Гроші до зарплати

     Частіше за все в Україні получку громадяни отримують один раз на місяць. У деяких випадках також присутні проміжні виплати – аванси. Але в такому широкому сегменті часу дуже часто з’являються побутові або інші потреби, які викликають гостру потребу терміново взяти гроші до зарплати.

     З появою мікрофінансових організацій питання позичити гроші до зарплати онлайн вирішується набагато простіше і швидше. Не дали вчасно зарплатню? Забракло коштів до 30-го числа? Просто захотілося зробити позапланову дорогу покупку? Тепер з цим взагалі немає проблем.

     Взяти гроші до зарплатні можуть:

     • Повнолітні громадяни України;
     • Пенсіонери та інші люди без постійного місця працевлаштування;
     • Особи із заборгованістю по кредиту в іншому банку або МФО.

     Де можна зайняти грошей?

     Сучасна людина вже майже ніколи не практикує звернення до друзів в разі, коли потрібні швидкі гроші в борг до зарплати – це складно, неприємно, та й в дружбі краще таких питань уникати. Схожа ситуація і з родичами. Який же вихід?

     А рішення дуже просте. Ось список найбільш затребуваних МФО, які дають гроші в позики до зарплати онлайн:

     Чому саме вони? Теж нічого складного:

     1. Перший кредит під 0 відсотків;
     2. Можна отримати потрібну суму, не виходячи з дому;
     3. Процес оформлення заяви займе не більше 15 хвилин;
     4. Потрібен тільки паспорт, ІНН код і картка банку.

     СравниЗайм допоможе взяти кредит до зарплатні на найвигідніших умовах!

     «Як же обрати найбільш влучну компанію, щоб взяти термінову позику до зарплатні?» – справедливо запитаєте Ви. Відповідаємо: на сайті sravnizajm.com.ua є всі доступні інструменти для того, щоб проаналізувати вигоду в отриманні фінансування від кожного МФО.

     Порядок дій наступний:

     • Заходите через Інтернет на головну сторінку ресурсу і шукаєте кредитний калькулятор. Вводите суму й терміни для бажаної позики, отримуєте результат у вигляді списку компаній, що відповідають Вашому запиту.
     • У правій частині цієї ж сторінки знаходите фільтр для більш детального пошуку умов, які Вас цікавлять. Це може бути «безвідсотковий кредит», «без офіційного працевлаштування», «для пенсіонерів», «від 18 років» тощо.
     • Вивчаєте відгуки в кожній з обраних компаній, робите свої висновки й приймаєте рішення.
     • Порівнюєте APR / ГПС цифру, яка відображає загальний відсоток виплат позики, в еквіваленті на цілий календарний рік.

     Кредит до зарплатні – це Ваша можливість використовувати екстра гроші на Ваш особистий розсуд у будь-який день місяця або року. А за допомогою сайту СравниЗайм це можна зробити просто, швидко й за найвигіднішими умовами.

     Читать далее Свернуть