Видалення з баз МФО
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Видалення з баз МФО

Популярність мікрокредитування зумовлена ​​бажанням гідно жити. В умілих руках цей інструмент дозволяє витягнути себе зі складної фінансової ситуації. Фінансова грамотність та ведення особистого бюджету допомагає скористатися цим механізмом з мінімальними втратами.

Непередбачені фінансові казуси і обставини, неправильний прорахунок матеріальних можливостей призводить до негативних наслідків кредитного співробітництва. Результат – не погашені боргові зобов’язання і прострочення з нарахуванням штрафних санкцій та пені.

Інтернет простір рясніє оголошеннями про небачену щедрість програмістів: «Видаляємо з бази МФО всі ваші кредити» 100% гарантія за невелику плату. Чи можливо легальне усунення даних і заборгованості або це чергова афера?

« Дива не буває, принаймні в фінансах »

Видалення з баз МФО: що і по чому?

Зростання кількості проблемних кредитів породжує пропозицію на «замануха» у вигляді позбавлення від небажаної заборгованості. Боржники шукають будь-які виходи з положення і такі оголошення виглядають привабливо, але необхідно пам’ятати: такі дії не законні і ведуть до кримінальної відповідальності.

« Шахрая розпізнати легко: він запропонує небувале щастя за неймовірно короткий час »

Де знайти

 • на онлайн-дошках (OLX);
 • в соціальних мережах, Фейсбук, Інстаграм;
 • в месенджерах, Телеграм каналах;
 • на спеціалізованих «юридичних» або «фінансових» сайтах.

Хто здатний це зробити

 • колишні або нинішні «співробітники» мікрофінансових організацій з доступом до баз даних;
 • суперхакер світового масштабу, наполегливою працею і талантом увійшов в «Єдину базу всіх позик»;

Вартість звільнення з боргової ями залежить від апетитів і впевненості у своїй безкарності головного виконавця, розмірів і кількості позик. Порядок оплати такий: спочатку передоплата в розмірі 50 або 35%, залишок після «гарантованого» усунення всієї інформації.

Алгоритм процедури позбавлення від боргів простий

 1. Клієнт висилає назва установи та свої персональні дані (паспорт і / або ІПН).
 2. Проводить передоплату на наданий рахунок, обов’язково підтвердження трансакції (скріншот або фото з квитанцією).
 3. Очікування самої послуги.

У якості психологічного тиску і своєрідних гарантій видалення з бази МФО пропонуються відгуки і листування з ощасливленими клієнтами, факт існування сайту, гучні назви типу «фінансовий клуб» або «адвокатська контора», фото з паспортом, як знак того, що людині нема чого приховувати.

Реальність vs ілюзія?

Розглянемо чому не можна так легко стерти прострочені заборгованості за допомогою «магічних маніпуляцій» і в чому не стикування, які повинні насторожити.

По-перше, кожне МФО володіє своєю власною базою даних і ділитися її вмістом з конкурентами не стане. Інформація знаходиться на захищених носіях, кожна поважаюча себе компанія говорить про конфіденційність і безпеку переданих їм відомостей.

По-друге, вірити можна відгуками реальних людей, тим кого знаєш особисто. Фальсифікація відгуків не така складна, відкрити пару акаунтів і набрати хвалебні оди виконавцю, може впевнений користувач ПК, що володіє навичками письма. Придивившись до стилю викладу, ви помітите шаблонність написання.

Сумма займа

1500грн

На срок

10дней

Мікропозика

По-третє, якщо вам пропонують фото з паспортом виконавця або працівника цієї спільноти, це не гарантія що людина реальний, шахраї готові на багато що, щоб роздобути легку наживу.

Єдиний спосіб легально зникнути з таких баз – це розплатитися по боргах, отримавши при цьому документальне підтвердження з УБКІ (Українське бюро кредитних історій), що ваша репутація чиста.

Кредитна історія і кому вона доступна

Користуючись послугами фінансування, ви входите на сайті МФО і даєте дозвіл на обробку своїх даних. Саме так відомості про вас потрапляють в архів компанії.

При перших ознаках безвідповідального ставлення до договірних зобов’язань (прострочення і затримки по виплатах, порушення умов договору позики, спроби оформлення позик на третіх осіб та ін.) Ваше досьє передається в бюро кредитних історій.

КІ складається з таких розділів:

 • Основний включає безпосередньо показники по позиках, терміни, графіки погашення, процентні ставки;
 • Персональний розділ – це ідентифікаційні відомості про клієнта. Все що вноситься в анкети фінустанови (ПІБ, паспортні дані, інфо про працевлаштуванні, сімейний стан, освіту і тд.);
 • Додатковий розділ складається з інформації про кредиторів і фінорганізаціях, з якими співпрацював контрагент і користувачів, переглядали його профіль. Це сектор з обмеженим переглядом.

Доступ до профайлам запитують банки, МФО, магазини, що видають товар в розстрочку, щоб прийняти рішення про схвалення або відмову у співпраці, і уникнути укладення угод зі злісними неплатниками. У сукупності фірми бачать кредитний рейтинг, і чим він вищий, тим більша ймовірність видачі позики або продажу дорогих товарів у розстрочку.

Видалення з бази мікрофінансових організацій

Усунення з бази МФО відбувається тільки в разі погашення заборгованостей, враховуючи нараховані штрафні санкції та пені.

Оголошення себе банкрутом списує зобов’язання з клієнта, але це тривалий і трудомісткий процес, який накладає ряд обмежень на його користувача.

Гідний вихід з такої ситуації – повернути те, що повинен. МФО охоче йдуть назустріч добропорядним клієнтам, пропоную варіанти для полегшення кредитного навантаження та не дають справі хід, не передаючи борг колекторам або в суд.

« Дізнайтесь, як прибрати своє ім'я з баз колекторів і МФО »

У діалозі з кредитором можна отримати:

 • реструктуризацію кредиту (розстрочка, збільшення терміну на погашення, іноді списання частини боргу);
 • рефінансування (перекриття поточних позик новими);
 • відстрочка платежу (надається в індивідуальному порядку, якщо є поважна причина).

Кредитор підтримає вас і допоможе, якщо ви маєте намір розрахуватися з ним.

Як дізнатися статус вашої заборгованості?

Заплатити за рахунками – це чудово, важливо мати підтвердження чистої фінансової совісті. Після сплати офіційно запросите довідку про відсутність заборгованості у своїй кредитуючої компанії.

Законодавством передбачено, що громадянин України раз на рік має право безкоштовно отримати виписку про своє фінансове становище. Вкажіть реквізити в офіційному листі (ПІБ, адреса, паспорта та ІПН з ксерокопіями, завіреними підписом) і відправте його поштою з повідомленням. Відповідь відправляється протягом двох днів з моменту отримання.

Цю інформацію можна дізнатися:

 • на сервісі UBKI для Android і iOS (місячна підписка за разову плату 45 грн при підключенні функції Status-control);
 • у додатку Sender;
 • на сайті УБКІ (необхідна реєстрація);
 • у Приват24 і його терміналах (якщо ви користувач цього банку).

Термін зберігання фінансових досьє від 3-х (різні МФО і банки) до 10 років (Українська база КІ), вартість у межах 50 грн.

Пам’ятайте, єдиний законний спосіб піти з архівів МФО – це погасити позики, кровно заробленими грошима. Будьте обережні, будь-які пропозиції ліквідації вас з цих систем є шахрайством. Навіть після погашення кредитів, вимагайте письмового підтвердження. Перефразуємо відому фразу: заплати борги, отримай підтверджуючий документ і спи спокійно.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: