Скільки Приватбанк бере відсотків за кредит?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Скільки Приватбанк бере відсотків за кредит?

Далеко не завжди українцям вдається прожити на власний бюджет. Несподівані покупки, термінова необхідність у медичному обслуговуванні, різке скорочення сімейного доходу в наслідок звільнення або скорочення – всі ці та багато інших чинників стають причиною прийняття рішення позичити гроші під відсотки.

Приват Банк є незаперечним лідером у сфері банківської справи, і мільйони жителів України довіряють старт грошових взаємин саме з ним. Але потрібно пам’ятати, що, сама по собі, ця структура має комерційний характер, і за кожну транзакцію передбачається певний розмір комісії – відсотки кредиту в Приватбанку.

Під який відсоток дають кредит у ПриватБанку?

Ця цифра не є постійною, а залежить від типу фінансування. Далі ми розберемо, скільки Приват Банк бере відсотків за кредит:

  1. Кредит без переплат для покупки авто. Максимально доступна сума – 350 000 грн., При цьому, необхідно внести перший внесок 15%, а на решту суми поширюється ставка в розмірі 25%. Розстрочка – до 60 місяців.
  2. Кредитна картка:
  • Універсальна. Ліміт по сумі – до 25 000 гривень, які можна безвідсотково повернути протягом 55-ти днів, після цього стартує дія річний відсоток по кредитці ПриватБанку 34,8%.
  • Голд. Обмеження позики – до 50 000 гривень, їх необхідно повернути за 55 днів пільгового періоду, після його закінчення – платне нарахування відсотків з кредиту ПриватБанк 32,4% річних.
  • Платинум. Необмежена сума позики, але терміни безкоштовного повернення – тільки 30 днів. Після цього – 26,4% річних.
  1. Споживчий кредит під низький відсоток. Розміри такого фінансування можуть досягати 50 000 гривень, але не більше. Терміни – до 24-х місяців. Такий формат взаємодії передбачає одноразову комісію 4,59% і таку ж щомісячну, першого внеску немає, а ще буває безвідсотковий кредит.

Особливості передбачуваної співпраці за послугою кредитна картка ПриватБанк прописуються в спеціальному кредитному договорі. Його умови є обов’язковими до прочитання перед його запевненням підписами. Там можна прочитати про вирішення спірних ситуацій і список додаткових обов’язкових платежів (у разі їх наявності).

Що потрібно мати з собою для укладення угоди?

При подачі запиту на кредитування від позичальника будуть потрібні наступні документи:

  • Чинний український паспорт, який свідчить про повноліття заявника;
  • Ідентифікаційний код;
  • Папір із офіційного місця роботи з інформацією про рівень заробітної плати за останні шість місяців.

Залежно від типу позики (нульовий кредит або інший) й обсягу запитуваної суми, банківські фахівці можуть запросити додаткові документи. Також вони мають право відмовити у видачі фінансів, якщо вважатимуть потенційного позичальника не досить платоспроможним, і пояснювати, при цьому, вони нічого не повинні.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: