Допомога в погашенні кредиту в Україні
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Допомога в погашенні кредиту в Україні

Рішення про подачу заявки на тимчасове фінансування завжди накладає високу ступінь відповідальності на позичальника. Він повинен не тільки прорахувати і вибрати вигідний для себе варіант кредитування, але і скласти план виконання взятих на себе боргових зобов’язань. Однак, навіть при найвідповідальнішому ставленні до цього питання, трапляються моменти, коли ситуація категорично виходить з-під контролю, пролонгація кредиту не допомагає, і починається період фінансових неприємностей. Ось тоді і потрібна термінова допомога у погашенні заборгованості за кредитом.

В яких випадках вам може знадобитися допомога у погашенні позик?

Заборгованість по виплаті боргових коштів може мати кілька рівнів занедбаності: від початкового до критичного. Як позбутися боргів? На початковому рівні вирішити проблему найпростіше, можна заздалегідь сповістити кредитну організацію і запросити пролонгацію договору. На такий варіант підуть, звичайно, не всі, але спробувати варто.

Серйозніші рівні заборгованості, коли Вам точно потрібна грошова допомога у погашенні кредиту в Україні:

 • Прострочення по виплатах, особливо, коли мова йде про великі терміни заборгованості – це вже дійсно серйозне питання. Результатом бездіяльності можуть бути неприємні телефонні розмови з фахівцями кредитної компанії і відправка справи до суду.
 • Банк подав до суду – в цьому випадку Ви ризикуєте програти справу і з великими штрафами заплатити не тільки позовну суму, але і за всі супутні рахунки по судових засіданнях.
 • Рішення суду – це офіційний документ, який зобов’язує Вас виконати всі взяті на себе боргові зобов’язання і сплатити штрафи, передбачені за прострочення платежів. Якщо Ви не виконаєте ці вимоги, в хід підуть «чорні» методи колекторів.
 • Дошкуляють колектори – це крайня ступінь запущених фінансових взаємин з кредитною компанією, тут можуть йти в хід найнеприємніші методи спілкування з Вами, як із злісним неплатником.

Фахівці рекомендують робити все можливе, аби не допускати таких моментів, але, навіть якщо вони вже відбулися, завжди є вихід із ситуації. Потрібно попросити допомогу у погашенні боргів у МФО і оперативно вирішити своє гостре питання.

Хто надає допомогу у погашенні прострочених кредитів?

Найчастіше допомогу у погашенні прострочених кредитів в Україні надають численні МФО, а також приватні особи-посередники – брокери. З брокерами ситуація складніша, тому що за свою роботу вони беруть чималий відсоток від загальної суми угоди. Поки що ця послуга не дуже затребувана серед наших співвітчизників.

А що стосується МФО, то тут Ви отримаєте цілком реальну допомогу у погашенні мікропозик в Україні:

 1. Ви берете позику на 1 або 2 місяці – цього часу цілком достатньо, щоб знайти необхідні гроші і перекрити борг.
 2. Під час подачі заявки, Вам не потрібно розповідати про мету отримання коштів, це не є ключовою вимогою мікрофінансових організацій.
 3. У разі недостатньої кількості часу для перекриття попереднього боргу, у МФО можна запросити пролонгацію або рефінансування кредиту.

Головне в цьому питанні – не затягувати ситуацію до критичного стану, а діяти у міру настання форс-мажорних обставин. Тоді фінансова допомога у погашенні кредиту матиме необхідний ефект.

Що Вам робити?

Перше, що необхідно зробити, це заспокоїтися й почати діяти. Алгоритм приблизно наступний:

 • Відкриваєте сайт sravnizajm.com.ua;
 • На кредитному калькуляторі вказуєте необхідну суму і терміни кредитування;
 • Зі списку з найвигіднішими пропозиціями вибираєте підходящий варіант співпраці;
 • Подаєте заявку на фінансування;
 • Підписуєте договір;
 • Отримуєте кошти одразу на персональну банківську картку;
 • Відносите отримані гроші в кредитну організацію і перекриваєте там борги;
 • Радієте тому, що вдалося отримати допомогу у погашенні позик, а ще – як просто і швидко вийшло вирішити складну проблему.

Тепер Ви розумієте, що найправильніший спосіб позбутися фінансових проблем – це взяти кредит для погашення кредиту в іншому банку. МФО завжди йдуть назустріч своїм клієнтам і пропонують численні акції для вигідного кредитування.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: