Причини відмови у кредиті
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Причини відмови у кредиті

Кредитна взаємодія може закінчитися, не розпочавшись. Це пояснюється високим відсотком відмов у запитах на фінансування. Потенційний позичальник залишається без гостро необхідної допомоги.

Але уникнути подібної ситуації цілком можливо, просто потрібно знати причини відмови у видачі кредиту. Деякі з них цілком реально усунути до відправки запиту.

Причина №1. Низький рівень фінансової платоспроможності клієнта

Для оформлення позики, банк попросить довідку з місця роботи про рівень заробітної плати. Якщо сума в документі менше достатньої, зарплатня не може гарантувати відповідний рівень платоспроможності. Вам відмовлять у фінансуванні. Пояснення, чому відмовляють у кредиті, практично не дають.

Причина №2. Погана кредитна історія

Минулі складності з виконанням боргових зобов’язань, відіб’ються на лояльності фінансових установ сьогодні. Система працює наступним чином:

  • Ви прострочили виплату по кредиту і не домовилися з банком про пролонгацію послуги. Дані автоматично потрапляють у БКІ (Бюро Кредитних Історій).
  • Після подачі заявки на фінансову допомогу, компанія перевірить репутацію Вашої особистості в системі БКІ.
  • Якщо є «гріхи», позики не побачити. Особливо це стосується злісних неплатників не одноразово.

Ось чому не дають кредит, коли у Вас погана попередня історія взаємодії з отримання позик. Краще спочатку виправити кредитну історію, а потім знову поекспериментувати з подачею нового запиту.

Причина №3. Недостовірна інформація

Коли Ви заповнюєте заявку, необхідно максимально уважно заповнювати кожен пункт. Якщо фахівці банку побачать умисні або ненавмисні неточності, Вам обов’язково відмовлять у фінансуванні. Де зустрічаються помилки?

  • У паспортних даних;
  • У документах, що підтверджують факт офіційного працевлаштування;
  • Розмір окладу на офіційному робочому місці.

Цієї причини відмови в кредиті буде досить, щоб Ви не впоралися із завданням і залишилися сам-на-сам зі своєю складною фінансовою ситуацією.

Причина №4. Нерентабельність товару, що купується

Банки не стануть фінансувати покупку об’єкта, вартість якого оголошується нижче ринкової, вони самі проведуть аналіз, підключать експертів і зроблять реальну оцінку. Також вони відмовляться від того об’єкта, який не можна буде реалізувати за короткі терміни з об’єктивних причин. І ніяка допомога в отриманні кредиту Вам не допоможе.

Причина №5. Невідповідність віковим вимогам

Ну, по-перше, банківські установи не хочуть мати справу з молодими людьми молодше 21 року і представниками пенсійного віку старше 60 років. Їх вони заносять до категорії з низькою платоспроможністю.

По-друге, вік має велике значення, коли мова йде про дуже довгострокові позики – на квартиру, земельну ділянку або дорогий автомобіль. Терміни повернення коштів в даному випадку можуть досягати більше 30 років, і тоді самому позичальникові, автоматично, має бути не більше 30-ти. Тут банк перестраховується, щоб до завершення своєї історії з виплатами, клієнт був все ще здатним заробляти гроші.

Поради: що робити, якщо ви отримали відмову

Як бачите, причин для відмови вистачає, і мати хоча б одну з них може кожен українець. Де взяти кредит, якщо всюди відмовили? Що робити, якщо не вдалося дотримати весь перелік жорстких умов?

  1. Не турбуйтеся!
  2. Сміливо звертайтеся за допомогою до МФО і за 30 хвилин отримуйте свої гроші без будь-яких додаткових довідок і підтверджень;
  3. Ваш вік молодше 21 або старше 60, і навіть негативна кредитна історія не буде для цього суттєвою перепоною.

Із ключових вимог, мікрофінансові організації просять надати паспорт з ідентифікаційним кодом, а також оформити картку у будь-якому українському банку. Це і є кредит без відмови, вирішуйте!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: