Кредит без офіційного працевлаштування

     У процесі оформлення грошової позики у банківській установі від Вас в обовʹязковому порядку зажадають документ, що підтверджує факт Вашого офіційного працевлаштування. А його відсутність є головною причиною численних відмов. Що робити в такій ситуації − як взяти гроші в кредит без офіційного працевлаштування?

     Відповідь проста: необхідно змінити кредитора та звернути свою увагу на мікрофіовінанс організації, які роблять все можливе, щоб Вам було легше отримати кредит без підтвердження працевлаштування. Звучить заманливо, чи не так?

     Де взяти кредит без офіційного працевлаштування в Україні?

     В Інтернеті можна зустріти дуже багато різноманітних кредитних компаній, які створюють всі умови, щоб взяти кредит без офіційного працевлаштування в Україні. Але важливо вибрати з них найбільш надійні, щоб угода пройшла швидко, просто й вигідно. На нашому сайті розміщені найзатребуваніші організації, з гарним рейтингом та позитивними відгуками від клієнтів, і ось деякі з них:

     Для того щоб онлайн заявка на кредит була відправлена в обрану компанію, необхідно надати зовсім невеликий пакет документів. Зазвичай це паспорт та ІПН код. Також важливими умовами для отримання коштів є повноліття потенційного позичальника та наявність картки будь-якого банку України.

     Строки та умови кредитування

     Деталі співпраці з різними компаніями можуть дещо відрізнятися, але основний пакет послуг виглядає приблизно однаково:

     • Максимальна сума при першому зверненні − 7 000 грн., при повторному − 30 000 грн.
     • Строки договору фінансування − орієнтовно біля одного місяця, плюс-мінус 5 днів.
     • Часто можна взяти перший кредит під 0 відсотків, а також прийняти участь у вигідних акціях для вже існуючих клієнтів.
     • Більшість МФО України дозволяють зробити пролонгацію договору фінансування, якщо позичальник не може виконати свої обовʹязки у строк.
     • Повернення коштів можна здійснити декількома доступними способами: за допомогою стаціонарного термінала, онлайн платежем в Інтернеті чи у касі банку.

     Більш детальна інформація по кожній з компаній розміщена на сайті sravnizajm.com.ua у розділі «Компанії» − обовʹязково ознайомтесь з нею перед остаточним вибором для співробітництва.

     СравниЗайм допоможе отримати кредит без працевлаштування за 15 хвилин

     Відкривши головну сторінку сайту СравниЗайм, зверніть увагу на наступні інструменти, які допоможуть Вам оформити онлайн кредит:

     1. Функціональний кредитний калькулятор. Цей інструмент допоможе Вам прорахувати вартість послуги кредитування з урахуванням всіх відсотків та додаткових витрат, просто введіть суму та строки для фінансування.
     2. Тематичний фільтр для деталізації пошуку. Позначте галочкою ті параметри співпраці, які відповідають Вашому запиту.
     3. Подивіться, як відрізняється параметр APR/ГПС для тих компаній, серед яких Ви робите свій вибір.
     4. І наостанок, прочитайте відгуки про кожну МФО для створення у своїй голові загальної картини по можливій майбутній співпраці.

     Для того щоб кредит без довідки про доходи був оформлений у найкоротші строки, скористайтеся зручними інструментами на нашому сайті та зробіть свій вибір на користь найбільш надійної та вигідної для Вас пропозиції.

     Читать далее Свернуть