Довгостроковий кредит в Україні

  С оформлением пролонгации

     Що таке отримати довгостроковий кредит? – послуга мікрокредитування, що стрімко розвивається і набирає обертів. Щоб отримати максимальний результат і не потрапити в незручну ситуацію, компанія Сравнизайм допоможе підібрати мікрофінансову організацію з найбільш прийнятними умовами.

     Кредитування онлайн – вже давно не швидкі позики в незначних обсягах, а повноцінні гроші в борг на довготривалій основі. В чому різниця мікрофінансових організацій і банківських установ, запитаєте ви? Відповідь не змусить чекати.

     По-перше, найголовнішою та основною відмінністю є час. Подача документів, їх розгляд і видача позик займе в банку близько декількох днів, а в мікрофінансових установах всього декілька хвилин. По-друге, умови, без яких в банку не видається довгостроковий кредит, а саме: довідка про доходи, стабільна зарплатня. Ще одна відмінність – це погана кредитна історія, з якою банк не захоче укладати з вами ділові стосунки, в порівнянні з лояльною програмою МФО.

     Види довгострокових кредитів за термінами кредитування:

     Довгострокові кредити і позики в Україні – це додаткова можливість за короткий період вирішити фінансові проблеми без зайвої паперової тяганини. Кожен з вищезгаданих видів позики на довгий час видається на певні потреби, які заздалегідь прописуються в кредитному договорі. Щоб взяти довгостроковий позику онлайн, важливо точно визначитися з намірами, так як від цієї складової буде залежати майбутня сума та період дії кредиту.

     Довгостроковий кредит видається на наступні цілі:

     • Кредит на освіту
     • На ремонт
     • На купівлю квартири
     • На авто
     • Кредит на лікування
     • Споживчий кредит на сплату комунальних платежів

     Для того щоб взяти довгостроковий кредит онлайн на картку в Україні, потрібно мати при собі тільки паспорт громадянина даної країни та доступ до інтернету. Дана послуга обробляється всього за кілька хвилин, і фінансові кошти одразу ж надходять на банківський рахунок. На просторах України функціонує багато мікрофінансових організацій, що дозволяє підібрати максимально підходящу.

     Де саме взяти довгостроковий кредит в Україні?

     Щоб здійснити позику грошей на картку на тривалий термін, слід серйозно підійти до вибору МФО. Ми пропонуємо вашій увазі перелік найбільш поширених кредитних закладів, де вказана відсоткова ставка по довгостроковому кредиту, щоб ви могли оцінити шанси:

     1. CREDITPLUS – (1,8%/день).
     2. MONEYVEO – (1,7%/день).
     3. ШВИДКОГРОШІ – (2%/день).
     4. MYCREDIT – (1,6%/день).
     5. БИСТРОЗАЙМ – (2%/день).

     Хто допоможе отримати довгостроковий кредит?

     Видається позика на тривалий проміжок часу будь-якій повнолітній людині, при наявності паспорта громадянина країни. Іноді мікрофінансові організації можуть вимигати скан-копію паспорта та ІПН, або фотографії з ним/картою. Суттєва перевага співпраці з МФО – можливість отримання позики безробітним, так як банки без довідки про доходи вашу кредитну історію навіть не відкриють. У МФО взяти позику можуть дозволити собі наступні верстви населення:

     Подайте заявку на довгострокову позику через Сравнизайм

     Якщо ви жодного разу не користувалися МФО, і не знаєте, до якої компанії краще звернутися, пропонуємо Сравнизайм. Сравнизайм – це ресурс, за допомогою якого можна розглядати та порівнювати діяльність всіх мікрофінансових компаній, здійснювати швидкі позики, розрахувати розмір внесків, відповісти на такі питання:

     • як працює пролонгація;
     • що робити, якщо нема можливості повернути фінансові кошти вчасно;
     • що робити, якщо заборгованість продали колекторам;
     • як збільшити шанси на оформлення позики та інше.

     Для того щоб подати заявку на позику через компанію Сравнизайм, слід виконати наступні етапи:

     • переглянути всі запропоновані на сайті мікрофінансові центри та обрати найбільш прийнятний;
     • натиснути «оформити» на компанії, яка зацікавила, та перейти на кредитний онлайн калькулятор, який показує суму та терміни погашення в залежності від отриманих даних;
     • зареєструватися (для ще незареєстрованих), ввівши інформацію, запитувану програмою (ПІБ, мобільний, електронна пошта, пароль);
     • підтвердити реєстрацію, перейшовши на пошту, або ввівши код, який прийде на вказаний номер телефону у вигляді смс повідомлення;
     • ввести додаткову інформацію (сімейний стан, освіта, паспорт, ІПН-код);
     • вписати номер картки та дочекатися зарахування.
     Читать далее Свернуть