Кредит онлайн на 2 дні

  С оформлением пролонгации

     Банківські установи нечасто займаються короткостроковим кредитуванням. Зазвичай тут видають гроші на 3 місяці і більше. А людині іноді потрібен кредит на 2 дня, оскільки не хочеться втягувати себе в боргову яму і ризикувати. Який вихід знайти в подібній ситуації?

     Простіше звернутися в МФО. Це мікрофінансові організації, які видають позичальникам невеликі кредити на короткий термін – від 1 дня. Є у МФО та інші відмінності від банків:

     • спрощена процедура оформлення – вистачає тільки паспорта та ІПН, а офіційне працевлаштування і зовсім не грає ролі. Ніяких довідок і поручителів – теж важливий плюс. МФО навіть видають кредит на 2 дня без застави;
     • мінімум вимог до позичальника – пенсіонер, студент, безробітний – будь-які групи населення можуть розраховувати на фінансову допомогу;
     • швидке прийняття рішення – відповідь позичальникові надходить уже протягом півгодини;
     • доступність – велика частина мікрофінансових компаній працює 24 години на добу і 7 днів на тиждень. Позики видають вдень і вночі, в будні і вихідні.

     Так що якщо терміново знадобився займ на 2 дня, найкраще подати заявку в МФО. Тим більше що процес простий і зрозумілий будь-якому користувачеві Інтернету.

     Оформляємо кредит на 2 дня: з чого почати

     Відразу рекомендуємо вивчити пропозиції кількох мікрофінансових компаній і визначити найбільш лояльні вимоги. Одні компанії видають позику на пару днів з відсотками, коли інші першим позичальникам роблять хорошу знижку – під 0,01%. Ознайомтеся з умовами різних МФО прямо на нашому сервісі «СравніЗайм».

     Далі алгоритм дій простий:

     1. переходите на сайт кредитора;
     2. реєструєтеся і заповнюєте анкету – вказуєте особисті та паспортні дані, ІПН, соціальну інформацію, адреси проживання та реєстрації. Якщо запитують номери телефонів близьких і фотографію з паспортом, не хвилюйтеся. Це потрібно для підтвердження особи та підвищення шансів на схвалення;
     3. вказуєте бажану суму мікропозик і термін (2 дні) – оформляєте заявку і відправляєте на розгляд;
     4. чекаєте відповіді від представника МФО – зазвичай рішення займає 10-15 хвилин, після чого вам подзвонять або проінформують про результати в повідомленні;
     5. отримуєте гроші на карту – якщо мікропозик схвалений, кошти зараховуються на зазначену банківську карту.

     В особистому кабінеті на сайті стає доступна інформація про кредит: тіло позики, підсумкова сума до погашення. Іноді присутня функція автопогашенія. Активуєте її, і в день погашення позики система автоматично спише з карти суму заборгованості. Кредит буде закритий, а вам не доведеться переживати про можливе прострочення.

     Способи погашення боргу

     Повернути позику можна кількома шляхами:

     • через банківську карту прямо в особистому кабінеті на сайті;
     • за допомогою терміналу;
     • у відділенні банку;
     • через сучасні сервіси, як iPay, EasyPay і інші.

     Коли гроші надійдуть на рахунок МФО, в особистому кабінеті вам знову доступно оформлення кредиту на пару днів. Причому вдруге кошти зазвичай надходять швидше.

     Чим загрожують прострочення

     Затримка зарплати, непередбачені витрати, проблеми зі здоров’ям – форс-мажорні ситуації можуть перешкодити своєчасному закриттю заборгованості. Якщо кошти не повертаються в термін, кредит стає простроченим. В такому випадку клієнта можуть очікувати неприємні наслідки:

     • штраф – в основному фіксована сума, прописана в договорі;
     • пеня – сума, прямо залежить від кількості днів прострочення;
     • відмова від подальшого кредитування в цій МФО;
     • внесення даних в БКІ, що впливає на кредитну історію;
     • передача справи до суду – актуально при великих сумах;
     • перехід права власності на заставу кредитору (якщо застава була);
     • перепродаж зобов’язань третім особам.

     Мікропозики потрібно погашати вчасно, щоб не допускати подібних проблем. Краще займіть грошей у близьких, зверніться в ломбард або ж скористайтеся послугою реструктуризації. Практично завжди у позичальника є і більш лояльний вихід – пролонгація. Ви просто погашаєте накопичені відсотки і продовжуєте термін кредитування. Далі щодня нараховуються відсотки за тіло кредиту. Погасити повністю борг зможете в будь-який момент до закінчення терміну продовження.

     Які висновки

     Як бачите, отримати кредит за 2 дні досить просто, якщо звертатися до послуг МФО. Але при цьому пам’ятайте про свої зобов’язання. Якщо дотримуватися всіх вимог, прописані в договорі, можна буде без проблем користуватися кредитними продуктами і легко справлятися з фінансовими труднощами.

     Читать далее Свернуть