Зі скількох років можна отримати кредит у банку?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Зі скількох років можна отримати кредит у банку?

Як показує статистика, одним із найбільш істотних факторів, що зупиняють багатьох потенційних позичальників звертатися до банку – це обмеження за віком. Найбільш незахищеними категоріями населення є ті, хто не може навіть претендувати на допомогу – студенти, молоді батьки і пенсіонери. Всі вони мають свої потреби, які покриваються за допомогою грошей, але допомоги, стипендії та пенсії мають занадто мізерні розміри.

Зі скількох років дають кредити у банках? Для всіх перерахованих вище людей повністю відсутня можливість взяти фінансування в необхідному обсязі – тому що вони знаходяться за межами дозволеного вікового порога: від 21 до 60 років.

Чому існують такі обмеження?

Часто люди цікавляться: зі скількох дають кредит в Альфа Банку? Зі скількох років Приват Банк дає кредит? Всі фінансові компанії розробляють стратегію функціонування таким чином, щоб мінімізувати ризики. А в чому головні ризики? У неповерненні взятих клієнтами грошей. Студенти і пенсіонери, на думку банківських експертів (старше 18 або молодше 65 років – можна брати кредит у банку), вважаються найбільш неплатоспроможними категоріями українських громадян, і це дійсно так. Але це не скасовує їх постійної потреби в грошах для повноцінного життя:

  • Студенти не мають постійного джерела доходу, але їм потрібно вирішувати питання з житлом, харчуванням, навчанням і мінімальним дозвіллям. Але у більшості випадків їм доступні тільки кредитні картки від 20 років.
  • Пенсіонери вже ніде не працюють і отримують невелику пенсію, але їм потрібно їздити на транспорті, купувати медикаменти і мати вітамінний раціон харчування.

Дійсно важливо, скільки років – можна отримати кредит готівкою у банку чи ні, залежить саме від цього. І якщо банки не звертають уваги на цю нелогічну ситуацію, то існують фінансові компанії, які входять у положення студентів і пенсіонерів, забезпечуючи їм певний обсяг кредитування. Це – мікрофінансові організації.

Найбільш затребувані МФО України

МФО – абсолютно реальна альтернатива бюрократичній банківській системі з усіма її вимогами і обмеженнями. Тут дійсно можна отримати кредит за лічені хвилини, перебуваючи вдома перед особистим комп’ютером – гроші приходять на звичайну банківську картку.

Ось найбільш популярні серед користувачів компанії, що пропонують найвигідніші пропозиції по відсотковим нарахуванням на кредит з 18 років:

Назва Сума, грн. Відсоток, % Термін кредитування, дні Список документов
Crediton 500 – 15000 1,9 5-21  

 

Паспорт и код платника податків

Топ Кредит 500 – 15 000 1,9 1-29
Сredit365 500 – 20000 1,4 7-30
Mycredit 100 – 10 000 1,6 1-32
Dinero 300 – 15000 0,49 7–30
Ccloan 400 – 10000 1,33 5-29
Быстрозайм 300 – 10 000 2 7-65
Miloan 500 – 12000 1,5 1-30

Це майже як кредитна карта з 18 років. Їх рейтинги підтверджені тисячами відгуків від реальних користувачів. Більшість із них просто і швидко вирішили складну фінансову ситуацію за допомогою двох-трьох кліків на сайті експрес-кредитора.

У чому переваги МФО, у порівнянні з банками?

  • Висока швидкість обробки даних і прийняття рішення;
  • Можливість взаємодіяти онлайн, без прив’язки до локального відділення;
  • Розширений віковий поріг;
  • Відсутність необхідності мати офіційне працевлаштування та довідки, що підтверджують цей факт.

Підводимо підсумки

Якщо людині виповнилося 20 років – можна взяти кредит у банку. Але тим, кому ще не виповнилося 21 або вже виповнилося 60, прекрасною альтернативою стане МФО!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: