Кредит онлайн CASHBERRY

+38 (098) 415-18-18

Вимоги до позичальників

 • Вік від 18 до 75 років
 • Паспорт та ІПН
 • Громадянство України
 • Видача онлайн на карту та готівкою у відділенні

Cashberry − сучасна мікрофінансова організація, що розвивається, − надає позики для будь-яких верств населення. Щоб оформити позику в даній компанії, досить мати повних 18 років, паспорт громадянина України, ІПН-код, карту будь-якого банку країни та доступ до світової павутини.

Економіка розвивається, що сприяє вдосконаленню фінансово-кредитного спектру. Раніше гроші в борг отримували тільки в банківських організаціях, що видають кошти під високі відсотки та тільки на довгострокові періоди. Зараз взяти кредит онлайн можна в будь-якій МФО, до того ж під вигідний відсоток. Якщо не користувалися послугами таких центрів раніше, погляньте на перелік відмінностей їх від банків:

 • оперативність (близько 8 хвилин йде при подачі заявки у нас, до 3 днів − при оформленні в банку);
 • чесність (немає прихованих платежів, страховок і попередніх внесків, без яких банківські організації не працюють);
 • робота в онлайн режимі (організація не має відділень, що дозволяє уникнути черг і нервів);
 • простота оформлення (форми заявок виглядають максимально просто й доступно для будь-якого користувача ПК).

Не варто боятися звертатись до мікрофінансових центрів за позикою, сьогодні це стандартна процедура, яка активно функціонує по всій Україні. Щоб бути впевненим у своїх правах та обов’язках, слід питати менеджерів про наявність ліцензії та умови, згідно з якими позики видаються.

Cashberry надає позику клієнтам

Умови позики в Cashberry

Так як відгуки про Cashberry дозволяють не сумніватися в якості надаваних послуг, важливо вміти правильно користуватися перевагами компанії. Щоб взяти кредит правильно, пропонуємо детально викладені умови кредитування. Дотримуючись кожного з перелічених пунктів, ви підвищуєте ймовірність отримання фінансів у борг:

Cashberry Умови
Максимальна сума 400 – 8 000 грн.
Перший кредит до 3 000 грн.
Процентна ставка 1,5% на день
Строк 65 та більше календарних днів
Способи отримання позика онлайн
Вік від 18 до 65 років
Необхідний перелік документів Паспорт, ІПН, банківська карта, мобільний телефон, email

Як подати заявку в Cashberry?

Щоб правильно оформити онлайн позику на карту в Cashberry, слід приділити увагу кожному процесу окремо. Користуючись докладним описом етапів, ви без труднощів за 5 хвилин маєте отримати фінанси на рахунок:

 • за декілька хвилин заповнити заяву на отримання позики, надавши необхідні документи (дані паспорта, ідентифікаційного коду та номер банківської картки для переказу коштів);
 • отримати відповідь щодо позики;
 • при позитивній відповіді протягом 3 хвилин фінанси зараховуються на карту;
 • при повторному зверненні процес кредитування триватиме до 3 хвилин.

Як погасити/продовжити кредит в Cashberry?

Для погашення кредиту досить увійти в розділ “Особистий кабінет” і оплатити решту суми картою (Visa/MasterCard). Також можливі такі варіанти, як оплата на офіційному сайті компанії, в терміналі самообслуговування та платежем банківського переказу. З собою потрібно мати номер договору та реквізити компанії. Продовження кредиту (пролонгація) здійснюється відразу після оплати за користування фінансами. Якщо бажаєте погасити заборгованість достроково, потрібно внести оплату за борговими коштами тільки за фактичні дні їх користування. Ліміту на користування пролонгацією немає, а оплачувати варто через “Особистий кабінет” для більш швидкого зарахування коштів.

Переваги кредитування в Cashberry

Кожен день підносить нові випробування, з якими потрібно вміти справлятися. Якщо ви терміново потребуєте фінансової допомоги, не потрібно залазити в борги у друзів і близьких – оформляйте позику в електронному режимі за лічені хвилини у нас. Щоб зробити вибір швидше, зверніть увагу на такі плюси:

 • гарантовану безпеку (організація має ліцензії державного зразка та ліцензійні системи захисту даних);
 • відсутність прихованих комісій та платежів, вигідні процентні ставки і можливість ділити виплати по частинах;
 • відстрочка платежу без відсотків (практично всі МФО засипають людей відсотками після відстрочок внесків);
 • програма лояльності та бонусів для постійних клієнтів.

Не перевантажуйте себе тривалими роздумами − взяти кредит онлайн дуже просто і швидко тільки в Cashberry.

Контакти Cashberry

Сайт: cashberry.in.ua
Телефон: +38 (098)-415-18-18

+38 (050)-415-18-18

+38 (093)-415-18-18

Умови кредитування: cashberry.in.ua
Юридична адреса: 04050, м. Київ, Шевченківський район,
вул. Глибочицька, буд. 16, офіс 1
Час роботи: цілодобово онлайн

Залиште свій відгук 6 Відгуків

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка:

 1. пише:

  Дуже оперативно. Через 20 хвилин гроші на рахунку, через банк чекав декілька днів.

  CashBerry
 2. пише:

  Cashberry мене просто витягли з фінансової ями!Не ваеанений, що без цієї компанії я би впорався! Дуже дякую. Все швидко оформив і, навіть, встиг повернути борг, скористався для цього «особистим кабінетом».

  CashBerry
 3. пише:

  Здрастуйте!Хочу вам подякувати за своєчасну допомогу. Я ще вагалась звертатись до вас чи ні. Раніше ніколи не брала таким чином гроші в борг. Тому в мене цей процес викликав багато напруги й хвилювань. Боялась, щоб не попасти на шахраїв. Я ж вказуйю свої особисті дані, ще хто на мене кредит візьме.та все гаразд. Уже й повернула борг Cashberry.скористалась «особистим кабінетом».

  CashBerry
 4. пише:

  Доброго дня! Дуже вдячна цій компанії , надали вчасну фінансову підтримку. В мене виникли непередбачено проблеми зі здоровям. А як всім відомо до лікарні без грошей нічого ходити, як мінімум треба 1000-2000грн. Довелося брати в борг у Cashberry. Взяла гроші на два тижні. А там уже і син з Чехії приїхав, все разом віддали і ніяких проблем. Дуже вдячна за допомогу, все будло вчасно і на достойному рівні.

  CashBerry
 5. пише:

  Всі ці організації - це нічне жахіття. Була в мене прострочка, але я дзвонила на гарячу лінію, розповіла свою ситуацію і обіцяла все повернути з процентами, так як і написано в договорі. Але мене закидали дзвінками і листами, наче я відмовляюсь від своїх боргових зобов'язань. Відношення до клієнта на найнижчому рівні.

  CashBerry