими фізичними можливостями та ін.).

Позитивне рішення по фінансуванню видається у випадках стовідсоткової відповідності клієнта заявленим вимогам.

Можливі причини відмови в Альфа-банк

Аргументами для негативного рішення може бути безліч різних чинників, але найбільш часто заявники чують такі причини відмови в Альфа банк:

  • Недостатньо повний пакет документів, наданий на розгляд. Найважливішу роль причини відмови в кредиті має папір, що підтверджує стабільний офіційний дохід за останні шість місяців;
  • Неохайний зовнішній вигляд, який говорить про нестабільний фінансовий статус людини, можливий варіант ведення аморального способу життя або проблематичних стосунках у сім’ї;
  • Велика кількість заборгованостей, які не закриті на момент укладення нового договору;
  • Низький рівень щомісячного доходу, недостатній для покриття фінансових зобов’язань згідно передбачуваного кредитування.

Ось чому Альфа Банк відмовляє в кредиті. Також проблемними можуть стати неправильно складені папери, відсутність «мокрих» підписів на них і відсутність можливості особисто з’явиться у відділення.

Де взяти кредит, якщо банки відмовляють?

Якщо Альфа-Банк відмовив у кредиті, не турбуйтеся. Категорії українців, які не можуть виконати всі вищевказані вимоги, можуть розраховувати на фінансову допомогу мікрофінансових організацій. Для подачі заявки, щоб взяти кредит онлайн у МФО, необхідно лише два документи (паспорт та ідентифікаційний код), а також статус повнолітнього громадянина України. За часом – 30 хвилин, плюс, треба буде пройти простий процес реєстрації й підписання двостороннього договору. Так швидко й просто вирішується фінансова проблема, коли не знаєте де взяти кредит, якщо банки відмовляють!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: