Допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією

Як відзначають експерти, обсяг ринку фінансових продуктів в Україні стає дедалі більшим. І у звичайних людей все частіше виникають складнощі з вибором найкращих умов з кредитування: який термін для позики позначити, яку відсоткову ставку вибрати, де знайти найкращі акційні пропозиції, як визначити рівень репутації компанії? Усі ці та багато інших питань рано чи пізно виникають у голові кожного потенційного позичальника, але відповідей на них дуже часто просто немає.

Деякі люди, потребуючи грошей, намагаються самостійно надати собі допомогу в отриманні кредиту в Україні, аналізувати ринок і вибирати найвідповідніші формати співпраці. Але дуже часто вони отримують неповну інформацію і витрачають на пошуки величезну кількість часу. Як результат, вибір зроблений у бік невигідної пропозиції, і, в той же час, неефективно витрачений часовий ресурс.

Як відзначають досвідчені кредитотримачі, в ситуаціях, коли потрібна допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією в Україні, дуже складно обійтися без сторонньої допомоги. Краще вчасно звернутися за професійною консультацією і отримати вичерпну інформацію з питань, що цікавлять.

Допомога в отриманні кредитів передбачає:

 • Надання аналізу з розвитку нинішнього ринку кредитування;
 • Порівняння якості послуг найбільш надійних організацій;
 • Пошук і надання реальних відгуків від досвідчених клієнтів;
 • Допомога в отриманні кредиту безробітним;
 • Систематизація інформації про акції, спеціальні пропозиції та знижки;
 • Автоматизація пошуку найбільш вигідних оферів за конкретним запитом клієнта;
 • Підбір найцікавіших варіантів для співпраці;
 • Реальна допомога в отриманні кредиту боржникам з поганою кредитною історією.

Якщо підходити до цього питання комплексно, то можна сміливо йти з основного місця роботи, щоб виділити вільний час для такої скрупульозної роботи над майбутньою позикою. А якщо Ви все ж таки спробуєте взяти кредит, якщо Ви в чорному списку, і поєднати ці два процеси, то ні перше, ні друге не вийде по-справжньому добре.

Хто може надати реальну допомогу по кредиту?

У реальному житті існують більш ефективні шляхи вирішення проблеми з пошуком кредитора. Це використання послуг таких фахівців:

 • Кредитний брокер – це люди, які беруть на себе роль посередників між компаніями і потенційними позичальниками. Вони працюють за відсоток від суми угоди, і в цю суму входить допомога брокерів в отриманні кредиту непрацюючим з найвигіднішими варіантами фінансової взаємодії. Професія брокера вже давно стала популярною на Заході, але у нас вона поки не знайшла необхідного рівня популярності. Причиною тому – висока оплата роботи фахівця у порівнянні з сумою запрошуваної позики.
 • Приватні кредитори – це недержавні організації, які проявляють максимальну гнучкість у наданні своїх послуг, особливо ця тенденція простежується в області термінів і відсоткових ставок. Цю систему ще називають «допомога в отриманні кредиту від приватної особи за 1 день».

МФО – один із найбільш популярних представників приватних кредиторів, вони видають кредит готівкою за 30 хвилин і не вимагають для цього неосяжної кільксті документів. До речі, знайти найбільш вигідну пропозицію серед них не складає особливих труднощів, адже система професійного відбору знаходиться прямо на сайті sravnizajm.com.ua.

У цьому питанні важливо пам’ятати, що коли Ви звертаєтеся особисто до кредитного брокера і просите допомогти взяти кредит з поганою кредитною історією, він може бути зацікавлений в угоді з конкретним кредитором, і його порада не буде до кінця об’єктивною. Схожа ситуація і з прямим зверненням до приватного підприємця: він розповість плюси своєї компанії, а про мінуси скоріше промовчить. Вам же не буде з чим порівнювати, і Ви можете прийняти не зовсім зважене рішення.

Кого обрати?

Саме МФО сьогодні перевершують усі очікування потенційних позичальників на предмет швидкості і якості роботи. Вони забезпечують для клієнтів такі послуги:

 • кредит без довідок про доходи – Вам не треба буде подавати докази Вашої платоспроможності;
 • кредит безробітним – Вам не буде потрібно приносити довідку з місця роботи, яка підтверджує Ваше офіційне оформлення;
 • допомога в оформленні кредиту з поганою кредитною історією – Ви зможете претендувати на позику навіть у тих випадках, коли у Вас у минулому були неприємності з виплатами попередніх боргів.

У МФО немає претензій до віку і статусу тих, хто звертається – Ви можете бути студентом або пенсіонером, головне, пред’явити паспорт й ідентифікаційний код. Якщо Вам відмовили в одному МФО, у Вас завжди є шанс отримати фінансування в іншому, тому що умови співпраці у всіх різні.

Сайт СравніЗайм – це Ваша швидка допомога в отриманні кредитів у пошуку найбільш цікавих пропозицій за позиками. Тут на головній сторінці Ви побачите кредитний калькулятор, на якому можна розрахувати оптимальне співвідношення сума / терміни. А вже через секунду Вам відкриється перелік усіх МФО, які готові надати допомогу по кредиту і задовольнити Ваш фінансовий запит прямо зараз. Серед них – MoneyVeo, CreditPlus, TopCredit, Cashinsky, MegaGroshi, ШвидкоГроші, БыстроЗайм і інші. Багато з них пропонують стартувати взаємодію на умовах безвідсоткового фінансування, а це, на наш погляд, немалий бонус на початку співпраці.

Швидше заходьте на сайт sravnizajm.com.ua, вказуйте параметри Вашого запиту, вибирайте кращого кредитора, відправляйте заявку і отримуйте швидке рішення Вашої непростої фінансовій ситуації. А тепер видихніть і зрозумійте: Вам вдалося отримати кредит, і з цього моменту у Вас на одне складне питання стало менше. З чим ми Вас і вітаємо!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: