організації стали гарною альтернативою отриманню фінансових коштів у банках. Повний каталог МФО, що надають позики на карту чи переказом, можна знайти на сайті СравниЗайм.

Що таке МФО?

З урахуванням того, що МФО зʹявились нещодавно, в Україні поки що немає прописаних законодавчих актів, які б регулювали небанківські кредитні організації. Проте функціонування таких компаній повністю відбувається та підпорядковується діючим законам України, повʹязаним з фінансовою діяльністю та електронною комерцією, а також нормативно-правовим актам, що забезпечують захист прав споживачів.

Некомерційні кредитні організації являються законними учасниками сфери небанківських фінансових послуг.

Відмінності МФО від Банка

За час свого існування мікрофінансові організації набули великої популярності, це зумовлено цілим переліком переваг.

  • Головна відмінність МФО від банка полягає у спрощеному варіанті оформлення позики − клієнтові не потрібно нікуди йти, все можна зробити через Інтернет.
  • Заявка оформлюється протягом декількох хвилин − тут відсутня тривала процедура заповнення документів.
  • У позичальника не вимагатимуть ані довідку про доходи, ані майно під заставу, ані наявність поручителя.
  • Розподіл та забезпечення ризиків у МФО відбувається за алгоритмами, які відрізняються від банківських. Тому клієнти, які отримують відмову в банку, мають усі шанси взяти фінансування тут.

Якщо така простота здасться Вам занадто підозрілою, то поспішаємо запевнити, що це не так. Мікрофінансові кредитні компанії ретельно перевіряють позичальників, і договір також в даному випадку існує. Просто він оформлюється через Інтернет у вигляді оферти, при цьому його законна сила прирівнюється до письмової угоди з банком.

Кого кредитують МФО?

Отримати необхідне фінансування в МФО може кожен громадянин України старше 18 років, в тому числі пенсіонери та студенти.

Процедура оформлення позики в небанківських кредитних організаціях.

Щоб оформити мікрофінансові позики онлайн, клієнтові необхідно просто віддалено заповнити анкету. Через 15-30 хвилин кошти потрапляють на банківську карту у Ваше повне розпорядження.

Сума та строки кредитування

Суму та строки кредитування Ви вибираєте самі. Різні компанії виставляють свої ліміти від 5 000 до 20 000 гривень на 1 місяць. Також існує можливість продовження строків кредитування, якщо клієнт не може погасити суму у заявлений термін.

Процентна ставка

Процентна ставка також являється прерогативою компанії та може дещо відрізнятися за величиною. Багато МФО пропонують 0,01% кредит при першій позиці.

Як вибрати МФО та не помилитися?

На сайті СравниЗайм розміщений повний МФО-каталог усіх діючих організацій на території України, кожна з яких має відповідне ліцензування.

Сервіс дозволяє за лічені хвилини підібрати для Вас компанії, які видають позики за найвигіднішими умовами:

Довідник МФО України включає досить велику кількість компаній. По кожній з них є детальні огляди, вони містять інформацію про роботу компанії, діючі акції, а також відгуки клієнтів, які співпрацювали з ними.

Оптимізувати пошук можна за допомогою кредитного калькулятора. Прямо на головній сторінці сайту зазначте суму, яка Вам необхідна, та строки, за які Ви плануєте її повернути. За мить сервіс видає готовий перелік МФО, який може задовольнити Ваш запит по позиці за найвигіднішими умовами.

Порівняйте показники річної процентної ставки APR / ГПС − так Вам буде зручніше встановити вигоду позики.

Проаналізуйте отриману інформацію, виберіть вподобану МФО та сміливо подавайте заявку на отримання коштів.