Кредит онлайн GOFINGO (Гоуфінгоу)

Вимоги до позичальників

 • Вік від 18 до 75 років
 • Паспорт та ІПН
 • Громадянство України
 • Видача онлайн на карту та готівкою у відділенні

GofinGo – кредитна фірма з європейськими цінностями, яка знаходиться в складі приватної холдингової компанії, вдало працює як на території України, так і за її межами: Чеська і Литовська республіки, Данія починаючи з 2015 року.

Тривалий міжнародний досвід співробітників дає можливість зробити ресурс гранично зрозумілим, простим, швидким і легким у користуванні.

Кредитна організація націлена на вирішення будь-яких фінансових потреб споживача, незалежно від цільового призначення цих грошей, будь то інша частина на відпочинок, покупку побутової техніки, дорогий подарунок.

Все що необхідно для отримання матеріальної допомоги – це доступ до мережі інтернет для оформлення заявки і наявність банківського пластику для зарахування коштів. Тут клієнти не засмутяться від факту завуальованих комісій і відсотків, вимоги кристально прості і недвозначні.

Кредо компанії в тому, щоб завжди ставити думку клієнтів на перше місце. Ми працюємо на ваше благо.

GofinGo дає кредит

Умови позики в GofinGo

Умови
Максимальна сума 7 000 грн.
Перший кредит від 500 до 25 00 грн.
Відсоткова ставка 1,85% на день
Термін до 30 днів
Способи отримання онлайн на картку VISA або MasterCard
Вік можна отримати з 18 до 65 років
Необхідний список документів
 • громадянський паспорт
 • ІПН (індивідуальний податковий номер)
 • банківська картка України
 • номер мобільного телефону
 • адрес електронної пошти
Відділи у містах Київ

Максимальний розмір і період зобов’язань залежить від того, скільки разів клієнт оформляв позику, отже, він може розраховувати на такі терміни і суми в гривнях:

 • 1 – 15 днів від 500-2500 – при першому зверненні;
 • 1 – 30 днів від 500-4500 – при другому зверненні;
 • 1 – 30 днів від 500-7000 – при наступних зверненнях;

Згідно з контрактом максимальний період не може перевищувати 30 діб.

Як подати заявку до GofinGo?

Щоб оформити в GofinGo кредит потенційному позичальникові треба мати доступ до мережі і витратити невелику частину вільного часу. Розберемо алгоритм покроково:

 1. Зайти на веб-ресурс фірми і вибрати на спеціальному калькуляторі потрібний розмір і термін позики. Далі клікнути «Отримати кредит» і внести запитувані дані (номер мобільного телефону, е-мейл та пароль для особистого кабінету). На ваш номер прийде код підтвердження реєстрації.
 2. Заповнення анкети особистою інформацією: паспортні дані, ІПН, реквізити картки українського банку, також можливий запит на інші персональні відомості та сканкопіі документів. Після аналізу відомостей, за допомогою смс або особистого кабінету відправляється вердикт вашого запиту.
 3. Верифікація підв’язаною картки, шляхом блокування невеликої суми ненадовго, для підтвердження факту, що саме ви є її власником. Вам потрібно внести розмір заблокованих фінансів у віконце перевірки, попередньо дізнавшись її через смс-повідомлення, або інтернет-банкінг, або на гарячій лінії банківської установи.
 4. Отримання коштів. Після смс-оповіщення про підтвердження суми, що запитується, уважно прочитайте і підпишіть оферту, електронну версію угоди. Це відбувається за допомогою електронного підпису одноразовим ідентифікатором у вигляді коду, відправленого на телефон.

Пройшовши всі вищеописані кроки ви стаєте щасливим власником суми, якої вам бракувало. Користуйтеся на здоров’я.

Будьте уважні при заповненні всіх пунктів, помилки або опечатки можуть стати причиною відмови у співпраці, і ви не зможете отримати кредит онлайн.

Графік і час роботи відділень GofinGo у містах України:

Місто Графік роботи Час роботи
Київ Пн-Пт 09:00 – 18:00

(перерва 13:00-14:00)

Діяльність здійснюється на всій території країни, заявку онлайн можна подати за наявності інтернет-з’єднання з будь-якого населеного пункту країни.

Як погасити / продовжити кредит у GofinGo

Є кілька способів погасити позику, і кожен обере для себе зручніший і раціональний:

 • Онлайн, зайшовши до особистого кабінету за допомогою будь-якої картки можна заплатити або всю суму, або виплатити відсотки, в разі продовження договору. При цьому способі оплати фінанси виявляються на рахунку миттєво.
 • У касі будь-якого українського банку можна погасити борг, знаючи реквізити організації. Слід врахувати, що перерахування на рахунок може тривати до 3-х банківських днів, тому вибираючи цей спосіб погашення правильно прорахуйте кількість днів до закінчення терміну. Тому що, саме день зарахування грошей на розрахунковий рахунок компанії є днем ​​оплати заборгованості та закриття боргу.

Можливість дострокового погашення своїх зобов’язань, за цю послугу не знімається ніяких додаткових платежів. Єдине що потрібно зробити, це оплатити тіло кредиту і відсотки за фактичний період користування.

У зворотній ситуації, коли немає матеріальної можливості платити за позичкою, можна продовжити договір. Пролонгація може застосовуватися необмежену кількість разів, але її термін не повинен перевищувати 30 днів. Для активізації цієї функції потрібно:

 • оплатити у повному обсязі нараховані відсотки за дні користування засобами і пеню / штраф якщо такі були;
 • підписати додаткову угоду в особистому кабінеті.

Позичальник також має право подати обгрунтований запит на реструктуризацію боргу, після розгляду якого кредитор, у разі згоди, вишле в електронному вигляді додаткову угоду.

При невиконанні договірних зобов’язань, МФО має право:

 • звернутися до колекторів для стягнення заборгованості;
 • звернутися до суду для захисту своїх інтересів;
 • передати права на борг третім особам;
 • повідомити БКІ (Бюро кредитних історій) про невиконані зобов’язання.

Навіть прострочення в GofinGo передбачає відповідальність, як мінімум у вигляді штрафів, тому не бажано допускати таких нюансів, і тоді партнерство залишить виключно приємні враження.

Причинами відмови у фінансуванні можуть бути недостовірність введеної інформації, присутність великої кількості незакритих боргових зобов’язань згідно БКІ, не готовність підписувати запропонований контракт і дозвіл на обробку персональних даних.

Переваги кредитування в GofinGo

Плюси кредитування в GofinGo:

 • Немає замаскованих комісій, додаткових % і платежів;
 • Є функція продовження й оплати боргу частинами;
 • Існує функція дострокового погашення;
 • У разі відмови, через 7 днів можна заново пробувати оформити заявку, поліпшивши свою кредитну історію.
 • Усі етапи взаємодії з МФО проходять онлайн, що істотно заощаджує дорогоцінний час життя. Починаючи від безпосереднього оформлення, зарахування фінансів на картку, можливу пролонгацію договору, і закінчуючи виплатою заборгованості – всі стадії здійснюються в зручній і комфортній атмосфері, єдина умова – доступ до мережі.
 • Міжнародний досвід і стандарти обслуговування на рівні європейських.
 • Висока якість послуг фінпослуг підтверджується всіма необхідними свідоцтвами і ліцензіями. Уся інформація доступна на сторінці МФО в розділі документи.

Контакти GofinGo

Сайт: www.gofingo.com.ua
Телефон: +380443337305
Умови кредитування: www.gofingo.com.ua/ru/voprosy-i-otvety
Юридична адреса: 04071, місто Київ, вул. Хорива, 1А
Час роботи: Пн-Пт, 9:00-18:00

Акції GofinGo

Кожне наступне звернення збільшує рівень довіри між сторонами, відповідно позичальникові надається більший обсяг кредитування, а час оформлення зменшиться до мінімуму.

У цей розділ будуть додаватися діючі акції фірми, як тільки про них буде відомо.

Залиште свій відгук 6 Відгуків

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка:

 1. пише:

  Справжній лохотрон. Написали, що видають до 25 00 грн. Повівся на таку заяву. Зареєструвався, все розписав: де я, хто я, що я. А прислали на карту 3000 грн.

  GoFinGo
 2. пише:

  Трохи хвилювався, коли оформляв вперше кредит, а виявилось, що нічого страшного нема.Мені подобається, що організація працює цілодобово, можу звертатись коли мені заманеться.І до того ж не виходячи з дому. Зручно.

  GoFinGo
 3. пише:

  Мені не сподобалась ваша контора. Процентна ставка мені не підходить. Й не такі ві швіткі як кажете!!!!

  GoFinGo
 4. пише:

  Мені здавалось, що це більш складний процес!А як виявилось все просто й елементарно!Я задоволена!

  GoFinGo
 5. пише:

  Мені здавалось, що це більш складний процес!А як виявилось все просто й елементарно!Я задоволена!

  GoFinGo