Кредит по телефону
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Кредит по телефону

Ми звикли, що будь-яке кредитування здійснюється тільки за умови особистої присутності позичальника. Так працюють банки, ломбарди і багато приватних кредиторів. Але далеко не завжди є можливість прийти або приїхати до зазначеної локації для підтвердження особи. У яких випадках це особливо проблематично?

 • Є проблеми зі здоров’ям – постійного чи тимчасового формату, що обмежують можливість пересування;
 • Місце проживання знаходиться дуже далеко або взагалі за межами міста, де є відділення фінансової організації;
 • Жорсткий робочий графік, передбачає, наприклад, кілька діб вахти;
 • Інші варіанти.

У всіх цих випадках потреба в грошах стає великою проблемою, яку практично ніяк неможливо вирішити. Але є і хороша новина – тепер можна вийти зі складної фінансової ситуації і отримати позику без відмови за допомогою мікрофінансових організацій.

Де можна оформити позику по телефону?

У банківський установах і ломбардах Вам точно відмовлять у проханні оформити кредит по телефону і запросять для оформлення коштів: перші – великий пакет супровідних паперів, а другі – дорогу заставу. Обидва ці факти зупиняють багатьох потенційних клієнтів, змушуючи їх шукати нові, альтернативні варіанти.

А ось у мікрофінансових компаніях можна спокійно оформити позики по телефону, і це у Вас забере зовсім небагато часу. У цьому форматі співпраці є наступні переваги:

 • Список необхідних документів обмежується паспортом і кодом платника податків.
 • Той, хто подає запит може бути пенсіонером, позика безробітним, студентом, жінкою в декреті, колишнім ув’язненим або людиною з обмеженими можливостями.
 • Погана кредитна історія не має ніякого значення, важливо лише те, щоб у Вас не було заборгованості в тій МФО, куди Ви подаєте запит.
 • У разі форс-мажорної ситуації, коли Ви не можете в означений термін виплатити борг, є право запросити послугу пролонгації. Вона передбачає первинну оплату відсотків, а «тіло» дозволяється сплатити трохи пізніше.
 • Більшість МФО дозволяють своїм клієнтам взяти кредит по телефону у перший раз на безвідсоткових умовах.
 • Можна подати заявку на позику по телефону цілодобово.

Заявка на онлайн кредит по телефону оформлюється на відстані, з тієї локації, де Ви перебуваєте прямо зараз. Вам знадобиться тільки особистий гаджет, доступ до Інтернету і картка, оформлена у будь-якому українському банку.

МФО – кредит по телефону за 5 хв!

Якщо Вам вже виповнилося 18 років і є діючий паспорт українського громадянина, можете сміливо звертатися до однієї з нижче перерахованих компаній, щоб оформити позику по телефону на карту в Україні.

Назва Сума, грн (ДО) Термін кредитування (дн.) Документи
Dinero 15000 7-30  

 

 

Паспорт, ідентифікаційний код

CreditPlus  10000 3-30
MyCredit  10000 1-35
ШвидкоГроші  5000 3-30
Miloan  12000 1-30
TopCredit 15000 1-21
AlexCredit 10000 5-30
Moneyveo 15000 1-30
БыстроЗайм  10000 7-65
MegaGroshi 14950 7-27

У всіх цих організаціях можна оформити заявку на позику по телефону терміново, відразу ж після заповнення анкети на сайті і прикріплення зазначених документів. Далі менеджер зв’язується з позичальником за допомогою телефонного зв’язку і погоджує всі нюанси майбутньої співпраці.

Окремо варто сказати про компанію SOSCredit. У неї сума видачі коштів обмежена рамками 500 – 10 000 гривень, але вже з другої заявки вона дозволяє оформити смс кредит.

Як подати заявку на кредит по телефону?

Взяти швидку позику на картку по телефону можна двома доступними способами. Перший – це самостійний пошук пропозицій кредиторів і вивчення інформації на кожному окремому веб-ресурсі, і другий – позика грошей по телефону з використанням сайту sravnizajm.com.ua для швидкого підбору партнера.

Давайте розглянемо детально простіший варіант:

 • На головній сторінці СравниЗайм визначте розмір необхідної суми і приблизні терміни повернення. Вивчіть пропозиції найнадійніших МФО, прочитайте про них відгуки реальних клієнтів і зробіть свій вибір.
 • Перейдіть на сайт кредитора і ще раз вкажіть у віконці кредитного калькулятора суму і терміни.
 • Пройдіть коротку реєстрацію та заповніть анкету;
 • Прикріпіть копії документів до вашого облікового запису в Особистому кабінеті;
 • Зв’яжіться з менеджером за номером, вказаним в якості контактного, і обговоріть майбутню взаємодію, замовте необхідний обсяг грошей;
 • Отримайте схвалення по телефону, а на електронну пошту – договір про співпрацю;
 • Прислухайтеся до звуку на мобільному гаджеті – швидше за все, це оповіщення про надходження коштів на Вашу банківську картку.

Ось так просто можна зробити заявку на кредит по телефону швидко. Повернути кошти можна будь-яким зручним для Вас способом: через систему онлайн платежів, Приват24 або готівкою у відділеннях МФО.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: