Кредит онлайн CASHUP (КешАп)

+3 8 (097) 571 78 78

Вимоги до позичальників

 • Вік від 18 до 70 років
 • Паспорт та ІПН-код
 • Діюча банківська карта

Компанія з мікрокредитування CashUр добре розуміє потреби своїх клієнтів і тому проявляє максимальну лояльність до кожного з них. Ніяких величезних пакетів документів, ніяких колекторських «розборок» або інших неприємних моментів.

Простота й швидкість – ось ті фактори, якими керується сервіс в процесі взаємодії з потенційними позичальниками. А прозорість правил мікрокредитування робить організацію максимально затребуваною серед користувачів.

З деяких пір користуватися послугами CashUp стало ще простіше – з’явився мобільний додаток, за допомогою якого процес оформлення позики може відбуватися прямо через Ваш персональний гаджет, без прив’язки до стаціонарного комп’ютера або ноутбука.

У юридичних документах компанія має назву ТОВ «Фінансова компанія «Афінаж», вона отримала своє свідоцтво на надання фінансових послуг у 2016 році.

CashUp надає кредит

Людина, яка вирішила звернутися до СashUр за грошовою допомогою, повинна бути готова надати номер мобільного телефону та адресу електронної поштової скриньки для здійснення всіх необхідних комунікацій. Слід пам’ятати, що вся взаємодія відбувається через Інтернет, тому з’єднання з віртуальною мережею теж має бути стабільним.

Не менш важливо подбати про відповідність наступним важливим параметрам:

 • Віковий критерій – від 18 до 60 років.
 • Наявність українського паспорта та ІПН.
 • Володіння особистою платіжною картою, оформленою в будь-якому банку України.

Номер картки необхідно надати ще на етапі заповнення заявки. Це для того, щоб вона пройшла верифікацію на сайті, і на неї потім змогли благополучно надійти гроші.

Отримати допомогу можна:

Умови позики в КешАп

Коротко про умови кредитування.

Компанія CashUp піклується про те, щоб кожен, хто вирішив взяти кредит онлайн на карту, міг миттєво отримати допомогу та зробити це в рамках абсолютно довірчих відносин з кредитною конторою. Тому й правила фінансування досить лояльні:

 • Перша заявка – 500 – 3 000 гривень;
 • Всі наступні запити – 500 – 10 000 гривень.

Процентна ставка варіюється в залежності від статусу заявника та кількості днів, на які він бере кошти:

 • Ставка для першої позики − 1,7% на день;
 • Для всіх наступних звернень – до 0,4% на 365 календарних днів.

Існують також положення щодо термінів повернення:

 • Найменший термін – 3 дні;
 • Найбільший термін – не обмежений.
CashUp Умови
Максимальна сума 10 000 грн.
Перший кредит Від 500 до 3 000 грн.
Процентна ставка
 • 1,7% до 80 днів
 • 1,2% до 130 днів
 • 0,8% до 190 днів
 • 0,6% до 270 днів
 • 0,4% до 365 днів
Строк Від 3 календарних днів
Способи отримання Інтернет кредит
Вік Видається з 18 років
Необхідний список документів
 • Паспорт
 • індивідуальний податковий номер
 • банківська карта
 • мобільний телефон
 • електронна пошта
Відділення в містах Київ

Як подати заявку в КешАп?

Процес заповнення першого запиту на кредитування може зайняти дещо більше часу через те, що необхідно детально заповнити всі графи в Особистому кабінеті, але всі наступні звернення відбуваються набагато швидше. Послідовність дій виглядає приблизно так:

 • Розраховуєте розмір і часові рамки фінансування в розділі з кредитним калькулятором, який знаходиться на головній сторінці сайту. Натискаєте кнопку «Отримати кредит».
 • Заповнюєте анкету, вписуючи свої дані в поля з ПІБ, адресою електронної поштової скриньки, номером мобільного, сумою та терміном кредитування.
 • Через декілька хвилин отримуєте результати перевірки у вигляді смс або листа на емейл.
 • Заповнюєте анкету в Особистому кабінеті та прив’язуєте до свого аккаунту номер особистої банківської картки. Протягом декількох секунд вона проходить внутрішню верифікацію за допомогою короткого смс-коду, відправленого на Ваш номер мобільного телефону.
 • У власному профілі ознайомтеся з двостороннім договором на мікрокредитування. Свою згоду необхідно проявити у вигляді поставленої галочки внизу документа.
 • Перевірте баланс Вашої карти − гроші, швидше за все, вже там. Вони знаходяться в повному Вашому розпорядженні в рамках, визначених підписаною угодою.

Зрідка бувають випадки, коли кошти надходять на рахунок не відразу. Це означає, що банк, в якому оформлена Ваша картка, має на увазі якісь свої терміни переказу грошей, і вони обов’язково незабаром опиняться у Вас.

Відділення компанії CashUp в містах України

Місто Графік роботи Час роботи
Київ Пн.-Нд. 09:00−21:00

Як погасити/продовжити кредит в CashUp

Повернення грошей може бути здійснено одним з трьох способів, найбільш зручним для Вас на поточний момент:

 1. Банківським переказом з територіального відділення будь-якого банку в Україні.
 2. Онлайн платежем із Особистого кабінету. Тут можна використовувати персональну карту, вже прив’язану до аккаунту, або ж іншу, дані якої необхідно заново ввести для оплати.
 3. Готівкою в будь-якому платіжному терміналі.

Що робити, якщо немає грошей повернути кредит?

Така ситуація може трапитися з кожним, і це не є проблемою. Головне, не доводьте до критичної точки, коли дата дії договору буде далеко в минулому, а гроші все ще повернути не вдалося. Краще заздалегідь, за декілька днів до останньої дати, зайдіть в свій аккаунт і запросіть послугу пролонгації. Вам будуть надані спеціальні пропозиції з погашення боргу, за умови первинного повернення відсотків за всю позику.

Чи можна повернути кредит достроково?

Варіант дострокового погашення фінансування можливий, і він не передбачає ніяких штрафних санкцій.

В яких випадках можна отримати відмову?

Головними факторами для сумнівів у видачі позитивного рішення в КешАп кредит можуть бути наступні:

 • Ви не потрапляєте в потрібну вікову категорію − Вам менш ніж 18 років або більше ніж 60 років;
 • Ви не маєте в своєму розпорядженні українських документів, що засвідчують особу;
 • У Вас немає особистої картки банку;
 • Ваша заявка заповнена не повністю або з грубими помилками;
 • Ви прописані або проживаєте на території АТО або в Криму;
 • У вас є багато заборгованості в інших кредитних організаціях.

Що відбувається в разі прострочення?

У разі порушення умов угоди про кредитування Ви підпадаєте під статтю штрафних санкцій і ускладнюєте собі процес отримання подальших позик із-за негативної кредитної історії. Краще такого не допускати, просто зробіть пролонгацію та спіть спокійно.

Отже, підсумуємо. МФО CashUp дійсно створює всі умови, щоб користувачі могли отримати максимально оперативну допомогу в будь-якій складній фінансовій ситуації. Для цього створена гнучка система процентних ставок і швидкий формат розгляду заявок. А ще – індивідуальний підхід до кожного клієнта та можливість пролонгувати терміни виплати коштів.

Тепер прийшла Ваша черга для тестування!

Переваги кредитування в CashUp

Щоб оцінити переваги роботи з сервісом CashUp, необхідно хоча б один раз скористатися його послугами. Клієнти, які входять в категорію постійних користувачів, відзначають такі позитивні моменти:

 1. На розгляд заявки під час першого звернення йде приблизно 15 хвилин, у всіх наступних випадках – ще швидше.
 2. Для подання запиту та отримання коштів немає потреби виходити з дому і витрачати час на транспортування – все відбувається з місця локації Вашого улюбленого дивана в будинку або затишного крісла на робочому місці.
 3. Ви можете отримати фінансування з будь-якої точки України, доступне територіальне покриття дозволяє це зробити легко й швидко.
 4. Сайт CashUp працює в цілодобовому режимі та приймає заявки в зручному форматі електронного запиту.
 5. Ключові аспекти мікрокредитування дуже прозорі та не містять в собі прихованих комісій, про які клієнт дізнається за фактом отримання грошей.
 6. Гнучка система процентних ставок дозволяє постійним позичальникам регулювати розмір комісії, яку він буде сплачувати за послуги сервісу. Чим більше днів для позики, тим менше відсоток.
 7. В онлайн ресурсі інтегрована професійна система захисту персональних даних, тому клієнтам не доводиться хвилюватися за їх збереження.
 8. Клієнтом компанії може стати будь-яка людина, навіть та, у якої були проблеми з попередніми позиками. До того ж, в цьому випадку є шанс значно поліпшити свою кредитну історію.

Контакти КешАп

Сайт: cashup.com.ua
Телефон: +38 (073) 571 78 78

+38 (097) 571 78 78

+38 (095) 571 78 78

Умови кредитування: на сайті МФО
Юридична адреса: 01001, м. Київ, вул. Еспланадна, 34/2, офіс 18
Час роботи: Пн.-Нд., 09:00−21:00

Акції CashUp

Тут ми додамо найактуальніші акції компанії, коли вони з’являться.

Залиште свій відгук 1 Відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: