Рейтинг МФО України
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Рейтинг МФО України

Вагаєтесь якій МФО віддати перевагу? Де взяти позику на вигідних умовах? Наш рейтинг кращих мікрофінансових організацій допоможе в цьому. У ТОП-5 увійшли МФО, які пропонують лояльні умови кредитування на українському ринку (за сумою позикових коштів, відсотковій ставці, терміну та ін.).

1. CreditPlus

 • 0,01% на перший кредит
  Тіло кредита
  1 000 грн
  Комісія
  95 грн
  0 грн
  До сплати
  1 000 грн
  1й кредит
  500 - 10 000 до  10 000 грн
  Повторний Повторний
  12 000 грн
  Термін
  3 - 30 до  30 днів
  Ставка
  1.9 %
  0,01% на перший кредит Читати докладніше

На фінансовому ринку України компанія трохи більше року, за цей час вона встигла завоювати кредит довіри багатьох громадян і сформувати значну клієнтську базу. Одним з основних переваг, яким може похвалитися ця МФО, є ексклюзивна пропозиція від СравниЗайм – перший кредит під 0,01%. Крім того, з конкурентних переваг мікрофінансової організації «Кредит Плюс»:

 • Висока швидкість оформлення позик. Протягом 30 хвилин ви отримуєте схвалення. При цьому всі операції проводяться в режимі «онлайн», не доведеться виходити з дому або офісу.
 • Більш вигідні умови співпраці для відповідальних платників. Можуть надати можливість взяти мікропозику до 10 тисяч гривень.
 • Можливість пролонгації кредиту. Врятує в тому випадку, якщо ви бачите, що не можете вчасно повернути гроші конторі.
 • Дострокове повернення мікропозики не обкладається штрафами та комісіями.

Щоб стати клієнтом CreditPlus, не доведеться надавати довідку про доходи, заставу або приводити поручителів. Основні умови кредитування:

 • вік 20-65 років;
 • наявність паспорта та ІПН;
 • банківська картка з балансом від 1 грн;
 • мобільний телефон із активним номером;
 • доступ до інтернету й адреса електронної пошти.

Відмовляють клієнтам у наданні мікропозик рідко. Для співпраці з цією мікрофінансової організацією необхідно чесно заповнити анкету і перевірити свої дані на відповідність висунутим вимогам.

2. Moneyveo

 • 0,01% на перший кредит
  Тіло кредита
  1 000 грн
  Комісія
  85 грн
  0 грн
  До сплати
  1 000 грн
  1й кредит
  100 - 17 000 до  17 000 грн
  Повторний Повторний
  20 000 грн
  Термін
  1 - 30 до  30 днів
  Ставка
  1.7 %
  0,01% на перший кредит Читати докладніше

Ця мікрофінансова організація є впевненим лідером із надання позик. Ми рекомендуємо її як надійного партнера. Якщо ви зіткнулися з фінансовими труднощами або не вистачає коштів на велику покупку, можна сміливо звертатися до Moneyveo. У нашому рейтингу ця компанія виявилася не випадково. Протягом 4 років, які вона існує на українському ринку, багато людей оцінили її переваги:

 • Цілодобова фінансова допомога. Moneyveo розглядає заявки потенційних клієнтів у режимі 24/7. Навіть у свята, вихідні і нічний час можна розраховувати на швидке оформлення позики.
 • Можливість пролонгації терміну кредитування. При цьому відсоткова ставка залишається незмінною.
 • Вигідні умови для нових клієнтів. Перший кредит під 0 відсотків.
 • Грошові винагороди за реферальною програмою. Якщо за рекомендацією знайомий візьме кредит у «Манівео», ви отримаєте бонус.
 • Наявність акційних пропозицій, знижок. Завдяки цьому можна взяти позику на ще більш вигідних умовах.

З огляду на те, що Moneyveo працює на прозорій основі, йде назустріч клієнтам, вона має великий потенціал на українському фінансовому ринку.

3. ШвидкоГроші

 • Тіло кредита
  1 000 грн
  Комісія
  0 грн
  100 грн
  До сплати
  1 100 грн
  1й кредит
  600 - 10 000 до  10 000 грн
  Повторний Повторний
  10 000 грн
  Термін
  3 - 30 до  30 днів
  Ставка
  2 %

За стабільність роботи МФО «ШвидкоГроші» зайняла у 2017 році перше місце. І сьогодні ця компанія в лідерах. Незважаючи на відсутність дискаунта для нових клієнтів, у «ШвидкоГроші» безліч інших переваг. Завдяки їм вона і виявилася на третьому місці в нашому рейтингу.

