Зі скількох років дають кредит в Альфа банку?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Зі скількох років дають кредит в Альфа банку?

За статистикою, більше одного мільйона українців звертаються за фінансовою допомогою до Альфа-банку, і це не дивно. Установа працює в нашій країні вже більше 10 років і давно завоювала довіру українських громадян. Головними бонусами, якими із задоволенням користуються клієнти, є високий сервіс обслуговування, прийнятні ставки на кредитування, вигідні умови карткової співпраці, а також існування програм лояльності для постійних користувачів. Єдиним «незручним» фактором залишається: зі скількох років дають кредит готівкою в Альфа Банку? Але про це поговоримо в наступних розділах статті.

З метою претендувати на фінансування у банку, необхідно відповідати двом ключовим критеріям:

  • Повноліття, з наявністю чинного паспорта;
  • Офіційне працевлаштування з довідкою про середній рівень доходу за останні два квартали.

Можна брати кредит в Альфа Банку, якщо клієнт має можливість самостійно бути присутнім у банківському відділенні під час підписання договору.

Позики неповнолітнім

До настання повноліття можна й не думати про отримання коштів, але й після настання 18 років доведеться почекати. Можна отримати кредит в Альфа банку тільки з 21 року, така політика компанії.

Зі скількох років можна взяти кредит в Альфа Банку? Офіційне обмеження за віком виглядає так: 21 – 65 років, можна оформити кредит в Альфа Банку. Це обумовлено рядом очевидних причин:

  • Користувачі в категорії «студенти» розраховують тільки на стипендію університету або середнього навчального закладу, тому їх платоспроможність знаходиться на досить низькому рівні;
  • Користувачі після шістдесяти п’яти років знаходяться в статусі пенсіонерів і отримують невеликий прибуток у вигляді пенсії, тому складно гарантувати своєчасне повернення коштів.

Не дають споживчий кредит в Альфа Банку або можуть бути істотні складності для людей, які нещодавно вийшли з місць позбавлення волі, перебувають у декретній відпустці й обмежених у своїх фізичних можливостях.

Який вихід?

Мікрофінансові організації представляють собою відмінну альтернативу для тих категорій українців, які не можуть розраховувати на допомогу банківської установи. Тут передбачена можливість оформити кредит онлайн і низький віковий поріг (від 18 років) і набагато простіша процедура оформлення. Вам більше не знадобиться кредитна картка Альфа Банку, у МФО гроші можна оформити максимально оперативно (за 30 хвилин) і в зручному онлайн режимі.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: