Допомога в рефінансуванні кредитів
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Допомога в рефінансуванні кредитів

Багато українців стикаються з ситуацією, коли одна невдало взята позика псує всю кредитну історію. Причини несвоєчасного виконання боргових зобов’язань можуть бути найрізноманітнішими:

  • На роботі не вчасно виплатили зарплату;
  • Вкрали гаманець в транспорті;
  • З’явилися більш термінові витрати;
  • Чи не розрахували сімейний бюджет;
  • Забули обумовлені терміни погашення;
  • Та інші.

Інформація про несвоєчасне погашеннч взятих коштів потрапляє до Бюро Кредитних Історій, і після цього починаються великі проблеми з подальшими зверненнями за фінансуванням. Чи є вихід з цієї ситуації і як позбутися від боргів? Вихід є, і його цілком успішно можна реалізувати в життя. Це – рефінансування кредиту.

Що має на меті допомога в рефінансуванні кредиту?

Допомога в рефінансуванні кредитів з поганою кредитною історією – це дії, спрямовані на отримання додаткового фінансування з метою покриття витрат за попередніми позиками. Найчастіше, позичальники вдаються до подібних заходів, коли вже дуже сильно прострочили виплату коштів, але розуміють, що передача справи до суду обійдеться для них набагато дорожче. Сторона, яка програла в суді завжди платить за всі негативні наслідки проведення судових засідань, а це – дуже немаленькі гроші. Плюс, вони хочуть виправити кредитну історію.

Хто може надати допомогу в рефінансуванні боргів?

Для того, щоб покрити попередню позику, Вам знадобиться знайти нове джерело тимчасового фінансування. Воно повинно з розумінням поставитися до Вашого непростого становища і надати Вам допомогу в рефінансуванні МФО позик, видавши потрібну суму на цілий місяць, а то й два. Далі – перелік можливих варіантів:

  • Родичі або друзі. У цьому випадку Ви потрапляєте у повну емоційну і фінансову залежність від своїх близьких. Вам доведеться розповісти їм про всі свої труднощі і отримати необхідну суму грошей. Є ймовірність, що вони її запросять назад раніше обумовленого терміну, якщо несподівано у них відбудеться форс-мажорна обставина, і Ви повинні бути до цього готові.
  • Ломбард. У ломбарді у Вас візьмуть під заставу якесь цінне майно: дорогоцінні метали і камені, дорогу побутову техніку, мобільний телефон, комп’ютер, планшет, і, в особливо складних випадках, автомобіль. Ви не будете мати можливості користуватися своєю річчю протягом всього терміну дії договору, так і після його закінчення не факт, що вона повернеться до Вас. Прострочення по платежах – вагома причина для конфіскації залишеної застави.
  • МФО. Кожна мікрофінансова організація щодня надає допомогу в рефінансуванні мікропозик і видає нові гроші на погашення старих боргів. Ви навіть можете нікого не оповіщати про те, на які цілі Вам знадобилися гроші. Єдине, що важливо для прийняття позитивного рішення у МФО, це відсутність відкритої позики в цій компанії. Ви можете бути студентом, пенсіонером або безробітним – на кінцевий позитивний результат це ніяк не вплине.

Про банки ми в даному випадку не говоримо, тому що, найчастіше, вони не виявляють бажання надавати допомогу в рефінансуванні кредиту. А якщо іноді і роблять винятки, то тільки у випадках з дійсно великими сумами грошей.

До кого звернутись?

Фахівці рекомендують звертатися за допомогою до МФО. Це найбільш безпроблемний спосіб отримати допомогу в рефінансуванні боргів за Вашою попередньою позикою. А щоб не загубитися у величезній кількості пропозицій, заходьте на зручну онлайн платформу sravnizajm.com.ua. Цей ресурс має інформацію про всіх найнадійніших МФО України і допомагає швидко провести аналіз за найвигіднішими їх пропозиціями.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: