Кредит онлайн на 1 день

  С оформлением пролонгации

     Як часто людина потребує грошей? Та постійно. Купити продукти, поповнити мобільний рахунок, заправити автомобіль або проїхатися на громадському транспорті – життя щодня зіштовхує з фінансовими потребами. І що робити, коли з’явилися незаплановані витрати, а гроші закінчилися в самий невідповідний момент?

     Виручить МФО, де оформлюють кредит на 1 день. Фінансові організації не затягують процес видачі грошей, як більшість банків. Це відмінний вихід для тих, кому потрібні кошти тут і зараз, буквально на 1 день. Досить вибрати МФО з відповідними умовами та залишити заявку. Позика на один день прилетить на карту миттєво, і ви вирішите фінансові проблеми.

     Як відбувається процес мікрокредитування

     Перше завдання позичальника – підібрати мікрофінансову організацію. Щоб спростити вам справу, ми зібрали на сайті «СравніЗайм» перелік найбільш надійних компаній.

     Для вибору зробіть наступне:

     1. Зазначте в калькуляторі розрахунку потрібну суму і термін – 1 день. Враховуйте, що не всі МФО кредитують на такий період. Надіслати заявку можна в МФО Moneyveo, Miloan, MyCredit, E-cash. Сума першого кредиту складає 100-15 000 гривень – все залежить від умов самого кредитора.
     2. Коли з компанією визначилися, переходите на сайт і оформлюйте заявку. Для отримання позики на 1 день потрібно вказати паспортні дані, ІПН, місце реєстрації та проживання, суму щомісячного доходу. Іноді запитують номери телефонів знайомих, фото з паспортом в руках. Вимоги різняться в залежності від політики компанії. Але пам’ятайте, що чим більше інформації, яка запитується, ви надаєте, тим вище шанси на схвалення.
     3. Після відправки заявки чекайте відповіді кредитора. Рішення вступає в протягом 10-40 хвилин. Якщо погоджуються видати мікропозик, прийде відповідне повідомлення. Чи залишиться підписати договір і отримати гроші на карту. У разі відмови зазвичай інформують через СМС. У такій ситуації рекомендуємо подати заявку в іншу МФО.

     Брати позики в мікрофінансових організаціях дійсно зручно. Тут видають кредит за 1 день, тому не доведеться довго чекати відповіді. Крім того, процес дуже швидкий і простий. Ви вивчаєте пропозиції в комфортній обстановці і прямо вдома заповнюєте анкету. І не потрібно ніякої застави. Якщо в банках можуть запропонувати оформити кредит під заставу квартири за 1 день, в МФО таких умов немає. Ви не ризикуєте.

     Які вимоги пред’являються до позичальника

     Отримати кредит за один день готівкою або на картку може будь-який громадянин країни віком від 18 до 80 років. Потрібен також паспорт і ідентифікаційний код. Якщо клієнт запитує велику суму вперше, співробітник МФО може попросити підтвердження заробітку: вказати приблизну заробітну плату, місце роботи і контакти.

     Якщо ви не працевлаштовані офіційно і не можете надати інформацію про роботу, спробуйте інший спосіб. Оформіть заявку в декількох МФО на невелику позику та зберіть потрібну суму. Це практичніше, ніж оформляти той же кредит під заставу нерухомості за 1 день.

     Як погашати заборгованість

     Будь-яку позику, в тому числі кредит за один день, потрібно вчасно повертати. Інакше буде нарахована пеня, а умова «перша мікропозика під 0%» анулюється. Після закінчення терміну кредитування погасіть заборгованість одним з доступних способів:

     • через банківську карту;
     • за допомогою терміналу;
     • у відділенні банку;
     • через онлайн-сервіси: PayHub, iPay, EasyPay, Portmone та інші.

     Якщо не вдається вчасно повернути взятий за один день кредит за паспортом, оформіть пролонгацію. Для цього потрібно погасити нараховані відсотки, оскільки продовженню підлягає лише тіло позики. Пролонгація дозволить вам зберегти кредитний рейтинг і зменшити фінансовий тягар.

     Але враховуйте, що в більшості випадків продовження поширюється на термін кредитування – тобто 1 день. Навіть якщо ви берете мікропозику і плануєте повернути її «завтра», краще, про всяк випадок, вибрати більш тривалий термін. Наприклад, тиждень. Тоді в разі непередбачених обставин буде більше часу на погашення заборгованості.

     Читать далее Свернуть