Кредит онлайн ЄВРОГРОШІ (Eurogroshi)

+38(044) 228 4282

Вимоги до позичальників

 • Вік від 18 до 65 років
 • Громадянство України
 • Особиста банківська карта VISA або MasterCard

Багатогодинна тяганина з документами дуже часто стає причиною того, що потенційні позичальники воліють не зв’язуватися з позиками в офіційних банківських установах. Але у випадку з Євро Гроші зовсім по-іншому: процедура оформлення онлайн заявки складає всього 5-7 хвилин, після цього вона знаходиться на розгляді від 15 до 30 хвилин. А після отримання схвалення гроші миттєво потрапляють на рахунок користувача.

Головний принцип роботи в містах Запоріжжя, Кропивницький (Кіровоград), Житомир та інших містах України – це економія дорогоцінного часу, і це по-справжньому вражає.

Система швидкого кредитування на платформі ТОВ «Кредитна установа «Європейська кредитна група» працює з 2015 року, що говорить про великий досвід у взаємодії з клієнтами у містах Миколаїв, Одеса, Маріуполь – як з новими, так і постійними. Численні позитивні відгуки – гарне тому підтвердження.

Євро Гроші надає кредит

Критерії майбутніх користувачів сервісу для отримання онлайн кредит наступні:

 • Жінки та чоловіки 18-65 років.
 • Громадянство України;
 • Українська прописка;
 • Наявність паспорта та коду ІПН.

Крім цього, Вам знадобляться: картка будь-якого вітчизняного банку, електронна скринька та мобільний телефон з активною картою будь-якого оператора, що працює в українських містах Вінниця, Харків і всіх інших.

Тут ви отримаєте позику:

Умови позики в Євро Гроші

Етап вивчення умов оформлення фінансування – важлива частина у прийнятті Вами правильного рішення. Все потрібно вивчити, порівняти та добре зважити, а потім вже взяти кредит в Євро Гроші онлайн. Ось основні положення роботи компанії:

Євро Гроші Умови
Максимальна сума 15 000 грн.
Перший кредит до 4 500 грн.
Процентна ставка
 • 0,01% на перший кредит (до 3 днів)
 • 1,9 % на день
Строк 1 − 30 календарних днів
Способи отримання Інтернет кредит
Вік Можна позичати з 18 до 65 років
Необхідний перелік документів Паспорт, ІПН, банківська карта, мобільний телефон, email
Відділення в містах Київ

Як подати заявку в Євро Гроші Україна?

Алгоритм оформлення мікропозики

На першому етапі Вам потрібно буде скористатися онлайн калькулятором, який допоможе визначитися з оптимальною сумою грошей і термінами. Але це для новачків. Якщо Ви раніше вже користувалися послугами компанії, Вам залишається тільки зайти до Особистого кабінету та задати необхідні параметри. А далі ще швидше й простіше:

 • Насамперед, треба подати заявку онлайн − заповнюєте онлайн анкету, уважно перевіряючи достовірність наданої інформації, додаєте промокод в разі його наявності.
 • Платіжна картка, на яку згодом Ви бажали би отримувати кошти, проходить верифікацію у персональному аккаунті.
 • Ставите електронний підпис під кредитним договором, попередньо добре його вивчивши.

Отримуєте на картку весь обсяг запитаних грошей.

Відділення компанії Євро Гроші в містах України

Місто Графік роботи Час роботи
Київ Цілодобово Цілодобово

Як погасити/продовжити кредит в Євро Гроші

Як повернути кредит?

Процедура повернення взятих фінансів в Євро Гроші позика теж не потребує великої кількості часу, головне − не пропустити обумовлену в договорі дату і вибрати найбільш зручний спосіб для реалізації цього питання:

 • В Особистому кабінеті − за допомогою прив’язаної до нього особистої платіжної картки. Цей варіант спрацьовує миттєво.
 • У банківському відділенні або іншим типом безготівкового платежу за реквізитами компанії. В цьому випадку гроші можуть йти близько 3 робочих днів, і це обов’язково потрібно враховувати.

Що робити, якщо немає грошей для повернення кредиту?

Щоб не довести ситуацію до критичної точки з додатковими штрафами, необхідно заздалегідь повідомити організацію про проблему та запросити дуже корисну послугу під назвою реструктуризація. Це означатиме, що тривалість дії фінансової угоди збільшується на 30 днів, за умови оплати всіх нарахованих відсотків. І дозволена кількість таких пролонгацій не обмежена.

Чи можна повернути кредит достроково?

Можна. Дострокове погашення позики не передбачає накладення будь-яких штрафів, просто відбувається новий розрахунок відсотків на ту суму, яка залишилася невиплаченою.

В яких випадках можна отримати відмову?

За відгуками клієнтів можна зробити висновок, що відмови – вкрай рідкісна практика в МФО Євро Гроші кредит на карту. Ось деякі фактори, які можуть до цього призвести:

 • У заявці відсутня важлива інформація або надані не зовсім точні відомості.
 • Не в порядку документи: паспорт виданий на інше ім’я, позичальник не є громадянином нашої країни, у нього немає паспорта чи ідентифікаційного коду.
 • Проблеми з віковим фактором: людина молодше 18 років або старше 65 років.
 • Платіжна картка належить іноземному банку або її немає взагалі.
 • Договір не відповідає очікуванням учасника, і він відмовляється його підписувати.

Що відбувається в разі прострочення?

Прострочені дні за позикою обкладаються спеціальною пенею за збільшеною процентною ставкою. Плюс, така ситуація дуже псує кредитну історію та може довести до неприємних розглядів у суді. Не допускайте таких форс-мажорів і зможете благополучно користуватися послугами компанії скільки завгодно разів.

МФО Євро Гроші дозволяє своїм користувачам значно заощадити свій часовий ресурс на максимально оперативному оформленні фінансування. З додаткових бонусів − спеціальні умови для пролонгацій і дострокових повернень.

Тут можна бути на 100% впевненим у надійності укладеного договору та лояльності з боку компанії в разі непередбачених обставин. Спробуйте і Ви!

Переваги кредитування в Євро Гроші

 • Заявлена швидкість оформлення запиту на фінансування – до 20 хвилин при першому знайомстві та до 5 хвилин − під час другого та всіх подальших звернень.
 • Розмір остаточної суми для виплати видно відразу ж після розрахунку на кредитному калькуляторі, ніяких додаткових комісій не передбачено.
 • Необмежена кількість пролонгацій для кожної позики, яка не може бути виплачена вчасно; кожна процедура продовження збільшує строк дії договору до 60 днів.
 • Можливість завчасно виплатити всю позику або якусь його частину, що не обкладається санкціями, при цьому перерахунок відсотків відбувається тільки на суму, що залишилася.
 • Всі персональні дані учасників у містах Дніпро, Кривий Ріг та інших населених пунктах нашої країни знаходяться під професійним захистом систем шифрування.

Контакти Євро Гроші

Сайт: www.eurogroshi.com.ua
Телефон: +38(044)-228-42-82
Умови кредитування: sravnizajm.com.ua/evrogroshi
Юридична адреса: Україна, 04071, м. Київ, вул. Хорива, 1-А
Час роботи: Пн.-Нд., 9:00 − 19:00

Акції Євро Гроші

Для користувачів нашим сервісом МФО надає персональну знижку 10% на будь-який кредит. Введіть промокод sravnizajm, щоб активувати знижку.

« Промокод на знижку 10% sravnizajm »

Залиште свій відгук 6 Відгуків

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка:

 1. пише:

  Що не так зі службою підтримки? Телефон ніколи не відповідає. Додзвонився один раз, а на проводі неадекватна людина. З таким ставленням більше ніколи сюда не звернуся.

  Eurogroshi
 2. пише:

  Нашо ви пишете, що готові давати гроші цілодобово. Я тільки декілька годин чекала на відповідь!Це не обслуговування, а казна що!

  Eurogroshi
 3. пише:

  Я на пенсії, мені в банку кредитування н дають. Я не знав раніше, що є такі макрофінансові організації. Взяв кредит у Евро Гроші по рекомендації знайомих. Ззгалом залишився задоволений. Ніяких тобі додаткових вимог, чисто все. Буду звертатись ще.

  Eurogroshi
 4. пише:

  Якщо для вас 1000грн., це такі великі гроші…..нашо ві взагалі людям свої послуги пропонуєте, якщо не можете дати необхідний кредит?Людині потрібна конкретна сумма, не більше і не менше, я ж не просто так вам пишу!!!!!

  Eurogroshi
 5. пише:

  Нормальна конторка. Взяв гроші на побутову техніку, бо не назбирав потрібної суми. Проблем не виявив, гроші повернув, співробітники адекватні люди і навіть дають хороші рекомендації. Буду ще сюди звертатись.

  Eurogroshi