Качай гроші: відгуки клієнтів і умови позики

(044) 337 67 27

Качай гроші – зручний онлайн сервіс з надання послуг кредитування у будь-який час з будь-якої точки країни (Дніпро, Львів, Кропивницький) – потрібен тільки гаджет із доступом до мережі. Якщо вам терміново необхідно позичити невелику суму, незалежно від дня тижня й часу доби на допомогу приходить МФО, яке дозволяє оперативно отримати фінанси на картку Visa і MasterCard будь-якого українського банку. ТОВ «Качай гроші» володіє необхідною ліцензією на надання коштів у позику, на принципах фінансового кредиту від 15.03.2018 року. Гарантує збереження і безпеку всіх наданих користувачами персональних відомостей.

Зайшовши на офіційну веб-сторінку компанії прочитайте відгуки про Kachay вдячних клієнтів, що може краще розповісти про роботу, як не їх думки й оцінки. Також, там можна більш детально переглянути інформацію про вимоги та пріоритети суспільства.

Kachay дає кредит:

Для отримання грошей від кредитора, потрібно відповідати певним параметрам, а саме:

 • бути громадянином України;
 • на момент подачі заявки бути повнолітнім;
 • мати реєстрацію на території країни.

Вам не знадобиться атрибутика банківських установ з усіма довідками, заставами й іншими документальними підтвердженнями вашої платоспроможності. Тому ви зможете оформити заявку навіть:

Обов’язкові вимоги по фінансуванню:

 • Паспорт громадянина України;
 • ІПН (індивідуальний податковий номер);
 • Банківська картка
 • Чинний номер мобільного телефону;
 • Адреса електронної пошти.

Звісно знадобиться доступ до мережі інтернет, і ви зможете оформити заявку на отримання позикових коштів у режимі 24/7, незалежно від місця знаходження чи-то Миколаїв, Біла церква або Вінниця – головне бути онлайн.

Умови позики в Kachay

Вимоги для отримання фінансової підтримки у всіх МФО приблизно однакові, є ряд нюансів, що відрізняють цей сервіс:

1. Плаваюча відсоткова ставка залежно від розміру запитуваної позики:

 • 5000 грн. – 0,01% для першого звернення і 2% для повторного;
 • 10000 грн. – 2%

Ставка нараховується на початкову суму, без врахування повернень по ній

2. Разова комісія:

 • 0% для новачків, що оформлюють позику вперше за пільговим тарифом 0,01%.
Качай гроші Умови
Максимальна сума 500 – 10 000 грн.
Перший кредит до 5000 грн.
Відсоткова ставка
 • 0,01 % на день до 5 000 грн. перше звернення;
 • 2% на день повторне звернення;
Термін 5 – 30 календарних днів
Способи отримання Кредит онлайн
Вік Можна позичати з 18 – 65 років
Необхідний список документів
 • паспорт;
 • ІПН;
 • банківська картка;
 • мобільний телефон;
 • email
Відділення у містах Київ

Перед підписанням контракту, уважно ознайомтеся з усіма нюансами надання грошей, щоб у майбутньому уникнути незручних ситуацій у вигляді штрафів, санкцій і переплат.

Як подати заявку в Качай гроші?

Якщо ви звертаєтеся до нашого ресурсу вперше вам доведеться витратити час на відкриття особистого кабінету, подальші звернення займуть набагато менше часу, і система буде приймати рішення автоматично з урахуванням раніше погашених вчасно заборгованостей.

Процес подачі виглядає приблизно таким чином:

 1. Змініть суму і термін за позикою на кредитному онлайн-калькуляторі, перетягуючи повзунок інструменту. Автоматично відразу підтягується дата погашення й підсумковий розмір до оплати. Якщо у вас є промокод із акцією, внесіть його в спеціальне вікно. Натисніть «подати заявку на кредит» і зареєструйтеся, додавши особисті дані на сайті, створивши свій аккаунт.
 2. Заповніть запит і отримайте рішення по ньому протягом 10 хвилин одним із способів: через смс-повідомлення, на електронну пошту, інформацію в особистому кабінеті.
 3. Верифікація кредитної картки методом блокування невеликої випадкової суми до однієї гривні. Саме її потрібно вказати з точністю до копійок у певному віконці, як підтвердження факту правообладання. Дізнатися розмір блокування можна декількома методами: послуга СМС-банкінгу, через службу підтримки банку, або за допомогою інтернет-банкінгу, запросивши виписку.
 4. Після вдалої первинної ідентифікації клієнта, наступні рішення щодо запитів приймаються автоматично і займають у середньому кілька хвилин. Слідом за схваленням потрібно ознайомитися з договором і підписати його в електронному вигляді одноразовим ідентифікатором (алфавітно-цифровим паролем).
 5. Підписання контракту гарантує миттєве зарахування грошей на підв’язану до сервісу банківську картку Visa / MasterCard шляхом перекладу VisaPersonalPayment або MasterCardMoneySend.

Завжди уважно читайте все, що підписуєте. Також особливо ретельно вносьте всю інформацію про себе, так як її некоректність і навіть помилки можуть стати причиною відмови у фінансуванні.

Графік і час роботи відділень Kachay у містах України:

Місто Графік роботи Час роботи
Київ Пн-Пт

Сб-Нд

8:00-20:00

10:00-16:00

Як погасити / продовжити кредит у Качай гроші?

Виходячи з підписаної угоди, до граничного терміну, на який ви брали матеріальну допомогу вам потрібно або розплатитися за зобов’язаннями або продовжити їх.

Способи погашення:

 1. Основний. Зайшовши на свій аккаунт, на сайті сервісу, виберіть опцію «оплатити», і з картки зніметься вказаний обсяг коштів. Або повне закриття: відсотки плюс початкова сума, або тільки відсотки і автоматична пролонгація.
 2. Додатковий. Через платіжні термінали Приватбанку: категорія «інші послуги» знайти іконку сервісу, вказати ІПН (або номер контракту), ввести необхідну цифру й оплатити.
 3. Надзвичайний. Якщо немає можливості скористатися попередніми методами, можна закрити заборгованість у відділенні будь-якого банку, не завадить мати всі основні реквізити і у призначенні платежу вказати ваші дані (ПІБ, ІПН і номер договору).

Правильно розраховуйте термін зарахування коштів на рахунок кредитора, у першому випадку гроші приходять протягом півгодини, у другому через пару годин, у третьому можливі затримки через внутрішньобанківські перекази. Це може бути призвести до прострочення й нарахування штрафних санкцій, також завжди забирайте квитанції про оплату, для екстрених випадків і неузгодженостей, щоб було що пред’явити як доказ проведення платежу.

Продовження терміну дії договору здійснюється автоматично після закінчення терміну за умови оплати нарахованих відсотків за фактичний час користування на таку ж кількість днів. Загальна кількість пролонгацій не перевищує 10 разів у межах тривалості співпраці. Для зручності і контролю вся інформація відображається в особистому кабінеті після кожної процедури.

Переваги кредитування в Kachay

 • Оперативність і швидкість видачі фінансів, 15-30 хвилин при першому зверненні, близько 15 хвилин при повторному;
 • Режим роботи онлайн, цілодобово й без вихідних;
 • Високі стандарти захисту персональних даних;
 • Підключення опції «пролонгація», якщо оплачені відсотки за період користування здійснюється системою самостійно;
 • Можливість безкоштовного дострокового закриття, при погашенні плати за фактичне використання;
 • Простий і зручний інтерфейс, для користувача будь-якого рівня.

Контакти

Сайт: https://kachay.com.ua/finance-info
Телефон: (044) 337 67 27
Умови кредитування: https://kachay.com.ua/umovi
Фізична адреса: 04050, м. Київ, вул. Ілльєнко Юрія, д. 18Б, офіс 204
Час роботи: Пн-Пт с 08:00 до 20:00,

Сб-Нд і святкові дні з 10:00 до 16:00

Акції Kachay

Крім заохочення новачків безвідсотковим (0,01%) першим зверненням, фірма підтримує інтерес клієнтів програмою лояльності, яка включає наявність знижок залежно від поточного статусу:

 • Silver присвоюється при вдалому погашенні 2 позичок, знижка в розмірі 5%, максимально допустимий розмір 5000 гривень;
 • Gold – 3 закриті заборгованості, знижка 10%, 6000 гривень;
 • Vip – 6 вчасно погашених звернень, 20% і 10000 гривень.

Така система бонусів, що залежить від кількості раніше закритих у термін боргів, застосовується якщо позичальник брав кошти на термін від 10 днів (включно). При вході в особистий кабінет ваш статус відображається й змінюється відповідно вашого співробітництва.

Знижка вираховується програмою і в грошовому еквіваленті знижує загальну суму по виплатах відсотків.

Також практикуються окремі знижкові промокоди, підписуйтесь на розсилку й отримуйте додаткові бонуси.

Відгуки про Kachay

Залиште свій відгук 1 Відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка:

Ничего не подобрали?

Расслабьтесь! Оставьте Ваш имейл и получайте новые предложения МФО

Ви вже підписані.

Майже готово…

Подтвердите ваш имейл

Перейти в почту