Зі скількох років дають кредит в Україні?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Зі скількох років дають кредит в Україні?

Запит на позикові кошти оформлюється тільки повнолітньою людиною – такий закон. Вважається, що до віку 18 років люди знаходяться на повному утриманні у батьків, опікунів або держави (у випадку з проживанням у будинках-інтернатах). Боргові зобов’язання припускають велику відповідальність і повноцінне покарання відповідно до законодавства України, в разі невиконання взятих на себе боргових зобов’язань.

Зі скількох років можна взяти гроші в кредит у банку?

Банківські установи досить суворо ставляться до віку клієнта, коли мова йде про надання будь-яких фінансових послуг. Студенти і пенсіонери після 60-ти мають мінімальну кількість шансів, коли можна отримати кредит в Україні. Вони занесені до категорії людей із низькою платоспроможністю: студенти – через відсутність освіти і постійного місця роботи, а пенсіонери – через складнощі зі здоров’ям і невеликими розмірами пенсії.

Зі скількох років дають гроші в кредит у МФО?

Мікрофінансові організації набагато лояльніше ставляться до вікових особливостей клієнтів і дають кредити майже всім. Студентський та пенсійний вік вони не вважають проблематичним, та й наявність постійного працевлаштування не має великого значення.

Ось список найнадійніших МФО, які успішно оформлюють кредит практично всім категоріям мешканців України (18 – 65):

На веб сайтах цих компаній можна за 15 хвилин оформити кредит з 18 років і оперативно вирішити складну фінансову ситуацію. Отже, підсумуємо ті положення, які нам вдалося прояснити щодо вікових критеріїв відбору потенційних позичальників.

До 18 років

Сьогодні не існує фінансових компаній, готових надати кредит для студентів до 18 років. Причина – відсутність можливості повноцінно виконувати свої зобов’язання за взятими коштами.

Кредит з 18 років

Під час навчання у вищих навчальних закладах або технікумах молоді люди часто стикаються з нестачею грошей – батьки можуть забезпечити не всіх, а стипендії вистачає виключно на їжу. Але тільки МФО входять у положення студентів і успішно їм видають кредит. На допомогу банків краще не розраховувати.

Кредит від 21 року

Українським громадянам, які досягли 21-го року, не варто турбуватися, їм точно можна оформити кредит в Україні. Для цієї вікової категорії завжди відкриті двері банків, ломбардів і мікрофінансових компаній. Для отримання необхідного обсягу грошей потрібно обов’язково мати діючий український паспорт й ідентифікаційний код, а більш детальні вимоги краще дізнаватися в кожній окремій компанії.

До скількох можна брати кредит в Україні?

У розрізі цього питання теж є свої правила у кожного окремого типу кредитних організацій:

  • Банки видають кредит пенсіонерам тільки до 60 років, з умовою, що терміни повернення боргу повинні закінчуватися на цьому рубежі. Тобто, якщо Ви берете позику на 20 років, то Ваш максимальний вік не повинен перевищувати 40 років.
  • МФО дозволяють користуватися своїми послугами всім бажаючим, аж до 65-70 років, і це значно розширює коло потенційних клієнтів. Додатковими перевагами є наявність послуги пролонгації і відсутність вимоги мати стабільний дохід на офіційному робочому місці.

Як бачите, з мікрофінансовими організаціями набагато більше можливостей і значно менше тяганини. А розширений діапазон вікових параметрів забезпечує своєчасну допомогу всім, майже без винятку, бажаючим.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: