В якому банку можна взяти споживчий кредит під низький відсоток?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

В якому банку можна взяти споживчий кредит під низький відсоток?

Наскільки стверджують експерти в галузі фінансів, банки зараз видають споживчі кредити дуже багато, саме вони становлять істотну частину банківських операцій. І це не дивно, адже розміри заробітних плат у нашій країні ростуть значно повільніше, ніж вартість предметів побуту. Найпопулярніші напрямки побутових потреб, на які потрібно брати найвигідніший споживчий кредит, можна описати так:

 • Велика і маленька техніка для будинку або дачі;
 • Сезонний одяг, взуття, аксесуари;
 • Мобільні телефони, особисті гаджети, комп’ютери і ноутбуки;
 • Меблі та інші предмети інтер’єру;
 • Дорогі транспортні витрати (потяг, авіапереліт);
 • Святкування весіль, днів народжень та ювілеїв;
 • Інші.

Також варто враховувати, що у будь-який момент може статися непередбачувана ситуація, яка вимагатиме надвитрат із дійсно значними цифрами цінника – медичне обслуговування, навчання та ін. У банку можна вигідно взяти споживчий кредит під низький відсоток саме на ці потреби.

Які фактори потрібно врахувати при виборі кредитора?

В якому банку краще оформити споживчий кредит – вибір дуже відповідальний і непростий. Перш, ніж укласти договір про кредитування, варто добре вивчити особливості співпраці та вибрати найбільш вигідний варіант. Отже, по черзі:

 • Репутація серед вже постійних користувачів, її можна знайти у відгуках серед знайомих або в Інтернеті;
 • Терміни розгляду заявки в банку (можна взяти споживчий кредит під найменший відсоток), які не повинні перевищувати одного робочого дня;
 • Ступінь вигоди для оформлення і погашення позики – особливу увагу необхідно звернути на всі типи комісій;
 • Розмір відсоткової ставки й її стабільність протягом усієї дії двостороннього договору (у банку мінімальний відсоток на споживчий кредит становить близько 10% річних, але для цього є певні правила);
 • Умови взаємодії в разі неможливості вчасно виплатити борг.

Так можна дізнатися, у якого банку найнижчий відсоток на споживчий кредит в Україні. А якщо підходити до питання ґрунтовно, то вивчити детально варто весь договір з усіма його пунктами. За запитом, клієнт може його отримати ще до моменту оформлення угоди. І пам’ятайте – щоб отримати низькі відсотки в банках, буде потрібно немало сил для збору документів і часу на оформлення угоди.

А може, все ж таки МФО?

Якщо мова йде про невеликі суми і короткі періоди повернення, то кращої пропозиції, ніж дають мікрофінансові організації, годі й шукати. Їх лояльність по відношенню до клієнтів проявляється у всьому: відсутності жорстких вимог, розширеному обмеженню за віком і спеціальні можливості в разі настання ситуацій зі складнощами вчасно компенсувати борг.

Нижче наведені дані, які відображують параметри співпраці з найпопулярнішими МФО України:

Назва Сума, грн. Відсоток, % Термін кредитування, дні Список документов
Crediton 500 – 15000 1,9 5-21  

 

Паспорт и код платника податків

Топ Кредит 500 – 15 000 1,9 1-29
Сredit365 500 – 20000 1,4 7-30
Mycredit 100 – 10 000 1,6 1-32
Dinero 300 – 15000 0,49 7–30
Ccloan 400 – 10000 1,33 5-29
Быстрозайм 300 – 10 000 2 7-65
Miloan 500 – 12000 1,5 1-30

Періодично ці компанії проводять спеціальні акції, за умовами яких можна отримати менший відсоток або виграти по-справжньому цінні призи.

Плюси й мінуси мікропозик

Щодня компанії мікропозик отримують десятки запитів на фінансову допомогу, забезпечуючи швидке вирішення складних фінансових ситуацій для кожного, хто звернувся – всього за 30 хвилин. Решта позитивних аспектів взаємодії виглядають так:

 • Оформлення заявки, заповнення анкети та підписання договору відбувається у віддаленому форматі за допомогою офіційного сайту;
 • Для оформлення ділових відносин необхідно мати мінімум документів, що підтверджують особу заявника;
 • Для форс-мажорних ситуацій передбачена функція пролонгації, завдяки якій можна пересунути терміни виплат на більш пізній час, заплативши нарахування за відсотками.

Для створення довірчого співробітництва, багато МФО / МКО пропонують своїм клієнтам протестувати сервіс на зовсім безоплатних умовах. Це означає, що сума позики не включає в себе ніяких відсоткових нарахувань – скільки взяли, стільки і повернули. Хіба це не вигідно? І більше не потрібно шукати інформацію, в якому банку вигідно взяти кредит на споживчі потреби.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: