Найвигідніша позика – 5 найгарячіших лайфхаків
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Найвигідніша позика – 5 найгарячіших лайфхаків

Полюбляєте гарячі експерименти? І ми любимо! Хочемо поділитися з вами результатами такого божевільного досвіду у сфері пошуку найбільш практичних варіантів онлайн фінансування.

 

« Так, мікрокредитування може бути дійсно економним! »

Як Ви вже, мабуть, знаєте, МФО (мікрофінансові організації) дуже часто пропонують здійснити перше знайомство на дуже приємних і досить лояльних умовах. Або взагалі під 0%. Унаслідок цього, Ви радісно стаєте клієнтом компанії, але, починаючи вже з другого звернення, Вам доводиться виконувати всі стандартні умови кредитування, які вже не такі барвисті й вигідні з фінансової точки зору. У цей момент вся картинка щасливого світу руйнується. Але не поспішайте засмучуватися!

Ще кілька місяців тому ми теж думали, що це і є єдиний шлях взаємодії з кредитними компаніями, і що просто потрібно з цим змиритися. Але щось нам увесь час не давало спокійно спати ночами – ми ніби відчували, що вихід є, треба лише його добре пошукати. Забігаючи наперед, скажемо, що вихід точно є, і він – не один!

Експеримент – шукаємо вигідну позику грошей

Як і завжди, головного персонажа експерименту ми визначили за допомогою «камінь-ножиці-папір» – ним виявився один із учасників нашої команди, щасливчик Кирило.

А тепер про суть експерименту. За нашим задумом, Кирило мав звернутися до кількох фінансових компаній і знайти спосіб брати вигідну позику під низький відсоток, а ще краще – взагалі без будь-яких додаткових нарахувань. Ясна річ, що стартував він свій важкий шлях з вивчення пропозицій від кредитних компаній на сайті sravnizajm.com.ua. І це цілком зрозуміло, адже тут зібрана і систематизована вся інформація про надійних МФО, їх акційні пропозиції і додаткові цікаві умови, а нам було потрібно знайти найвигіднішу позику онлайн.

Що ще корисного є на сайті sravnizajm.com.ua?

 • На головній сторінці сайту є рейтинг найбільш затребуваних кредитних організацій з їх актуальними пропозиціями. Це ті компанії, які мають найкращу репутацію серед користувачів і найвищий рейтинг від незалежних експертів. Усе вже систематизовано і структуровано для Вашої зручності.
 • На сайті також є спеціальна «секретна» сторінка, на якій зібрані всі кращі МФО, що пропонують перше знайомство під 0%. Так, таке буває – швидше йдіть дивіться і друзям обов’язково розкажіть!
 • Ще не забудьте зазирнути до розділу «Акції», який є в кожній із карток контор на сайті. Там Ви знайдете діючі програми лояльності і зможете стати щасливим учасником однієї з них. А чому б і ні?
 • Стосовно коректності наданої інформації, то команда сайту постійно проводить анонімні, призначені для користувача, тести МФО і самостійно отримує досвід з отримання тих чи інших послуг. Про це читайте у блозі!

А тепер – про лайфхаки

Позику грошей під високі відсотки Ви можете отримати завжди, згодні? А ось спробувати підійти до цього питання з іншого боку – це обов’язково треба зробити. Щоб Ваші експерименти не забирали у Вас багато часу й сил, наш “агент” Кирило вже все зробив за Вас. І ось який досвід він отримав.

Лайфхак # 1

Не намагайтеся відвідувати тисячі невідомих Вам сайтів мікрофінансових організацій з метою ознайомлення з інформацією про кожну з них – це забирає дуже багато часу і нервів. Найкраще рішення – це онлайн ресурс sravnizajm.com.ua. Все коротко, чітко і по поличках – просто візьміть і отримайте вигідну позику на банківську картку.

Лайфхак # 2

Щоб розраховувати на кілька безвідсоткових кредитів один за одним, скористайтеся одноразово послугами кожної з організацій, які пропонують перший надійний кредит під 0%. Кирилу вдалося взяти 4 (!) рази поспіль безкоштовне фінансування. І знаєте, як він це зробив? Спочатку він отримав позитивне рішення про видачу коштів у MoneyVeo, а потім протягом двох тижнів успішно його повернув. Далі він звернувся до E-cash і отримав не менш приємну новину про видачу фінансів, теж під нуль. Повернув все, що взяв, у точно призначений термін – рівно через два тижні. Така ж історія повторилася і в CreditPlus, і в AlexCredit. Ніяких зайвих питань, ніяких проблем!

До речі, коли всі кредитори з цікавими пропозиціями все ж таки закінчаться, для Вас цей досвід стане чудовою нагодою вибрати кредитну організацію, яка найбільше Вам «зайшла». Тепер у Вас всі карти на руках – просто зробіть свій вибір і насолоджуйтеся надійною «співпрацею»!

 • 0,01% на перший кредит
  Тіло кредита
  1 000 грн
  Комісія
  85 грн
  0 грн
  До сплати
  1 000 грн
  1й кредит
  100 - 17 000 до  17 000 грн
  Повторний Повторний
  20 000 грн
  Термін
  1 - 30 до  30 днів
  Ставка
  1.7 %
  0,01% на перший кредит Читати докладніше
 • 0,01% на перший кредит
  Тіло кредита
  1 000 грн
  Комісія
  85 грн
  0 грн
  До сплати
  1 000 грн
  1й кредит
  100 - 3 000 до  3 000 грн
  Повторний Повторний
  12 000 грн
  Термін
  5 - 30 до  30 днів
  Ставка
  1.7 %
  0,01% на перший кредит Читати докладніше
 • 0,01% на перший кредит
  Тіло кредита
  1 000 грн
  Комісія
  75 грн
  0 грн
  До сплати
  1 000 грн
  1й кредит
  500 - 8 000 до  8 000 грн
  Повторний Повторний
  15 000 грн
  Термін
  1 - 30 до  30 днів
  Ставка
  1.5 %
  0,01% на перший кредит Читати докладніше
 • 0,01% на перший кредит
  Тіло кредита
  1 000 грн
  Комісія
  95 грн
  0 грн
  До сплати
  1 000 грн
  1й кредит
  500 - 10 000 до  10 000 грн
  Повторний Повторний
  12 000 грн
  Термін
  3 - 30 до  30 днів
  Ставка
  1.9 %
  0,01% на перший кредит Читати докладніше

Лайфхак # 3

Якщо Ви вже є почесним клієнтом якоїсь із МФО й довго з нею співпрацюєте, просто змініть її на іншу – легко і невимушено. Не бійтеся, вона не жінка – не образиться. І в новій організації знову отримуйте вигідну позику для пенсіонерів під 0%.

Лайфхак # 4

Завжди цікавтеся поточними програмами лояльності обраної Вами контори. І навіть ще не обраної, навіть якщо тільки на етапі пошуку відповідної компанії. Іноді ця інформація може бути не настільки відкритою й доступною, щоб нею міг скористатися будь-який потенційний позичальник. Уточнюйте, запитуйте, цікавтеся!

Лайфхак # 5

Підписуйтесь на новини сайту sravnizajm.com.ua, щоб першими отримувати найгарячіші пропозиції від мікрофінансових організацій, а також посилання на корисні статті з блогу. Щодня з’являються нові компанії, ми багато з ними експериментуємо і Вам буде дійсно корисно дізнатися про результати наших перевірок!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: