Споживчий кредит багатодітним сім’ям
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Споживчий кредит багатодітним сім’ям

Побутові потреби багатодітних сімей мало чим відрізняються від потреб звичайних людей. Єдина різниця полягає в тому, що кількість одиниць у покупці відповідає кількості дітей і значно перевищує потрійний обсяг.

І якщо для придбання житла в Україні ще є якісь пільгові кредити для багатодітних сімей, то у побуті вони змушені справлятися самостійно. Щомісяця з’являється необхідність у таких ключових витратах:

 • Придбання продуктів для приготування їжі;
 • Забезпечення кожного члена родини сезонним одягом і взуттям;
 • Канцелярія для школярів та дітей, які відвідують дитячий садок;
 • Оплата всіляких гуртків і розвиваючих студій;
 • Медичне обслуговування та покупка необхідного переліку медикаментів;
 • Купівля квитків на міський і заміський транспорт;
 • Спільний відпочинок;
 • Та інші.

Щомісячні цінники досягають досить істотних сум, і, навіть з урахуванням державної допомоги, власного бюджету не завжди вистачає на покриття потреб.

Що пропонують банки?

На даному етапі розвитку фінансової системи в Україні, відсутня будь-яка пільгова програма на споживчий кредит багатодітним сім’ям. Для них діють стандартні умови, з досить високими відсотковими ставками.

Є можливість взаємодіяти з банківськими установами у періоди акцій і спеціальних пропозицій – тоді вартість послуги може бути набагато доступнішою.

Які є ще варіанти?

Як альтернативні варіанти, українці іноді вдаються до допомоги приватних кредиторів, ломбардів або родичів. Розберемо по черзі, чому всі ці способи варто використовувати тільки в крайніх випадках.

Ломбарди – приватні компанії, які пропонують споживчі кредити для багатодітних сімей в обмін на заставу у вигляді дорогого майна (дорогоцінні метали і камені, побутову техніку, комп’ютери і ноутбуки, мобільні телефони та наручний годинник). Для того, щоб оформити договір, необхідно завітати до найближчого відділення ломбарду чітко в робочий час. Істотний мінус – якщо настає форс-мажорна ситуація й гроші не виходить повернути вчасно, застава назавжди залишається у власності ломбарду, потім його доводиться викуповувати за значно завищеною вартістю.

Приватні кредитори – приватні особи, які пропонують споживчий кредит для багатодітних сімей на своїх умовах. Часто, для укладення боргу, досить дзвінка по телефону і надсилання копії документів на заявлену електронну адресу. Головний недолік – відсутність документів, що регламентують подібного роду грошові взаємини, за підсумком – непрогнозовані результати.

Родичі. Наважуючись взяти кредит у близьких людей, завжди потрібно розуміти високу ступінь ймовірності зіпсувати з ними стосунки. Адже велика заборгованість, не повернена в строк, може стати причиною великого розбрату.

Мікропозика – швидкі гроші для кого завгодно!

На відміну від усіх перерахованих вище способів, мікрофінансові організації пропонують швидкі й дуже прості в оформленні споживчі кредити багатодітним сім’ям. З ключових переваг можна назвати наступні:

 • Часовий період для перевірки документів і обробки заявки – приблизно 30 хвилин, у наступні звернення – близько 10-ти;
 • Перша позика – майже завжди безвідсоткова;
 • Доступність послуги всім категоріям громадян – пенсіонерам, сім’ям із великою кількістю дітей, студентам, мамам у декреті, колишнім ув’язненим, безробітним;
 • Для укладення угоди необхідно надати тільки паспорт та ідентифікаційний код.
 • Послуга пролонгації – для вирішення несподіваних ситуацій із неможливістю вчасно виконати боргові зобов’язання.

І найголовніше – це онлайн позика на картку. У цьому випадку немає потреби витрачати час і гроші на транспортування до локального відділення, все можна зробити за допомогою власного комп’ютера, при наявності на ньому з’єднання Інтернет. Плюс, сайти МФО працюють цілодобово, без перерв по вихідним і святам.

Вибір є завжди, головне знати, як його правильно використовувати у свою користь!

Залиште свій відгук 1 Відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: