Грошик: відгуки клієнтів й умови позики

0 800 330 525

Онлайн-сервіс Грошик працює у співпраці з ТОВ «ФК« Горизонт », основний вид діяльності – це надання послуг із видачі коштів у позику, на умовах фінансового кредиту. Гарантією якості наданих послуг є ліцензія Національного Комітету фінпослуг, видана 16.05.2017 року та повне дотримання законодавчо-правової бази в цій сфері.

Можливість позичати по всій території України (крім АР Крим і зони АТО) надається за рахунок зручного інтерфейсу автоматизованої системи аналізу та видачі грошових коштів. З будь-якої точки країни, при наявності доступу до мережі, можна швидко отримати бракуючі кілька тисяч гривень на свої потреби.

Groshik дає кредит:

Оформити заявку має право громадянин України, який досяг повноліття, за наявності чинного паспорта, зареєстрований у базі платників податків (ІПН), і володіє карткою будь-якого банку України більше одного місяця.

Також знадобитися номер мобільного телефону та адреса електронної пошти, для зворотного зв’язку, і ви зможете взяти матеріальну допомогу:

Умови позики в Groshik

Компанія піклується про своїх постійних клієнтів і тому надає гнучку систему знижок на майбутні звернення. За своїм поточним статусом можна спостерігати у своєму профілі.

Стати учасником програми лояльності можна автоматично просто оформивши позику. Залежно від кількості балів, є п’ять рівнів зменшення подальшої позики:

 • 1-й – 2,5%
 • 2-й – 5%
 • 3-й – 10%
 • 4-й – 20%
 • 5-й – 40%

Система накопичення балів:

 • чим більшу кількість разів ви позичаєте фінанси, тим більше кидаєте собі в скарбничку;
 • за своєчасне погашення також додаються додаткові очки;
 • чим більше сума і термін за позикою, тим більше додаткових балів.

Погодьтеся, хороша мотивація вчасно повертати гроші, отримуючи, при цьому знижки.

Groshik Умови
Максимальна сума 500 – 14 900 грн.
Перший кредит до 3000 грн.
Відсоткова ставка 1,7 % на день
Термін 5 – 30 календарних днів
Способи отримання Кредит онлайн
Вік Можна взяти з 18 років
Необхідний список документів Паспорт, ІПН, банківська картка, мобільний телефон, email
Відділення у містах Київ

Як подати заявку в Groshik?

Взяти кредит онлайн використовуючи підказки ресурсу не складе труднощів навіть невпевненому користувачеві ПК, а з нашим алгоритмом все стає ще простіше:

 1. На кредитному калькуляторі вкажіть бажану суму й натисніть кнопку «отримати кредит». Пройдіть реєстрацію на сервісі, шляхом заповнення анкети з особистими даними. Придумайте надійний пароль для входу в обліковий запис. На цьому етапі також необхідно ознайомитися з правилами та умовами надання фінансового продукту, дати згоду на обробку персональних даних і при бажанні підписатися на розсилку. Крім цієї інформації знадобитися фото з документами (паспорт та ІПН) для ідентифікації вашої особистості й захисту від шахраїв.
 2. Заповніть заявку і підв’яжіть банківську карту. Верифікація пластика підтверджує факт, того, що саме ви є її власником. Для цього блокується на час невелика сума, яку потрібно вказати у спеціальному віконці. Дізнатися точний розмір блокування можна в інтернет-банкінгу, зателефонувавши на гарячу лінію, замовивши виписку або смс-повідомленням (якщо ця опція підключена).
 3. Схвалення здійснюється автоматично, після перевірки скоринговими програмами. Ознайомтеся з договором і підпишіть його електронну версію за допомогою особистого ключа ідентифікатора. Оферта має таку ж юридичну силу що і контракт на паперових носіях.
 4. Отримайте фінанси на картку максимум протягом 10 хвилин ыз моменту відправки згоди з договором.

Вводячи будь-які дані будь уважні й перевіряйте їх правильність, тому що виявлені помилки можуть привести до відмови у видачі вам грошей.

Графік і час роботи відділень Groshik у містах України:

Місто Графік роботи Час роботи
Київ Пн-Нд 08:00-22:00

Як погасити / продовжити кредит у Грошик?

Піклуючись про зручність своїх користувачів, організація пропонує великий вибір методів погашення заборгованості:

 • платіжними терміналами (IBox і ПриватБанк) – необхідно знайти відповідну функцію на екрані, а також ввести реквізити вашого кредитора (код ЄДРПОУ, розрахунковий рахунок, назва банку, МФО) у призначенні платежу вказати відомості за контрактом (номер, дата), свої дані ПІБ , ІПН. Ввести необхідну суму й обов’язково дочекатися квитанції, як документальне підтвердження на випадок неузгодженостей.
 • За допомогою інтернет додатку Приват24. У розділі «Мої платежі» додати новий платіж і у пошуку ввести код організації, так само, як і у попередньому пункті заповнити призначення платежу.
 • По телефону, якщо ви є власником картки банку партнера Приватні, потрібно зателефонувати на безкоштовний номер 3700 і вказати реквізити кредитора і номер телефону, підв’язаний до сервісу. Гроші перерахуються протягом 15 хвилин.
 • Через касу будь-якого українського банку, вказуючи реквізити і призначення платежу. Цей спосіб може зіграти з вами злий жарт, тому уточнюйте заздалегідь, через скільки банківських днів гроші будуть зараховані на рахунок одержувача.
 • Найшвидший і надійний спосіб – через особистий кабінет. Потрібно просто ввести необхідну суму й натиснути оплатити. Засоби самостійно знімаються з картки, яка підв`язана до вашого аккаунту. Підтвердженням виступає смс-повідомлення, повідомлення, відправлене на вашу пошту, й змінений статус у вашому профілі.

Який би метод закриття заборгованості ви не обрали, особливу увагу приділіть граничному терміну, можна поставити собі будильник із нагадуванням за кілька днів. Адже прострочення спровокує нарахування штрафних санкцій. Пільговий період у три дні звичайно може врятувати ситуацію, якщо ви просто забули про необхідність платити за рахунками. Але якщо й на четвертий день оплата не буде зроблена, автоматично додадуться 12% за цей грейс-перід, і ставка перетворитися в 3% на день без урахування штрафу й пені. Ухилення від виплат призведе до передачі даних такого клієнта до БКІ, що у подальшому утруднить здійсненність інших кредитних операцій.

У непередбачених грошових перипетіях, коли різко погіршується фінансове становище і не має можливості вчасно погасити заборгованість, МФО може запропонувати вам підключити опцію пролонгації.

Період разового продовження становить 30 днів, загальний період пролонгації становить 185 днів.

Як підключити цю функцію:

 • Онлайн через особистий кабінет;
 • За телефоном гарячої лінії.

Ця опція безкоштовна за умови оплати відсотків за фактичний період користування позиковими засобами. Для продовження акційних кредитних продуктів, відсоткова ставка змінюється на стандартну.

Переваги кредитування в Грошик

Вигідність звернення до Groshik визначається такими факторами:

 • Наявність grace-періоду в 3 дні, що дає можливість користувачеві погасити заборгованість після граничної дати без негативних наслідків у вигляді підвищення відсоткової ставки й штрафних санкцій;
 • Доступність сервісу цілодобово сім днів на тиждень, що є визначальним фактором у непередбачених грошових коллапсах;
 • Вигідна програма лояльності та постійні акції та розіграші промокодом на знижки;
 • Зручність онлайн-ресурсу, простота оформлення та погашення позик, все можна провести в комфортній обстановці, не виходячи з дому;
 • Швидкість обробки заявок від моменту оформлення до зарахування коштів на картку проходить максимум 20 хвилин (виняток становлять випадки, коли банк-емітент через технічні моменти не зможе прийняти гроші на рахунок).

Контакти

Сайт: https://groshik.com/
Телефон: 0 800 330 525
Умови кредитування: https://groshik.com/
Фізична адреса: 01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, 44, офіс 104
Час роботи: Пн-Нд, 08:00-22:00

Видача і погашення цілодобово, без вихідних.

Акції Groshik

Компанія постійно впроваджує нові цікаві та вигідні акції, як для залучення нових користувачів, так і для підтримки інтересу у поточних.

 1. Розроблено бонусну програму для постійних клієнтів, що дозволяє накопичені бали перетворювати в знижку на відсоткову ставку. Знижка прямо пропорційна накопиченим бонусам.
 2. «Приведи друга» – якщо людина в Грошик кредит отримала за рекомендацією (розмір не менше 1000 гривень, на термін від 3-х днів), то той, хто порадив гарантовано отримає на свій рахунок 125 гривень. Ними можна скористатися для погашення небонусної позики. Також немає можливості цими грошима оплачувати тіло позики.

Періодично випускаються промокоди зі знижкою на відсоткову ставку. Важливо, стежити за повідомленнями й підписатися на розсилку, щоб не пропустити вигідні пропозиції.

Відгуки про Грошик

Залиште свій відгук 8 Відгуків

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка:

 1. пише:

  Подобається саме Грошик, бо в них крута система лояльності. Складається відчуття, що граєш в якусь гру. Для мене це стимул вчасно повертати гроші, щоб отримати бонуси. Раніше я багато разів виплачував штрафи, з цією МФО поки що жодного такого проколу.

  Groshik
 2. пише:

  Понавидумували якихось бонусів, сплошна замануха. Мені гроши треба получить, а не в ігри грати. Лучше не по 100 рублів видавайте, а нормальні суми.

  Groshik
 3. пише:

  Можна з ними дружити, непоганий цей Грошик. В службі підтримки працюють адекватні люди, розказали і розжували всю інфу. Хоч якісь прикольні нові умови, система лояльності цікава, побачимо працює на ділі чи ні.

  Groshik
 4. пише:

  Море шуміло вже за моїм вікном, а зарплата все не надходила. Звернувся в МФО. Не вистачало 5000 грн. Сподівався, що отримаю 3000 грн, а підтвердили тільки 1500 грн. Плакали мої літні канікули.

  Groshik
 5. пише:

  Ще одна МФО, яка працює тільки пару років. Ні, дякую. Краще звернутись до перевірених і надійних організацій, які мають нормальну репутацію. Умови майже у всіх однакові, для чого ризикувати.

  Groshik
 6. пише:

  Все нормально. Працюють цілодобово, гроші прийшли на карту швидко. Сервіс заслуговує на тверду четвірку.

  Groshik
 7. пише:

  Довго шукав нормальну МФО. Обрав Грошик по причині, що в них є грейс період. Якщо забув про дедлайни або немає грошей, то є цілих 3 дні без зміни відсотків. Зручно і зроблено для людей.

  Groshik

Ничего не подобрали?

Расслабьтесь! Оставьте Ваш имейл и получайте новые предложения МФО

Ви вже підписані.

Майже готово…

Подтвердите ваш имейл

Перейти в почту