Дякуємо за ваші відповіді!
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Дякуємо за ваші відповіді!

Нещодавно ми провели опитування, в якому Ви ділилися своїм досвідом роботи з МФО. Перш за все ми дуже вдячні Вам за те, що приділили час і відповіли на всі питання.

Вони, безсумнівно, допоможуть зробити світ трішки кращим.

 

« Глас народу - глас Божий »

Як з’ясувалося, більшість учасників опитування довіряють таким компаніям, як Moneyveo, MyCredit і Dinero. Популярністю також користуються CreditPlus і Miloan.

Про що говорить народна любов?

Це найвірогідніший і об’єктивний рейтинг споживчої довіри. «Мільйони людей не можуть помилятись», а значить, ці компанії пропонують кращі умови і кращий сервіс.

Що об’єднує лідерів? Можливість отримати перший кредит під 0% і високий відсоток схвалених заявок. Тут немає штучно створених бюрократичних перепон – якщо Ви правильно заповнили заявку і відповідаєте вимогам кредитора, Ви отримаєте гроші!

СравниЗайм тримає своє слово

Як і обіцяли, ми обрали 3-х переможців, яким, у знак подяки, вишлемо 100 грн. на мобільний телефон.

Отже, призи отримають автори відгуків:

Виталий: Как мы знаем ,манивео организация лидирующая среди таких же спилок. Мало того, меня приятно удивило то,что я взял у них 8000грн,и прострочил их на два три месяца(были трудности жизненные) то там набежало уже 24000грн. Шокирован сумой и не возможностью оплатить все полностью,я позвонил на манивео и предложил как то решить этот вопрос. Они меня выслушали и пошли на встречу мне ,ответив: раз сложилась такая ситуация оплатите 13000грн, а 11000грн,мы уж так и быть спишем. Вот это уровень!!!!! Они действительно человечны и лояльны. Спасибо.
Виталия: Если оплачивать все во время, то и вопросов не будет…Со всеми компаниями с которыми работала, вопросов нет…все очень хорошо. Единственное в Динеро, я предупредила в кул центре, созванивалась с менеджером,что оплачу, и в общем то и оплатила, но только на час позже, а они меня заблокировали.
Марина: Всё хорошо, деньги приходят быстро, единственное что после того как отдал кредит, нельзя сразу взять и не понятно сколько ждать(так как ждали и 4 дня и более, с данными все нормально но выбивает не понятную ошибку)

Впізнали свій відгук? Тоді чекайте, наші менеджери ось-ось зв’яжуться з Вами і передадуть обіцяний приз.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: