Кредит на 55 днів

  С оформлением пролонгации

     Мікрофінансові організації (МФО) – чудова заміна банкам, де довгостроковий кредит – продукт виключно для «надійних» клієнтів з гарною кредитною історією, довідкою про доходи та наявністю поручителя. Кошти на два місяця в онлайн режимі видають будь-які якісні мікрофінансові центри, сьогодні в Україні функціонує величезна кількість таких установ.

     Взяти кредит на 55 днів можна в МФО:

     Кожен з вищевказаних центрів відрізняється критеріями кредитування і ставками. Якщо раніше не користувалися послугами мікрофінансових фірм, взяти кредит на 55 днів допоможе наша компанія, яка займається індивідуальним підбором МФО для клієнтів. На сайті СравниЗайм викладена детальна інформація про мікрофінансові організації, з якими він співпрацює.

     Подати заявку на кредит терміном 55 днів

     Для того щоб подати заяву на кредит терміном 55 днів в онлайн режимі, важливо мати комп’ютер (ноутбук, планшет, смартфон) та доступ в мережу. Виконати цей процес досить легко, але для користувачів, які не стикалися з подібними завданнями, прикріплена покрокова інструкція:

     • обрати мікрофінансову установу на сайті Сравнизайм;
     • натиснути «оформити» та перейти на кредитний онлайн калькулятор, який вираховує суму і строки сплати позики;
     • зареєструватися на сайті (якщо не зареєстровані), ввівши дані, запитувані програмою;
     • підтвердити реєстрацію, перейшовши на пошту або ввівши кодовий номер, який прийшов на вказаний телефон у вигляді смс.

     Після оформлення заявки в інтернеті, отримуєте підтвердження або відмову.  Щоб збільшити шанси на отримання позики, краще відправити декілька заявок, а потім вже вибрати, критерії якої компанії імпонують більше.

     Умови погашення кредиту

     Після отримання матеріальної допомоги важливо дотримуватися правил її повернення. Найчастіше у мікрофінансових установ вони збігаються, хоч це не означає, що не потрібно уважно прочитати договір. Щоб мати уявлення про загальні умови, пропонуємо розглянути основні умови погашення позик в МФО:

     • виплата суми боргу у визначений у договорі термін;
     • обов’язкова сплата відсотків, нарахованих за період кредитування;
     • відсоток збільшується при виникненні прострочення або продовження позики;

     Візьми кращий кредит на 55 днів в Україні!

     Щоб заздалегідь розуміти, яка позика потрібна і скільки доведеться повернути, скористайтесь кредитним онлайн калькулятором. Просте у використанні меню та широкий функціонал зроблять фінансове планування зовсім нескладним. Якщо не хочете витрачати час, ми допоможемо та надамо:

     • перевірені фірми;
     • можливість подання заявки в кілька організацій без додаткової реєстрації;
     • швидке оформлення позики;
     • особистий підхід до клієнтів.

     Не потрібно відкладати таку можливість тільки через те, що жодного разу не користувалися послугами мікрофінансових центрів, тому що їх допомога зможе за кілька хвилин вирішити всі фінансові труднощі.

     Читать далее Свернуть