Кредит безробітним в Україні

     Статус безробітного − це не вирок, а всього лише тимчасовий стан людини, коли в неї немає постійного місця для реалізації навичок у своїй професії. Але навіть у ті непрості періоди є постійні статті побутових витрат і необхідність придбання якихось дуже важливих речей для щоденного використання. Й тоді треба приймати рішення про те, де отримати кредит без довідки про доходи, доки не настануть кращі часи.

     В цьому випадку варто звернути свою увагу на мікрофінансові організації, які дозволяють взяти експрес-кредит безробітним жінкам та іншим людям цієї категорії у термін до одного місяця. А чому б ні?

     За 15 хвилин ми допоможемо оформити кредит:

     Це означає, що на нашому сайті зібрані всі кредитні компанії, які дають позитивне рішення на онлайн-кредит безробітним громадянам в Україні без обов’язкового надання документів з постійного місця роботи.

     Де взяти кредит безробітному в Україні?

     На жаль, взяти кредит безробітному в Україні практично нереально, а все тому, що досить складно знайти собі надійного та розуміючого кредитора.

     Але у випадку з МФО, позика з простроченням − це не проблема. Кожна з перелічених нижче компаній може надати онлайн-позику на карту безробітним:

     Головна запорука успіху у виборі відповідної компанії − це вивчення особливостей її функціонування та умов надання фінансових послуг для непрацюючих пенсіонерів та інших людей з цим же статусом.

     У розділі «Опис» розміщена інформація з усіма деталями потенційного співпрацювання − обов’язково ознайомтесь з нею перед прийняттям рішення про позику без відмови.

     Щоб отримати кредит, безробітному необхідні:

     1. Паспорт, оформлений на громадянина України віком понад 18 років;
     2. Ідентифікаційний номер українця;
     3. Номер банківської картки, на яку Ви бажали б отримати кошти.

     Ось такий скромний список документів, щоб отримати кредит безробітній людині, більше Вам точно нічого не знадобиться.

     Сума та строки кредитування

     Так як мікрокредитування передбачає зовсім короткі строки для повернення грошей – біля 30-35 календарних днів, то й максимальні суми, що видаються на руки клієнтам, теж відносно невеликі – до 20 000 грн. (Credit365). Але це максимум, і так оформити кредит безробітному можуть далеко не всі організації. У середньому цифра складає 10 000-15 000 грн. (MyWallet, Ecash, AlexCredit, CCloan та інші). Є й зовсім скромні суми – 5 000-7 000 грн. (Miloan, Cashinsky).

     Якщо говорити про перше звернення, то тут існують додаткові обмеження. Так, ряд компаній – ШвидкоГроші та Dinero– выдають до 5 000 грн., а ось решта в основному зупиняється на позначці в 3 000 грн.

     СравниЗайм – швидкий спосіб знайти вигідну позику безробітним за 15 хвилин

     • Знайдіть кредитний калькулятор та розрахуйте точну суму для повернення грошей. Так Ви зможете зрозуміти, чи є сенс у отриманні кредиту в МФО тимчасово безробітному на таку суму грошей або все ж таки її краще зменшити (або навіть збільшити).
     • Налаштуйте фільтри, які допоможуть максимально звузити сегмент Вашого пошуку. Таким чином, Ви можете задати, який вид кредиту Вам потрібен.
     • Прочитайте відгуки по кожній з МФО, що Вас зацікавили. Саме ця інформація дозволить Вам зробити швидкий правильний вибір, зроблений на основі чужого досвіду.
     • Проаналізуйте параметр APR / ГПС (процент за фінансування в перерахунку на річний строк повернення).

     Тепер Ви знаєте, як просто й швидко можна взяти позику безробітним онлайн на карту, а якщо у Вас все-таки залишились ще деякі питання на цю тему, то Ви їх можете задати по телефону у спеціалістів кожної з фінансових компаній.

     Читать далее Свернуть