Кредит без довідки про доходи в Україні

     Як показує статистика аналітичних агентств, працюючих в області моніторингу внутрішніх ринків, довідка про заробітну плату нині досить рідкісна штука. Багато людей отримують гонорари за виконану роботу просто в конвертах або прямо на банківський рахунок. Тому взяти кредит без довідок про доходи складає для них проблему.

     Також існує велика категорія людей, які, з поважних причин, не мають постійної локації для працевлаштування. Це ті, хто забрав свою трудову книжку та шукають цікаву пропозицію для подальшої самореалізації, або просто довго не можуть знайти місце для застосування своїх професійних здібностей. Але у всіх вищеперелічених випадках вихід є − терміновий кредит без довідок про дохід від мікрофінансових організацій з їх лояльним ставленням до всіх життєвих питань.

     Взяти кредит без довідки про доходи можуть:

     Необхідні документи для оформлення

     Для підтвердження особи, що звернулась, та пошуку її по базі неплатників, МФО попросить подати у заявці на позику деякі офіційні папери. Але перелік документів, щоб взяти кредит онлайн в Україні без довідки про доходи, дуже простий:

     • Паспорт повнолітнього українського громадянина;
     • Ідентифікаційний код.

     Для подачі запиту обовʹязково знадобиться номер особистої платіжної картки позичальника, яка діє на території нашої держави та активована на момент двосторонньої угоди.

     Можлива сума та строки кредитування

     Позичальник самостійно визначає розміри позики, на яку він бажає оформити кредит без довідки про доходи, та повідомляє про неї у процесі заповнення заявки на кредит. У випадку з першим кредитом, ця цифра може бути оскаржена мікрофінансовою конторою, але, якщо перевірка клієнта пройшла успішно, таке трапляється досить рідко.

     В цілому, якщо Ви бажаєте оформити кредит онлайн без довідок про доходи в Україні, то розраховуйте на 50 − 20 000 грн., в залежності від конкретної ситуації та кількості попередніх угод.

     Під час первинного звернення, МФО пропонують від 50 грн. до 5 000 грн. Найщедрішими з них є ШвидкоГроші і Dinero. Повторна співпраця дозволяє збільшити цю цифру до 10 000 − 20 000 грн. Найбільше можна запитувати в Credit365.

     СравниЗайм допоможе оформити кредит без довідки про доходи за 15 хвилин

     Ще до того, як Ви вирішили отримати кредит без довідки про доходи, спеціалісти рекомендують пройти коротку процедуру пошуку найбільш оптимального варіанта співпраці.

     • Дізнайтеся про точний обʹєм підсумкової виплати, використовуючи кредитний калькулятор на головній сторінці ресурсу. Система врахує всі Ваші вимоги та в підсумку надасть правильний результат. Для цього потрібно тільки задати необхідну суму та строки.
     • Виберіть найбільш відповідний формат отримання грошей за допомогою функціонального фільтра.
     • Прочитайте відгуки від клієнтів, які вже встигли взяти гроші у кредит без довідки про доходи в Україні − так Вам буде простіше зорієнтуватися серед запропонованих варіантів.
     • Порівняйте APR/ГПС-параметр. Цей показник буде виражений у відсотках, якщо б Ви брали у борг ці кошти на один рік. Інформація систематизує Ваше розуміння про доцільність вибору компанії.

     Кредит готівкою із сайтом sravnizajm.com.ua − це завжди просто, швидко та вигідно, спробуйте самі та переконайтеся!

     Читать далее Свернуть