Кредит онлайн Є ГРОШІ

+38 (099) 100 1000

Вимоги до позичальників

 • Одержувач кредиту має бути громадянином України.
 • Вік клієнта від 18 років.
 • Наявність активної карти будь-якого українського банку.
 • Мобільний телефон з виходом в інтернет.

Мікрофінансова організація «Є ГРОШІ» відома на українському ринку не перший рік. Її послугами користуються тисячі громадян, коли виникає гостра необхідність у грошах (затримка заробітної плати; незаплановані витрати на курс лікування, поїздку за кордон, придбання домашньої техніки тощо). Клієнти належним чином оцінили вигідні умови співпраці з МФО: адекватну кредитну політику, оперативність розгляду заявки та відсоток схвалення, який наближається до 100%.

Фінансовий брокер веде діяльність законно. Є необхідні для мікрокредитування дозволи та реєстраційні документи.

«E-Groshi» надає кредит

Умови позики в «EGroshi»

«Є Гроші» Умови
Максимальна сума до 30 000 гривень
Перший кредит 100 – 7000 гривень
Процентна ставка
 • 0% при першому зверненні,
 • далі – 1,8%
Строк 1 − 30 календарний день
Способи отримання
Вік Клієнтом компанії може бути будь-який громадянин України старше 18 років
Перелік документів
 • email,
 • мобільний телефон,
 • код ІПН,
 • паспорт,
 • карта будь-якого українського банку
Відділення в містах Дніпро (головний офіс)

Як подати заявку в «Є ГРОШІ»?

У «Є-гроші» кредит готові надати в будь-який час доби. Немає потреби відправлятися до головного офісу компанії. Всю процедуру можна пройти не встаючи з дивана. Заявка оформлюється в режимі онлайн. На це буде потрібно максимум 5 хвилин часу. Діяти слід покроково:

 • На сайті МФО заповнити запропоновану форму реєстрації. Це дозволить отримати доступ до особистого кабінету та здійснювати управління активами.
 • Визначитися з терміном мікрокредитування та сумою, необхідною для вирішення фінансових труднощів. Зробити це можна за допомогою спеціального калькулятора (завдяки йому відразу можна побачити підсумковий результат з урахуванням відсотків).
 • Добре ознайомитися з правилами надання фінансів, щоб потім не мати проблем з поверненням боргу.
 • Заповнити заявку на надання обумовленої суми. Важливо правильно вписати інформацію про себе (навіть одна помилка в імені або прізвищі стане причиною відмови).
 • Ввести реквізити картки, на яку слід перерахувати гроші. Для верифікації баланс рахунку має бути позитивним (більше 1 грн.). Зарезервовані кошти МФО поверне через декілька хвилин.
 • Підписати електронний договір-оферту з компанією, прийнявши запропоновані умови.

Кредит онлайн на карту вигідний. Гроші Ви отримаєте миттєво (незалежно від часу доби). Це вкрай важливо в тих ситуаціях, коли фінансова підтримка потрібна терміново, а позичити ніде.

Відділення компанії «Є ГРОШІ» в містах України

Місто Графік роботи Час роботи
Дніпро Пн.-Пт. 9:00 − 18:00

Як погасити/продовжити кредит «E-groshi»

Своєчасне погашення боргу – гарантія того, що й наступного разу компанія із задоволенням надасть кредит онлайн на карту. Повернути борг мікрофінансовій організації можна будь-яким з наступних способів:

 • На офіційному веб-ресурсі МФО, зайшовши до особистого кабінету. Переказ з карти буде миттєво зарахований на рахунок. Комісії відсутні. За швидкістю та умовами цей варіант найбільш оптимальний.
 • Через платіжні термінали. Вибираючи цей спосіб, потрібно враховувати комісії та те, що кошти на рахунок можуть надійти не відразу.
 • Банківським переказом. При цьому зазначаються реквізити компанії, дані позичальника. Слід пам’ятати, що на здійснення операції банку необхідно близько 2-3 днів. Тому платити «за рахунками» необхідно із запасом часу.

Якщо є труднощі з поверненням боргу, краще відразу ж повідомити про це фінансового брокера. Це дозволить уникнути тих негараздів, які тягнуть за собою прострочення. У цьому випадку оптимальним рішенням буде пролонгація. Її можна оформити на 30, 20 або 10 днів. До речі, зараз МФО робить унікальну пропозицію клієнтам: про реструктуризацію боргу можна домовитися навіть при простроченні у 3 дні. Щоб активувати послугу, в обов’язковому порядку потрібно заплатити: пеню (якщо така є), комісію, відсотки за користування фінансами.

Також є можливість повернути частину боргу або збільшити суму. Якщо потрібна консультація, зверніться до служби клієнтської підтримки. Фахівці зроблять індивідуальний розрахунок і підкажуть обов’язковий платіж.

Переваги кредитування в «Є ГРОШІ»

 • Суму до трьох тисяч гривень запропонують за спеціальними умовами (процентна ставка буде мінусовою).
 • Прийняття рішення без затримок. Результат буде відомий через п’ять хвилин, стільки ж часу знадобиться, щоб отримати надходження на картку.
 • Зручність. Витрачати час на поїздку до офісу мікрофінансової організації не доведеться. Можна онлайн подати заявку та підписати кредитний договір.
 • Режим роботи 24/7. У зручний час можна звернутися до МФО та позичити необхідну суму.
 • Абсолютна прозорість. Компанія цінує кожного, хто звернувся. Однозначно не стане псувати з ним відносини, вводячи приховані комісії та платежі. Ви відразу знатимете, скільки повинні повернути фінансовому брокеру.
 • Імовірність схвалення до 96%. Тут не відмовлять навіть тим, хто не може похвалитися позитивною кредитною історією, працевлаштуванням з офіційним підтвердженням.

Контакти Е-гроши

Сайт: e-groshi.com
Телефон: (099)-100-1000;

(068)-100-1000;

(093)-100-1000

Умови кредитування: e-groshi.com/poslugy
Юридична адреса: 49000, м. Дніпро, вул. Гоголя, буд. 15
Час роботи: Пн.-Пт., 9:00 − 18:00

Акції «Є-ГРОШІ»

“Хеллоу, кешбек”, компанія повертає 1% (до 200 грн.) від суми кредиту на ваш мобільний телефон. Щоб отримати кешбек, достатньо просто вчасно повернути позику.

Заробляйте по 500 грн. за кожного нового клієнта по вашій рекомендації.

Залиште свій відгук 5 Відгуків

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка:

 1. пише:

  Написано, що 5 хвилин на оформлення. Брехня! Знадобилась ціла година. Для чого тоді такі сервіси існують. Має бути швидко та зручно. Розчарований.

  Е-гроши
 2. пише:

  Люди, що це таке коъться!?!!Я ніякого кредиту не оформляла ні на себе, ні на рідних!Дзвонить мені яась невихована особа. Кричить в слухавку, погрожує, вимагає повернути гроші. Якщо мені ще раз хтось зателефонує чи напише, то я вже буду звертатись до поліції. Я не збираюсь таке терпіти.

  Е-гроши
 3. пише:

  Рекомендую, сервіс Є ГРОШІ круто працює!

  Е-гроши
 4. пише:

  Фінвнсовий сервіс «Є ГРОШІ» мене виручає вже декілька разів. Я рекомендую. Компанія Мені підійшла. Процентна ставка хороша, договір не викликає питань. Беру часто на сумму мого авансу, не хочеться сидіти без грошей!

  Е-гроши