Гроші у позику ця МФО надає без прихованих комісій та платежів. Ви зможете отримати кредит на будь-які цілі, чи це оплата комунального боргу, покупка побутової техніки, оплата навчання, лікування тощо.

Із переваг співпраці зі «ШвидкоГроші» клієнти відзначають:

 • Варіативність суми позики. Якщо при першому зверненні тут можна отримати 400-3000 грн, то постійним клієнтам МФО готова надати до 7000 гривень.
 • Дистанційне оформлення заявки. Заповнюйте анкету онлайн та після перевірки даних ви у стислі терміни отримаєте обумовлену суму.
 • Доступна відсоткова ставка, яка становить 2% щодня.

Не відкладайте вирішення фінансових проблем «на потім». Мікрофінансова організація «ШвидкоГроші» допоможе у скрутну хвилину.

4. Е-кеш

 • 0,01% на перший кредит
  Тіло кредита
  1 000 грн
  Комісія
  75 грн
  0 грн
  До сплати
  1 000 грн
  1й кредит
  500 - 8 000 до  8 000 грн
  Повторний Повторний
  15 000 грн
  Термін
  1 - 30 до  30 днів
  Ставка
  1.5 %
  0,01% на перший кредит Читати докладніше

E-cash – отримала ліцензію в Україні в кінці 2017 року. Це молода компанія, яка на вигідних умовах надає позики клієнтам. Відсоток схвалення заявок дуже високий. І те, що перший кредит надається під 0,01%, стало основними аргументами для 4-го місця в нашому рейтингу.

Отримати позику в E-cash можуть громадяни України віком від 20 до 65 років. Також необхідно мати банківську картку, діючий паспорт та ІПН, зареєстровану електронну пошту, інтернет-доступ і мобільний телефон з активним номером.

З особливостей співпраці з E-cash клієнти відзначають:

 • Оперативність надання кредиту. Рішення приймається протягом 10 хвилин.
 • Конфіденційність. Особисті дані позичальника захищені від несанкціонованого доступу.
 • Прозорість співпраці. Немає ніяких прихованих комісійних зборів.
 • Доступність. Позику може взяти будь-який громадянин країни, незалежно від місця прописки.
 • Лояльність. Клієнтам доступна пролонгація кредиту або навпаки можливість достроково погасити борг.

Не важливо, живете ви у столиці або у глухому гуцульському селі десь під Коломиєю, можна оформити кредит онлайн у МФО E-cash і вирішити свої фінансові питання.

5. AlexCredit

 • 0,01% на перший кредит
  Тіло кредита
  1 000 грн
  Комісія
  85 грн
  0 грн
  До сплати
  1 000 грн
  1й кредит
  100 - 3 000 до  3 000 грн
  Повторний Повторний
  12 000 грн
  Термін
  5 - 30 до  30 днів
  Ставка
  1.7 %
  0,01% на перший кредит Читати докладніше

Ця мікрофінансова організація закриває п’ятірку лідерів. Якщо ви вже оформляли кредит в інших МФО та не можете там розраховувати на знижку, зверніться до AlexCredit. Тут дадуть у борг під 0,01%. Ви оціните прозорі умови співпраці й вигідну відстрочку платежу.

Компанія Alexcredit готова надати кошти на будь-які потреби. Необхідно терміново вирішити фінансові проблеми? Не питання. Сервіс з мікрокредитування працює цілодобово. Вашу заявку розглянуть протягом 10 хвилин і одразу приймуть рішення про надання позики.

З конкурентних переваг:

 • Можливість оформлення кредиту без поручителів і застави, а також настирливих дзвінків колегам, знайомим. Зберігається анонімність звернення.
 • Відсутність прихованих комісій. Всі умови співпраці будуть вказані в договорі.
 • Оформлення кредиту онлайн. Вам не доведеться шукати офіс МФО і відвідувати його особисто. Усі операції з оформлення позики проводяться дистанційно.

Для отримання кредиту потрібно мати українське громадянство, дебетову / кредитну картку з балансом від 2 грн (необхідно для верифікації). Мікрофінансова організація готова розглянути заявки клієнтів у віці 18-65 років. З Алекскредіт взяти екстрено необхідну суму або просто «позичити» до зарплатні не важко. Ця МФО максимально спростила процес видачі грошових коштів.

Обирайте мікрофінансові компанії серед перевірених і надійних, які увійшли у ТОП. Вони пропонують найбільш лояльні умови співпраці для клієнтів.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: